PDA

View Full Version : رفع ایراد صبر کردن در ارسال درخواست به تلگرام

peikesms123
جمعه 23 بهمن 1394, 13:25 عصر
سلام همگی خسته نباشید
من یه برنامه نوشتم که با تلگرام در ارتباط هست.
یه مشکلی که هست اینه که وقتی چند تا دستور ارسال میکنم هر از گاهی پیغام
Should wait
نمایش داده میشه و میگه که باید مثلآ 250 ثانیه صبر کنید و بعد از چند بار که این اتفاق میوفته میشه 86000 ثانیه :متعجب:
کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده؟
به نظرتون مشکل از برنامه من هست یا تلگرام این محدودیت رو گذاشته؟

majid_i68
یک شنبه 25 بهمن 1394, 08:00 صبح
سلام. تا جایی که میدونم محدودیتی نیست. شما با ربات میفرستید یا با api تلگرام؟

Roia_del
یک شنبه 25 بهمن 1394, 12:03 عصر
نه خیر مشکل از برنامه شما نیست. این مشکل مربوط به استفاده از API تلگرام میشه. که خطای FLOOD_WAIT رو برمیگردونه. تازه اگه خواستین به صورت BroadCast هم پیام بفرستین باز نمیفرسته. این مشکل به دلیل اینه که شما و من تو خاورمیانه ایم. (تا اونجا که بنده مطالعه کردم ) .

شما بهتره یه هاست خارجی گیربیاری اگه برنامه ات تحت وبه و اونجا تست کنی.

همین.

peikesms123
دوشنبه 26 بهمن 1394, 06:45 صبح
سلام

سلام. تا جایی که میدونم محدودیتی نیست. شما با ربات میفرستید یا با api تلگرام؟
در حقیقت این محدودیت هست. من از api استفاده میکنم.

نه خیر مشکل از برنامه شما نیست. این مشکل مربوط به استفاده از API تلگرام میشه. که خطای FLOOD_WAIT رو برمیگردونه. تازه اگه خواستین به صورت BroadCast هم پیام بفرستین باز نمیفرسته. این مشکل به دلیل اینه که شما و من تو خاورمیانه ایم. (تا اونجا که بنده مطالعه کردم ) .

شما بهتره یه هاست خارجی گیربیاری اگه برنامه ات تحت وبه و اونجا تست کنی.

همین.

(100% از سرورهایی خارجی هم امتحان میکنم)
دقیقآ شما درست میگید ولی فکر نکنم که مشکل استفاده از api باشه یا مشکل کشور ما باشه.
من از موقعی که این مشکل رو ارسال کردم باز هم بررسی کردم. به اینجا رسیدم که سیاست تلگرام اینه که از تبلیغات پول کسب نکنه و تلگرام هم به صورت رایگان ارائه کنه. که این خودش خیلی جالبه این همه امکانات و هیچ هزینه ای را نگرفتن حتی از طریق تبلیغات واقعآ سوال بر انگیزه.

و برای همین هم به کسی اجازه نمیده که از این نرم افزار به عنوان نرم افزار تبلیغاتی استفاده کنه. و هر از چندگاهی راه هایی که میشه باهاش تبلیغ کرد رو میبنده یا بهتره بگیم که افراد ازش برای تبلیغات سوءاستفاده میکنند رو میبنده.
مثلآ برای جلوگیری از ارسال پیام تبلیغاتی مستقیم گزینه هرز(Report Sapm) را گذاشته که در صورت اینکه یک خط زیاد گزارش داده بشه دیگه نمیتونه به کسی که جزء مخاطباش نباشه پیام ارسال کنه یا به گروهی دعوت کنه.

یا برای کم کردن درخواست های زیاد و تکراری هم این محدودیت Should wait یا همین که دوست عزیزمون گفتن FLOOD_WAIT را گذاشته که این محدودیت از طرف سرور اعمال میشه، شاید شما درخواست هایی حتی بدون توجه به این محدودیت ارسال کنید ولی چون این زمان محدودیت در سرور است تا این زمان تمام نشه به شما پاسخی داده نمی شود.

برای رفع این مشکل هم مردم عزیز جهان راه حل هایی دادن مثل استفاده از خطوط زیاد که فاصله بین درخواست ها رو کم کنه: فرض کنید شما 100 شماره (حتی مجازی) در برنامه استفاده کنید وقتی یک درخواست با شماره اول ارسال میشه تا 100 شماره کامل بشه، یک فاصله زمانی بین درخواست ها ایجاد میشه که این باعث میشه تا حدودی این محدودیت رو دور بزنیم.
که به احتمال زیاد هم تلگرام برای این سوراخ راه حل هایی ارائه میده.

به تازگی هم تبلیغات کانالی باب شده که یک کانال ساخته میشه که حدود 30 نفر عضو میگیرن و یک پیام تبلیغاتی ارسال میکنن. فعلآ این یک ایراد در تلگرام است که به احتمال زیاد این هم بسته میشه.

البته من باز دارم بررسی میکنم که راه حلی پیدا کنم. از دوستان هم کمک میخوام که کمک کنن.