PDA

View Full Version : سوال: قیمت و نظر در مورد پروژه

mnakhaeipoor
یک شنبه 04 بهمن 1394, 09:56 صبح
سلام
این نرم افزار به نظر دوستان
1 - چقدر می ارزه؟
2 - رابط کاربریش چطوره؟
توسط #C و WPF نوشته شده

138612

138613

138614

138615

138616

138617

امکانات :
1 - دریافت , تجزیه و ذخیره داده ها در پایگاه داده از میکروکنترلر (توسط پورت COM)
2 - نمایش داده های دریافتی به شکل متنی یا نموداری
3 - امکان پرینت از داده ها و نمودار ها
4 - سیستم فیلتر (سرچ) اینتراکتیو و ایزوله (مثلا کد اتوبوس و درب هر وقت وارد بشن بدون فشردن کلید خاص یا نیاز به مقدار دهی فیلد های دیگه اعمال میشن به عبارت دیگه ارتباط فیلتر ها باهم در زمان اجرا تعیین میشه)
5 - وجود دو نسخه سرور و کلاینت (نسخه کلاینت روی هفت هشت تا سیستم دیگه نصب میشه و داده های سرور رو به نمایش میزاره البته کلاینت نیاز داره تا سرور براش اکانت تعریف کرده باشه) که توسط LAN در ارتباطن

mnakhaeipoor
دوشنبه 05 بهمن 1394, 04:22 صبح
دوستان چه خبر؟

I need someone to guide me :متفکر:

nunegandom
دوشنبه 05 بهمن 1394, 06:44 صبح
سلام شیک و زیباست :) من که معمولا روی تیپ و قیافه مشتری قیمت میدم :خجالت:

mnakhaeipoor
دوشنبه 05 بهمن 1394, 10:07 صبح
سلام شیک و زیباست :) من که معمولا روی تیپ و قیافه مشتری قیمت میدم :خجالت:
مشتری شهرداری یه شهرستان هست

mnakhaeipoor
دوشنبه 05 بهمن 1394, 20:49 عصر
لطفا یکی منو راهنمایی کنه :ناراحت:

Twoplus2010
دوشنبه 05 بهمن 1394, 22:11 عصر
سلام
این نرم افزار به نظر دوستان
1 - چقدر می ارزه؟
2 - رابط کاربریش چطوره؟
توسط #C و WPF نوشته شده

138612

138613

138614

138615

138616

138617

امکانات :
1 - دریافت , تجزیه و ذخیره داده ها در پایگاه داده از میکروکنترلر (توسط پورت COM)
2 - نمایش داده های دریافتی به شکل متنی یا نموداری
3 - امکان پرینت از داده ها و نمودار ها
4 - سیستم فیلتر (سرچ) اینتراکتیو و ایزوله (مثلا کد اتوبوس و درب هر وقت وارد بشن بدون فشردن کلید خاص یا نیاز به مقدار دهی فیلد های دیگه اعمال میشن به عبارت دیگه ارتباط فیلتر ها باهم در زمان اجرا تعیین میشه)
5 - وجود دو نسخه سرور و کلاینت (نسخه کلاینت روی هفت هشت تا سیستم دیگه نصب میشه و داده های سرور رو به نمایش میزاره البته کلاینت نیاز داره تا سرور براش اکانت تعریف کرده باشه) که توسط LAN در ارتباطن

سلام دوست عزیز برا قیمتش نمی تونم نظر بدم ولی از نظر ظاهر چون کار خودم طراحی تو wpf هستش میشه خیلی بهتر از این روی ظاهر نرم افزارتون کار کنید ولی در کل خوبه میشه بگی راضی کننده هست ضمنا رو ترکیب رنگها هم یکم دقت کنید

reza_ali202000
دوشنبه 05 بهمن 1394, 22:51 عصر
سلام. اگه شهرداری شهر بزرگ هست همونجوری که موقع پروانه ساخت دندون مردم رو میکشن شما هم دندونشون رو بکشین. 7 8 میلیون فاکتور بدین.:چشمک:
البته بجز گرافیکش فکر میکنم بیشتر از دوسه روز وقتتون رو نگرفته باشه که در حد 500تومن خوبه.:لبخند:

محمد آشتیانی
دوشنبه 05 بهمن 1394, 23:23 عصر
سلام
به نظر بنده هیچ تومان ، حالا چرا هیچی؟
درسته ما همیشه تاکید می کنیم به اینکه باید برای نرم افزار قیمت واقعی اعلام بشه و حق برنامه نویس ضایع نشه ، اما لازمه این قیمت گذاری کیفیته ، این یعنی شما در قبال نرم افزار خوب و با امکانات قابل توجهی که تولید می کنید طبیعتا پول خوبی هم می گیرید ، نرم افزار شما بسیار شبیه به یک پروژه دانشجوئیه که به گفته دوستمون احتمالا دو سه روز روش کار شده ، برای اینکه متوجه منظورم بشید ، از خودتون سوال کنید که مثلا راننده 6 یعنی چی؟ این کد ها چقدر برای کاربر قابل فهمه؟ اصلا موقع جستجو و فیلتر کردن کاربر چرا باید کد راننده ، اتوبوس و ... رو وارد کنه؟
این ساده ترین مطلبیه که از همین چند تصویری که شما زحمت کشیدی و ارسال کردی میشه متوجه شد.
در مورد UI هم مورد قابل توجهی به چشم نمیخوره ، در واقع هماهنگی بین آیتم های موجود در فرم وجود نداره (رنگبندی - سایز کنترل ها و ...)

بد نیست نگاهی هم به این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?494116-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-UserInterface)بندازید.

موفق باشید.

mnakhaeipoor
سه شنبه 13 بهمن 1394, 07:42 صبح
از همه ی دوستان عزیز بابت راهنمایی ممنونم :قلب:
فقط میخواستم ببینم که این قیمتی که دوستان فرمودن شامل فروش سورس هم میشه یا فقط خود نرم افزار هست؟
یعنی مثلا من قیمت نهایی رو یک تومن بگیرم فروش / عدم فروش سورس چه تاثیری رو اون یک تومن داره؟