PDA

View Full Version : تعریف هوک در هسته ی برنامه توسط php

asma69
چهارشنبه 28 بهمن 1394, 10:03 صبح
سلام..خسته نباشید..
من در رابطه با ماژولار نوشتن برنامه در php در همین تالار سوال پرسیده بودم...اینم لینک سوال....

http://barnamenevis.org/showthread.php?513912-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-php&highlight=%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84%D8%A7%D8% B1

در نهایت به این نتیجه رسیدیم که باید از هوک استفاده کنیم و سایت گیت هاب رو به من معرفی کردن...
در رابطه با نحوه ی تعریف هوک در هسته برنامه خیلی سرچ کردم اما راستش من هنوز نمیدونم که چطور باید در هسته ی برنامم هوک تعریف کنم ک مثلا بتونم فیلدی اضافه یا کم کنم یا یا مقادیری به ماژول ارسال کنم و دستورات رو تغییر بدم و از این جور کارها رو....
من یک نمونه از کدهای هسته ی برنامم رو در این جا قرار میدم...
از دوستان خواهش میکنم اگه میتونین برای نمونه راهنماییم کنین و بهم بگین که تو این کد کجاها و چطوری باید هوک تعریف کنم....
خیلی لازم دارم ک یادبگیرم....

ممنون میشم راهنماییم کنید...

<?phpclass Admin_Model extends Model{ function __construct() { parent::__construct(); } function run() { global $hooks; $user = $_POST["txt_User"]; $pass = $_POST["txt_Pass"];
$qurey = $this->db->prepare("select * from admin where UserName = :userlogin and Password = :passlogin"); $qurey->execute(array(":userlogin" => $user, ":passlogin" => $pass)); $count = $qurey->rowcount(); if($count > 0) { header("location:add"); } else { echo"<br>Invalid Username Or Password"; } } }?>