PDA

View Full Version : بهترین حالت برای اضفه کردن فیلم و نقشه گوگل مپ به سایت

<?php?>
جمعه 16 بهمن 1394, 14:11 عصر
میخوام داخل صفحه خودم از فیلم و گوگل مپ استفاده کنم .

برای شروع فیلم رو داخل aparat اپلود کردم و کد iframe اونو گذاشتم تو سایت - مانند کد زیر ( کد برای مثال هست )

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/Tr9Yo/vt/frame" height="360" width="640" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe>

برای نقشه وگل مپ هم رفتم تو سایت مپ google و iframe اون منطقه رو گرفتم و گذاشتم تو سایت .

---
وبسایت فعلا رویه لوکال هست و هنوز رو سرور آپلودش نکردم .
فعلا رویه لوکال وقتی صفحه رو لود میکنم زمان حدود 4 تا 6 ثانیه برای لول این دو iframe هدر میره .
کل سایت لود میشه و مشکلی با لود و سرعت لود کل صفحه ندارم . فقط اون داره آبی رنگ فایر فاکس که نشانه load صفحه است , 6 ثانیه میچرخه .
به نظرتون راه حل بهتری وجود داره تا از شره load خلاص شم ؟ اگر فیلم رو داخل سرور آپلود کنم و با یک پلاگین اونو تو سایتم فراخوانی کنم بهتره؟ یا بهرته از aparat استفاده کنم؟
vimax65
دوشنبه 19 بهمن 1394, 12:02 عصر
بهتره از نقشه به صورت عکس استفاده کنی اینطوری لود صفحه زیاد طول نمیکشه اگر هم عکس بزرگ هست میتونی به صورت کاشی لودش کنی
آپارات هم باید خودت نتورک رو چک کنی ببینی کدوم سریع تر هست چون رو لوکال داری تست میکنی فیلم رو فرضا بزاری با اونی که رو سرور خودت بخوایی بزاری خب متفاوت هست