PDA

View Full Version : ارور No resource found that matches the given name: attr 'android:windowElevation

kavakeb
سه شنبه 13 بهمن 1394, 00:38 صبح
بعد از نصب مجدد ویندوز. دو روزه که ایکلیپس را که باز میکنم و پروژه جدید میسازم این ارور را میده.

workspace\appcompat_v7\res\values-v21\themes_base.xml:136: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:windowElevation'.

تغییری که توی سیستمم ایجاد شده نصب نبودن درایور کارت گرافیک هست. آیا ممکنه که ارور بخاطر این موضوع باشه؟ چون من چندین بار ویندوز رو عوض کردم و بعد از اون هم ایکلیپس رو دوباره بدون هیچ مشکلی راه اندازی کردم تنها تفاوتی که این دفعه با دفعات قبل داره همین موضوع هست.

JYasProgramer
سه شنبه 13 بهمن 1394, 09:05 صبح
نه دوست من مشکل گرافیک نیست
برید به پروژه appcompat_v7 و سپس به فولدر res و سپس فولدر values-v21 و فایل themes_base.xml رو پیدا کنید و android:windowElevation رو پیدا کنید و سپس حذفش کنید و پروژهappcompat_v7 رو کلین کنید

kavakeb
سه شنبه 13 بهمن 1394, 16:22 عصر
این کاررو کردم اونوقت این ارور رو داد

appcompat_v7\res\values-v21\themes_base.xml:127: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:colorPrimaryDark'.

JYasProgramer
سه شنبه 13 بهمن 1394, 18:18 عصر
این android:colorPrimaryDark رو هم حذف کنید و همچنین هر چی که ارور میده رو حذف کنید

kavakeb
سه شنبه 13 بهمن 1394, 22:19 عصر
کاری که شما گفتید رو انجام دادم کل فایل پاک شد ولی باز هم ارور میداد اصلا تمومی نداشت .
یکی از دوستان این پیشنهاد رو دادن

فقط وقتی پروژه رو داری میسازی Minimum required sdk و Target sdk رو بالای 16 بذار

من هم Minimum required sdk را روی 18 گذاشتم و Target sdk را روی 21. پروژه ایجاد شد ولی appcompat ایجاد نشد.
حالا این کتابخونه رو چیکار کنم؟
چون هیچ کاری عملا نمیکنه حتی اجرا نمیکنه برنامه رو نه با ماشین یوویو نه با ایمولیتور

JYasProgramer
چهارشنبه 14 بهمن 1394, 08:19 صبح
مهم نیست با چه ماشینی کار میکنی
شما نباید Minimum required sdk پروژه ی appcompat رو تغییر بدی
بلکه در پروژت طبق نیاز تغییرش بده

اگه پروژه ی appcompat به پروژت اضافه نمیشه اونو به صورت لایبرری به پروژت اضافه کن