PDA

View Full Version : خواندن اطلاعات از اکسس

nnshokry
چهارشنبه 21 بهمن 1394, 23:48 عصر
سلام
بار اولیه که برنامه مرتبط با پایگاه داده می نویسم . یه برنامه تو محیط VB.Net 2012 نوشتم که یه سری اطلاعات بهش میدی و اونم بعد از انجام محاسبات نتیجه رو تو یه فایل اکسس ذخیره میکنه

138972

حالا گاهی لازم میشه که دوباره اطلاعاتی را فراخوانی کنم و بعد از انجام تغییرات دوباره ذخیره کنم
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

azad222
پنج شنبه 22 بهمن 1394, 10:01 صبح
مشکلی نداره؟ آیا خطایی بهت میده؟ البته برای ذخیره هم بصورت عدد و هم متن می تونی از روی اول (ثبت متن در جدول) استفاده کنی.

nnshokry
پنج شنبه 22 بهمن 1394, 12:59 عصر
مشکلی نداره؟ آیا خطایی بهت میده؟ البته برای ذخیره هم بصورت عدد و هم متن می تونی از روی اول (ثبت متن در جدول) استفاده کنی.

بله برای ذخیره کردن مشکلی نداره، ولی میخوام جستجویی برای برنامه درست کنم که بتونم اطلاعاتی را که ثبت کردم دوباره از فایل اکسس به فرم فراخوانی کنم و پس از انجام تغییرات مورد نظر اونا رو دوباره دخیره کنم . اینشو بلد نیستم

hamidrezax1
پنج شنبه 22 بهمن 1394, 15:57 عصر
دوست عزیز شما میتونید از فرایند ADO استفاده کنید بدین منظور که شما بانک اکسس مورد نظرتون رو به عنوان پایگاه داده همون اول معرفی کنید و بعد توسط تیبل آداپتور و بایندین سورس اقدام به ذخیره و جستجو و.... نماییدنیاز هم به اینهمه کد نویسی نداره:لبخند:

nnshokry
جمعه 23 بهمن 1394, 00:05 صبح
دوست عزیز شما میتونید از فرایند ADO استفاده کنید بدین منظور که شما بانک اکسس مورد نظرتون رو به عنوان پایگاه داده همون اول معرفی کنید و بعد توسط تیبل آداپتور و بایندین سورس اقدام به ذخیره و جستجو و.... نماییدنیاز هم به اینهمه کد نویسی نداره:لبخند:
میتونین لطف کنین و یه مثال برام بذارین

hamidrezax1
جمعه 23 بهمن 1394, 14:34 عصر
اینم نمونه
دانلود (http://uplod.ir/7datope50tr8/test.rar.htm)
در این نمونه شما یک دیتا بیس اکسس به وی بی معرفی میکنید و در بخش دیتا ست یه کوئری به نام سرچ نام مینویسید و دستور مربوطه رو وارد میکنید و در باتن مربوطه فراخوانی میکنید
دکمه ذخیره هم که مشخصه
بازم مفهوم نبود سوال کنید