PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه به دلیل استفاده از کامپوننت دات نت یار

sadeghlinux
سه شنبه 06 بهمن 1394, 11:17 صبح
سلام دوستان
من دو سال پیش یه برنامه نوشتم که تو برنامه برای زیبایی از Dev component استفاده کردم

الان که ویژوال استودیو رو رو سیستمم نصب کردم و برنامه رو باز کردم فرم هایی که از کامپوننت استفاده کرده بودم باز نمیشه و در کل برنامه اجرا نمیشه

دات نت یار رو نصب کردم و کنترل ها رو به جعبه ابزار اضافه کردم اما بازم فرم ها باز نمیشه

دوستان من نیاز به برنامه ای که نوشتم دارم و اصلا وقت ندارم از اول درست کنم اگه منو راهنمایی کنید ممنونتون میشم و واقعا به بنده لطف میکنین که باید چیکار کنم و چجوری بتونم برنامه خودم رو اجرا کنم.

با تشکر فراوان از همه شما عزیزان

pamapz
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 19:47 عصر
نسخه ی ویندوز و ورژن کامپوننت برای اجرای نرم افزار رابطه مستقیمی داره .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی ، اگر ویندوز 8 به بالا داشتی باشی با این ورژن کاموننتتت مطمئن باش برای نمایش و اجرای صحیح به کمی مشکل بر میخوری .

sadeghlinux
پنج شنبه 08 بهمن 1394, 13:26 عصر
نسخه ی ویندوز و ورژن کامپوننت برای اجرای نرم افزار رابطه مستقیمی داره .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی ، اگر ویندوز 8 به بالا داشتی باشی با این ورژن کاموننتتت مطمئن باش برای نمایش و اجرای صحیح به کمی مشکل بر میخوری .

سلام ممنونم از پاسختون

من ویندوزم 10 هست . یعنی رو 7 جواب میده ؟

pamapz
جمعه 09 بهمن 1394, 10:59 صبح
طبیعتا روی فریم ورک های پایین تر باید نتیجه بده ، روی ویندوز 7 با فریم ورک 3.0 یا 3.5 کلاینت خوب جواب میده ، روی ویندوز 10 چون فریم 6.5 داره کمی ساختارها متفاوت تره . شما قبل از تعویض ویندوز فریم ورک 3.5 رو توی ویندوز 10 نصب کن و حتما برنامه ی ویژوال استدیو رو با Run as administrator اجرا کن . ببیند نتیجه میگیرید یا نه