PDA

View Full Version : قرار دادن Database بر روی اینترنت

saeed_darestany
یک شنبه 25 بهمن 1394, 17:59 عصر
سلام.خسته نباشید..یه برنامه دارم با c# می نویسم که نیاز به دیتابیس داره...اما نمیخوام دیتابیس رویه سیستم خودم باشه یا مثلا تو یه اداره یه سیستم به عنوان سرور انتخاب بشه و همه به همون داده ها دسترسی داشته باشن..دوست دارم اطلاعات رویه نت باشه..یعنی هرجای دنیا برنامه رو نصب کردم با استفاده از نت برنامه داده ها رو بفرسته و دریافت کنه...تا حالا هیچ تجربه ای در این مورد نداشتم..ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

محمد رضا فاتحی
دوشنبه 26 بهمن 1394, 02:13 صبح
احتیاج به هاست تحت ویندوز دارید که اغلب غیر رایگان و گرانه...برنامه وابسته یه اینترنت میشه و بشدت تحت تاثیر سرعت فوق العاده اینترنت... بهتون پیشنهاد می کنم اگه دارید برای جایی برنامه می نویسید یه سیستم رو به عنوان سرور در نظر بگیرید و محافظت از سیستم سرور رو به همون سازمان محول کنید...خیلی از جاها مثلا دانشگاه یه اتاق سرور دارند و سرورها و تجهیزات رو داخلش میزارن....
اگه هم خواستی پات ارزون دربیاد و حتما تحت اینترنت باشه به نظرم از mysql استفاده کن

sds1920
دوشنبه 26 بهمن 1394, 09:03 صبح
این کار عملی هست اما چندان منطقی نیست.
با نصب SQL Server رو یک سرور با IP اختصاصی مشکلتون حل میشه.ولی همونطور که دوستمون اشاره کردند سرعت اینترنت مانعی اول سر راهتون هست.
امنیت سرور مشکل دوم. امنیت کانکشن مشکل سوم.

sds1920
دوشنبه 26 بهمن 1394, 09:13 صبح
روش دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید استفاده از وب سرویس هست که در اینصورت با یک هاست ساده میتونید پیاده سازی کنید ولی توی برنامه ی خودتون باید یک لایه برای ارتباط با وب سرویس ایجاد کنید