PDA

View Full Version : دعوت به همکاری از برنامه نویس حرفه‌ای وردپرس و طراح UI/UX برای ThemeForest در تهران

ali.aghdam
دوشنبه 12 بهمن 1394, 12:37 عصر
گروه نرم افزاری گرودیا فعال در زمینه صادرات نرم‌افزار به بازارهای جهانی Themeforest و Codecanyon جهت تکمیل کادر فنی خود از افراد با تخصص های زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

عنوان شغلی: برنامه نویس حرفه‌ای وردپرس

شرایط شغلی:
- تسلط کامل به پلاگین نویسی و قالب نویسی وردپرس
- تسلط کامل به زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس MYSQL و SQL
- تسلط به HTML5, CSS3 و jQuery
- آشنایی با Git یا Subversion
- آشنا با زبان انگلیسی حداقل در حد خوب
- داشتن حداقل ۲ سال سابقه و پروژه های انجام شده

-------------------------

عنوان شغلی: طراح و گرافیست وب
شرایط شغلی:
- داشتن حداقل ۲ سال سابقه و پروژه های انجام شده
- تسلط کامل به مفاهیم UI و UX و Responsive Design و آشنایی با سبک طراحی انگلیسی
- آشنایی با مباحث روز طراحی وب مانند Web Typography و Flat design
- آشنایی با مباحث طراحی UI برای موبایل
- تسلط به HTML5, CSS3 و jQuery
- خلاقیت در طراحی
- آشنایی با طراحی بنرهای تبلیغاتی
- آشنایی با wireframe و sketch

مزایای همکاری با گروه گرودیا
- پرداخت به موقع حقوق و بدون تاخیر و پرداخت درصد سود مشارکتی در صورت اثبات شایستگی‌های فرد
- محیط کار کاملا دوستانه
- انجام پروژه‌ها به صورت تیمی
- کار با تکنولوژی‌های روز دنیا
- برگزاری کلاس زبان خصوصی و دوره‌های آموزشی خارج از ساعات اداری

نکته: برای افرادی که از توانمند‌های بالای برخوردار باشند امکان دورکاری نیز فراهم است.

کارجویان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به آدرس ایمیل info@grodea.co ارسال نمایند. پس از بررسی اولیه رزومه‌های ارسال شده، در صورت واجد شرایط بودن، از شما جهت شرکت در مصاحبه استخدام، دعوت خواهد شد.

Sohrab-112
دوشنبه 12 بهمن 1394, 12:54 عصر
سابقه و نمونه کار الزامیست؟

ali.aghdam
دوشنبه 12 بهمن 1394, 12:59 عصر
سلام،
بله اما اگر تصور می‌کنید تمام توانایی‌های لازم رو دارید ولی هنوز نتونستید استعداد خودتون رو در عمل نشون بدین، می‌تونین ایمیلی ارسال کنید شامل مواردی که بتونه ما رو قانع بکنه.

ali.aghdam
دوشنبه 19 بهمن 1394, 11:53 صبح
just for update!

juza66
دوشنبه 19 بهمن 1394, 15:05 عصر
سلام آماده همکاری هستم

برنامه نویسی
asp-php-css-html-qt-c#

tah_206207
سه شنبه 20 بهمن 1394, 17:51 عصر
سلام لطفا در مورد حقوق و مزایا هم بگید مثلا حداقل و حداکثر دریافتی برنامه نویس php, Wordpress

یه سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم با توجه به اینکه پرداختی های Envato از طریق paypal هست شما چطوری از ایران میتونید از paypal استفاده کنید؟ آیا تا حالا مشکلی براتون در این مورد پیش اومده یا نه؟ با توجه به اینکه شما در این مورد تجربه دارید خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

ali.aghdam
پنج شنبه 29 بهمن 1394, 02:13 صبح
سلام لطفا در مورد حقوق و مزایا هم بگید مثلا حداقل و حداکثر دریافتی برنامه نویس php, Wordpress

یه سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم با توجه به اینکه پرداختی های Envato از طریق paypal هست شما چطوری از ایران میتونید از paypal استفاده کنید؟ آیا تا حالا مشکلی براتون در این مورد پیش اومده یا نه؟ با توجه به اینکه شما در این مورد تجربه دارید خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

سلام، ایمیل ارسال کنید پاسخ سوالاتتون رو میدم info@grodea.co

ali.aghdam
پنج شنبه 29 بهمن 1394, 02:14 صبح
سلام آماده همکاری هستم

برنامه نویسی
asp-php-css-html-qt-C#‎

سلام، لطفا رزومه خودتون رو به info@grodea.co ارسال کنید.