PDA

View Full Version : سوال: اجرای نرم افزار تحت ویندوز در محیط وب

hamidspeed
شنبه 24 بهمن 1394, 06:14 صبح
سلام به همه دوستان
این اولین تایپیک منه و نمیدونم سوالی رو که مطرح میکنم به اینجا مربوطه یا نه
کسی میدونه چطور میشه یه نرم افزار یا بازی تحت وینوز رو در محیط وب اجراش کرد؟؟؟؟؟
ممنون از همه:لبخندساده:

reza10wert
شنبه 24 بهمن 1394, 07:28 صبح
:متفکر::متفکر::متفکر:

leaping
شنبه 24 بهمن 1394, 09:59 صبح
بهتر هست بیشتر منظورتون رو توضیح بدید
اما اون چیزی که تو ذهن من هست اینه که با استفاده از سرور بازی رو تحت شبکه و در بستر اینترنت انجام بدین که این یه چیز رایج هست
اما اونی که از بطن متن شما پیداست فکر کنم غیر ممکنه :)

j_naroogha@yahoo.com
یک شنبه 25 بهمن 1394, 04:38 صبح
سلام به همه دوستان
این اولین تایپیک منه و نمیدونم سوالی رو که مطرح میکنم به اینجا مربوطه یا نه
کسی میدونه چطور میشه یه نرم افزار یا بازی تحت وینوز رو در محیط وب اجراش کرد؟؟؟؟؟
ممنون از همه:لبخندساده:
سلام. نمیشه اجراش کرد فایلهای ویندوزی رو تحت وب (البته اگه منظورتون از وب شبکه نباشه....)

SlowCode
یک شنبه 25 بهمن 1394, 11:31 صبح
سلام
به طور مستقیم نمیتونی، ولی در موارد زیر میتونی:
1- با استفاده از console یا terminal، اگر اون برنامه قابلیت اجرای دستورات رو داشته باشه باهاش ارتباط برقرار کنی.
2- اگر بالایی نشد، مثلا تو ویندوز میتونی با استفاده از API های ویندوز یه برنامه تحت ویندوز بسازی که بین وب سرور و اون برنامه عمل کنه(البته چیزهای ابتدایی رو شاید بشه با خود php هم نوشت)

برای مثال: اگر منظورت از اجرا اینه که دقیقا اون برنامه توی بروزر نمایش داده بشه و بشه باهاش کار کرد؟ دو راه به ذهنم میرسه:
1- یه برنامه واسط تحت ویندوز بنویسی که مقعیت موس و ورودی های دیگه رو میگیره، مثلا وقتی موس فلان نقطه کلیک شد موقعیت رو با js میگیری و میدی به برنامه واسط و اون دقیقا همین کار رو میکنه و در تمام این مراحل از صفحه رندر میگیره و به شما میده:لبخند: خب این خیلی وحشتناکه!!
2- یه شبیه ساز درست میکنی و مراحل بالا رو تکرار میکنی با این تفاوت که دیگه رندر نمیکنی و سرعت بالا میره.

rahmatipoor
سه شنبه 04 اسفند 1394, 05:54 صبح
سلام دوست خوب
یه سرچ توی اینترنت بزن
من چون نیاز داشتم قبلا دنبالش بودم
یه نرم افزار بود که برنامه های دسکتاپ رو به صورت تحت وب توی مرورگر اجرا می کرد. فقط ظاهرا یه مقدار سربارش زیاد بود.
من به گوگل دسترسی ندارم وگرنه برات سرچ میکردم