PDA

View Full Version : ثبت ؟؟؟ در دیتابیس با entityframwork

notlikeothers
سه شنبه 06 بهمن 1394, 16:39 عصر
درود.دوستان گرامی مشکلی که دارم اینه تو efاطلاعات که به صورت فارسی مینویسم تو dbبه صورت ؟؟؟؟ذخیره میشه راه حل های نرمال تست کردم درست نشده

int formID = int.Parse(ddl_form.SelectedValue);
var info = (from Tf in FrmE1.Tbl_From
where Tf.FormId == formID
select Tf).SingleOrDefault();
info.From_FinalHtml = finalFormFinalResult();
FrmE1.SaveChanges();

finalFormFinalResultیه فانکشن که stringبر میگردونه.شامل تگ های htmlکه حروف فارسی هم شاملشه

CsharpNevisi
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 10:15 صبح
این کوئری LinqToSql هستش ... !!!

خب فیلدت رو ntext بگیر و یه نکته خیلی مهم این که Collation بانک اطلاعاتیت رو روی SQL_Latin1_General_CP1256_CI_AS ست کن .. :)

notlikeothers
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 12:21 عصر
ممنون بابت توجه, ولی درست نشد

malloc
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 12:41 عصر
درود.دوستان گرامی مشکلی که دارم اینه تو efاطلاعات که به صورت فارسی مینویسم تو dbبه صورت ؟؟؟؟ذخیره میشه راه حل های نرمال تست کردم درست نشده

int formID = int.Parse(ddl_form.SelectedValue);
var info = (from Tf in FrmE1.Tbl_From
where Tf.FormId == formID
select Tf).SingleOrDefault();
info.From_FinalHtml = finalFormFinalResult();
FrmE1.SaveChanges();

finalFormFinalResultیه فانکشن که stringبر میگردونه.شامل تگ های htmlکه حروف فارسی هم شاملشه
دوست عزیز شما میگی توی دیتابیس بصورت ?? هست پس دستور insert یا آپدیتتون مشکل باید داشته باشه ... اما دستوری که گذاشتید دستور select هست .....

اون فیلدی رو هم که مقدارش ?? ذخیره میشه پراپرتی collition رو برابر چی گذاشتید ؟

notlikeothers
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 13:03 عصر
مقدار
collition برابرSQL_Latin1_General_CP1_CI_ASهست.
این دستور اول سلکت میکنه بعد از rowسلکت شده اپدیت میکنه.من که اینطوری اپدیت رو یاد گرفتم.اگه روش دیگه هست لطفا مطرح کنید.

CsharpNevisi
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 13:09 عصر
دوست عزیز شما میگی توی دیتابیس بصورت ?? هست پس دستور insert یا آپدیتتون مشکل باید داشته باشه ... اما دستوری که گذاشتید دستور select هست .....

داره بانک اطلاعاتی رو اپدیت میکنه ... برای این کار تو لینک یه سلکت لازمه .. که دوستمون با ورکلاس این کارو انجام داده و مقدار رو عوض کرده .. :)))

به نظر من بانک اطلاعاتی مشکل داره .. :) .. یه بکاپ بفرست که بتونیم بررسی کنیم :)

برای ذخیره تگ های HTML درون بانک اطلاعاتی اونار Encode کن
Server.HtmlEncode("html Codes");

malloc
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 13:58 عصر
مقدار
collition برابر
SQL_Latin1_General_CP1_CI_ASهست.
این دستور اول سلکت میکنه بعد از rowسلکت شده اپدیت میکنه.من که اینطوری اپدیت رو یاد گرفتم.اگه روش دیگه هست لطفا مطرح کنید.

فکر کنم مقدار SQL_Latin1_General_CP1_CI_AS رو با Persian_100_CI_AI عوض کنی اوکی بشه ....

ضمنا من خیلی به دستورات entity آشنایی ندارم بخاطر اون اون نکته رو مطرح کردم .

notlikeothers
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 14:05 عصر
فکر کنم مقدار SQL_Latin1_General_CP1_CI_AS رو با Persian_100_CI_AI عوض کنی اوکی بشه ....

ضمنا من خیلی به دستورات entity آشنایی ندارم بخاطر اون اون نکته رو مطرح کردم .
اقا ممنون درست شد.
از همه دوستان متشکرم که توجه کزدن به پست

malloc
پنج شنبه 08 بهمن 1394, 10:56 صبح
اقا ممنون درست شد.
از همه دوستان متشکرم که توجه کزدن به پست

حداقل راحل رو هم مینوشتید که دوستانی که بعدا سر زدن به پست و همین مشکل و داشتن متوجه جواب بشن

notlikeothers
شنبه 10 بهمن 1394, 14:24 عصر
حداقل راحل رو هم مینوشتید که دوستانی که بعدا سر زدن به پست و همین مشکل و داشتن متوجه جواب بشن
بله حتما.collition دیتا بیس رو گذاشتم رو
Persian_100_CI_AI