PDA

View Full Version : عدم نمایش پیامک ارسالی توسط برنامه در inbox پیام ها

gilas1368
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 18:08 عصر
سلام به همگی
دوستان آیا روشی وجود داره ک پیامکی ک با برنامه ارسال شده داخل inbox پیام ها نمایش داده نشه؟

godofphp
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 18:16 عصر
نه ! چون شما از طریق پیامک نمیتونید که به گوشی طرف مقابل دسترسی داشته باشید.
پیامک صرفا یک رشته ی متنی هست که ارسال میشه داده های بیتی که گوشی میگیره و مستقیم میفرسته توی اینباکس /
فقط در یه صورت میتونی این کار رو انجام بدی که توی گوشی طرف مقابل یک برنامه بنویسی و نصب کنی مثلا پیام های دریافتی از شماره x رو نمایش نده و انتقال بده مثلا به ذخیره شده ها یا اصلا پاکش کن .
هیچ تفاوتی بین ارسال عادی با ارسال توسط برنامه وجود نداره

gilas1368
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 18:28 عصر
نه ! چون شما از طریق پیامک نمیتونید که به گوشی طرف مقابل دسترسی داشته باشید.
پیامک صرفا یک رشته ی متنی هست که ارسال میشه داده های بیتی که گوشی میگیره و مستقیم میفرسته توی اینباکس /
فقط در یه صورت میتونی این کار رو انجام بدی که توی گوشی طرف مقابل یک برنامه بنویسی و نصب کنی مثلا پیام های دریافتی از شماره x رو نمایش نده و انتقال بده مثلا به ذخیره شده ها یا اصلا پاکش کن .
هیچ تفاوتی بین ارسال عادی با ارسال توسط برنامه وجود نداره

ممنون بابت پاسختون دوست خوبم
اما فک میکنم من منظورم رو بد بیان کردم
منظور بنده عدم نمایش پیامک ارسالی در inbox گوشی ارسال کننده بود ن گوشی دریافت کننده

#root#
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 19:11 عصر
قبلا یه نفر راجب برنامه های بانکی سوال پرسیده بود که با پیامک کار میکنن و باوجود اینکه از API 19 تنها یه برنامه اجازه تغییر توی پایگاه داده پیامک ها رو داره اثری از پیامک هایی که رد و بدل میشه وجود نداره، پیشنهاد کردم درباره Data SMS یا Binary SMS تحقیق کنن، انگاری مشکلشون حل شد.