PDA

View Full Version : سوال درباره برنامه های پولی اندروید

asadsheidaharzand
دوشنبه 05 بهمن 1394, 15:25 عصر
میخواستم بپرسم این برنامه های پولی که از بازار دانلود میشن رو میشه هک کرد و رایگان در اختیار بقیه گذاشت؟

rooterror
دوشنبه 05 بهمن 1394, 15:30 عصر
چرا میخوایی اینکارو کنی ؟

با این کارت میخوایی چیو ثابت کنی ؟

با این باور بزرگ شدی ؟ :|

asadsheidaharzand
دوشنبه 05 بهمن 1394, 15:43 عصر
من آزادم از علمم در هر راهی که میخوام استفاده کنم عیبی داره؟

rooterror
دوشنبه 05 بهمن 1394, 16:25 عصر
عیب ؟ این علمی که شما داری باعث تاسفه ، شما با این کارت باعث میشی بازار برنامه نویسا یا حداقل کسانی که منبع در امدی دارن همونم کور بشه

واقعا متاسفم که با همچین باور بزرگ شدی که باید همه چیز رو مفت و مجانی به دست بیاری

asadsheidaharzand
دوشنبه 05 بهمن 1394, 16:38 عصر
عجب تا برنامه های پولی خارجی ها تو سایت های معروف ایرانی قرار میگیرن همه سریع دانلود میکنن و کلی کیف میکنن و اون سایت های بیخود میگن برای حمایت از برنامه نویسای ایرانی نمیتونیم نرم افزار های کرک شده ایرانی رو سایت بزاریم.اینم شد عدالت؟یکیم برای ایرانیا چه عیبی داره؟شما پک نرم افزار بعضی از شرکت ها رو ببین کلی نرم افزار رو میخری 50تومن در حالی که قیمتش خیلی بیشتر از این حرفا میشه.ما خودمون میاییم با نرم افزار کرک شده نرم افزار میسازیم بعد اون با قیمت بیشتر میفروشیم خنده داره.

msroid
دوشنبه 05 بهمن 1394, 19:23 عصر
دوست عزیز اینکه همه دنیا ما رو تحریم کردن و همه چیزو با چندین برابر قیمت بهمون میفروشن و یا اصلا نمیفروشن عدالته...؟؟!!
من دارم با استفاده از ابزار رایگان اندروید استودیو با استفاده از تمام ابزارهای لازم دیگه که همشونم رایگان هستن اپلیکیشن میسازم. حالا کجای این بی عدالتیه...؟؟!!
مثلا ما از ویندوز کرک شده استفاده میکنیم فکر کردی مایکروسافت انقدر خوار و ذلیله که نتونه کاری کنه جلوی این رو بگیره...؟؟!! البته که خیلی کارا میتونه بکنه اما برای اینکه سهم open source تو بازار زیاد نشه هیچ وقت اینکار رو نمیکنه...!! چون ایران هم میشه مثل برزیل اونوقت...!!
در ضمن 150 میلیارد دلار چندین سال در آمریکا و مبالغ هنگفت دیگه سال ها در کشورهای دیگه از پول های ایران بلوکه بوده اگر خواستن حساب کتاب کنن ببینن این همه سال سود این مبلغی که دستشون بوده چند میشه خسارتشون رو از سود اون پول ها کم کنن بقیشم با اصل پول بهمون برگردونن...!!
جالبه شما هنوز نمیدونی دنیای اندروید دنیای اپن سورسه و همه ابزارها رایگان هستن...!! حتی قراره بعد از این گوگل از open jdk استفاده کنه تا حتی سورس jdk رو هم بذاره روی نت تا همه ببینن...!!
فکر میکنم شما میخواستی بری تو فروم asp و #c اشتباهی گذرت افتاده اینور...!!
البته فکر نمیکنم علم خاصی داشته باشین چون درخت هر چی پربارتر افتاده تر...!!
البته چندتا افزونه خوب هست اگر خواستی بهت معرفی کنم با چندتا کلیک ساده سورس کد برنامه هارو بهت میده...!!

asadsheidaharzand
دوشنبه 05 بهمن 1394, 22:32 عصر
اولا خدمتت بگم که با چندین برابر قیمت نمیفروشن عزیز قیمت خودشون اونقدره من خودم باز های کنسول ها رو با قیمتی حدود 240تومن میخرم که قیمت بازی اورجینال تو بازاره. دنیای اندروید اپن سور باشه یا نه من مشکل دارم شما بیای نرم افزار ها رو کپی کنی و به قیمت کم بندازی به من.اره من علم خاصی ندارم اما میتونم برم یاد بگیرم همون طور که تو یاد گرفتی قفل بسازی منم یاد میگیرم که قفل بشکونم. ممنون از تیکه هات مشکلی نیست شما فک کن گذرم اشتباه افتاد اما جبهه گرفتن شما انگیزه منو بیشتر کرد. درضمن ضرب المثل های قدیمی این روزا درست از آب در نمیاد نمونش همونایی که الان دارن نرم افزار های گرون قیمتو کرک میکنن. نمونش همونایی که وسایل کشتار جمعی ساختن.

#root#
دوشنبه 05 بهمن 1394, 23:44 عصر
دوست عزیز عدالت با کار غلط برقرار نمیشه، الان عربستان داره یمن رو میکوبه، بعد یه کشور دیگه ای بره یه کشور دیگه رو بکوبه، الان عدالت برقرار میشه؟
قبل متحول شدنم چند تا برنامه رو از سر کنجکاوی و وسوسه شیطون کرک کردم :| ولی کمتر از ۲۴ ساعت بعد برنامه ها رو پاک کردم.
چند ماهی میشه که سعی کردم کپی رایت رو تا جایی که میتونم بیشتر رعایت کنم، از بحث سیستم عامل گرفته تا موسیقی،
ولی هنوز این کار رو برای برنامه های اندرویدی خارجی انجام نداده بودم، الان دوباره تلنگری خورد بهم که برای برنامه هایی که استفاده میکنم نسخه جایگزین و رایگان پیدا کنم، از این بابت ممنونم از شما :)

برای برقراری عدالت به نظرم باید سعی کنیم فرهنگ نادرستی که داریم رو اصلاح کنیم، اینم باید از خودمون شروع کنیم، که کار آسونی نیست ولی شدنیه، شاید هم تا آخر دنیا محقق نشه ولی وجدان آدم راحت میشه.

asadsheidaharzand
سه شنبه 06 بهمن 1394, 00:01 صبح
اصلا متوجه مثالتون نشدم.به هر حال من کاری به این حرفا ندارم.شما دوست داری به وجدانت گوش کن.من دلایل خودمو برای این کار دارم.

Nevercom
سه شنبه 06 بهمن 1394, 01:10 صبح
اینکه اینکار خوب هست یا بد موضوع دیگریه و ارتباطی به من نوعی نداره، همونطور که گفتید آزادید از علمتون در هر راهی بهره ببرید
اما در قوانین سایت برنامه نویس (http://barnamenevis.org/showthread.php?51814-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA) بندی وجود داره با این مضمون:

قانون شماره 10
مطرح کردن و پاسخ به مباحثی که به هک و کرک ( از دید منفی ) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً ممنوع است.
به این معنی که پرداختن به این مسائل در این انجمن خلاف قوانین هست.

saeidpsl
سه شنبه 06 بهمن 1394, 01:52 صبح
میخواستم بپرسم این برنامه های پولی که از بازار دانلود میشن رو میشه هک کرد و رایگان در اختیار بقیه گذاشت؟

.................................................. ..............