PDA

View Full Version : سوال درباره حجم فایل ستاپ گرفته شده در wpf

polaris.C
سه شنبه 06 بهمن 1394, 15:43 عصر
سلام،خسته نباشید
من یه برنامه دارم مینویسم توی visual 2013 که نمیخوام حجمش بالای 30 مگ بشه،از طرفی دارم از toolkit شرکت maha.app و اینکه از دیتابیس sqlite استفاده میکنم،همونطور که شما میدونین،نصب این ها بر روی پروژه از طریق سایت Nuget انجام میشه،که باعث میشه یه فولدر به اسم package در فولدر برنامه ایجاد بشه که حجمش خییییلی زیاده و حدوده 80 مگه.
میخواستم ببینم که بعد از ستاپ گرفتن آیا این حجم باقی میمونه یا اینکه نه...؟! با تشکر فراوان.

Mani_rf
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 08:55 صبح
سلام،خسته نباشید
من یه برنامه دارم مینویسم توی visual 2013 که نمیخوام حجمش بالای 30 مگ بشه،از طرفی دارم از toolkit شرکت maha.app و اینکه از دیتابیس sqlite استفاده میکنم،همونطور که شما میدونین،نصب این ها بر روی پروژه از طریق سایت Nuget انجام میشه،که باعث میشه یه فولدر به اسم package در فولدر برنامه ایجاد بشه که حجمش خییییلی زیاده و حدوده 80 مگه.
میخواستم ببینم که بعد از ستاپ گرفتن آیا این حجم باقی میمونه یا اینکه نه...؟! با تشکر فراوان.

package برای این اضافه میشه که شما همه کامپاننت مربوط به همه نسخه های قابل پشتیبانی اون چیزی که از Nuget میگیرید رو داشته باشید. نیازی نیست پوشه
package در فایل نصبی برنامه قرار بدید. کافیه فایل یا فایل های DLL که پروژتون بهش رفرنس خورده رو فقط به Setup اضافه کنید.

polaris.C
پنج شنبه 08 بهمن 1394, 14:49 عصر
package برای این اضافه میشه که شما همه کامپاننت مربوط به همه نسخه های قابل پشتیبانی اون چیزی که از
Nuget میگیرید رو داشته باشید. نیازی نیست پوشه
package در فایل نصبی برنامه قرار بدید. کافیه فایل یا فایل های DLL که پروژتون بهش رفرنس خورده رو فقط به Setup اضافه کنید.

فدایی داری داداش،دمت گرم،
خیلالم از بابت حجم راحت شد.