PDA

View Full Version : آموزش: connection string برای ساخت فایل setup

alirezafc
شنبه 17 بهمن 1394, 21:11 عصر
با سلام دوستان
من یه برنامه دارم که با بانک اطلاعاتی sql server کار میکنه. حالا میخوام براش یه فایل setup بسازم. اما نمیدونم که connection string مربوط به بانک رو چطور تنظیم کنم، تا برنامه روی هر سیستمی نصب شد، اجرا شود. خواهش میکنم در این مورد اگر کسی اطلاعاتی دارد، کمک نماید.
با تشکر

حسین.کاظمی
شنبه 17 بهمن 1394, 21:35 عصر
سلام
.................................................. ..

string connection = "Data Source=(local);Initial Catalog=|DataDirectory|\bin\Debug\test_pro;Integra ted Security=True";

alirezafc
یک شنبه 18 بهمن 1394, 09:38 صبح
سلام
.................................................. ..

string connection = "Data Source=(local);Initial Catalog=|DataDirectory|\bin\Debug\test_pro;Integra ted Security=True";

دوست عزیز ممنون از پاسختون. اما این یه خطا میده به شکل زیر. اگه میشه راهنماییم کنید. بازم ممنون
138865

حسین.کاظمی
یک شنبه 18 بهمن 1394, 10:30 صبح
دوست عزیزم
مسیر \bin\Debug\ بستگی به پروژه خودت دارد.
مثلا اگر در پوشه ایی که فایل اجرایی(exe) یک پوشه دگه مثلا بنام db داشته باشی و در این پوشه بانک اطلاعاتت را بزاری مسیر کانکشنت به شکل زیر میشه

string connection = "Data Source=(local);Initial Catalog=|DataDirectory|\db\nameDatabase;Integra ted Security=True";

موفق باشید

AmiN0012
یک شنبه 18 بهمن 1394, 14:42 عصر
این بانک برای یوزر شما معرفی شده نیست.بش سطح دسترسی fullcontrol بدید

شما باید یوزر خودتان را بش معرفی کنید.اول روی دوتا فایل بانک کلیک راست کن برو پرو پرتیس،سربرگ سکیوریتی.اسم کامپیوترتو پیدا کن سطح دسترسیشو full control کن.
حالا برنامه sqlserver رو باز کن.برو قسمت دیتابیست.رو پوشه security.+ رو بزن.روی پوشه user کلیک راست و new user رو انتخاب کن.در ّپنجره باز شده.ی اسم بده و بعدش اسم کامپیوترتو پیدا و اد کن.
در اخر تمام چکباکس های پایین رو تیک بزن به جز guest.در اخر اکی.

اگه این دردسر هارو نمیخای مجبوری بانکو از رو سیستم خودت بسازی ی بار دیگه

vb341
دوشنبه 19 بهمن 1394, 19:20 عصر
اگر از SqlExpress استفاده میکنید در هنگام ساختن کانکش در برنامه خود ویژوال پیغامی مبنی بر کپی دیتابیس در کنار فایل اجرایی و تنظیم کانکشن میکنه که در هر سیستمی اگر SqlExpress نصب باشه اجرا میشه

vb341
چهارشنبه 21 بهمن 1394, 18:47 عصر
دوست عزیز این مطلب رو مشاهده کن :
http://nikamooz.com/change-connection-string