PDA

View Full Version : ارسال متغیر از آدرس به فرم در aspx

smh1357
پنج شنبه 29 بهمن 1394, 13:58 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
بنده آدرسی بصورت http://46.225.127.151/GozareshOnline/erja_report_pub/listProjectautoselection.aspx دارم که شامل چند فیلد و یک کلید جستجو است.وقتی که شما آدرس رو وارد مرورگر می کنید هیچ رکوردی رو بر نمی گردونه.باید فیلدها رو پر کنیم و کلید جستجو رو بزنیم تا مثلا چندتا رکورد برگردونه.من می خوام این متغیرها مثل تاریخ و غیره رو از طریق urlبهش بدم تا بعد از وارد کردن آدرس رکوردها رو برگردونه.
از الگوی بعنوان مثال http://46.225.127.151/GozareshOnline/erja_report_pub/listProjectautoselection.aspx?search_text=حسین ی استفاده کردم اما هیچ رکوردی رو بر نمی گردونه با اینکه همچین رکوردی وجود داره.کلا به هیچ کوئری جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید.

malloc
پنج شنبه 29 بهمن 1394, 14:22 عصر
متوجه نشدم .....

ببین شما میخوای یه آدرس داشته باشی که وقتی هر کسی رو اون لینک کلیک کرد نتیجه یکسانی ببینه ؟؟
خوب شما باید تمام پارامترهای جستجوتو از آدرس بخونی همین

smh1357
پنج شنبه 29 بهمن 1394, 14:53 عصر
سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما.
اگر بخواهم خلاصه بگم. من می خواهم لینکی داشته باشم که با کلیک روی اون لیست تمام مهندسانی که اسمشان حسینی است رو برام نمایش بده. در حقیقت من می خواهم یک کوئری رو توی url داشته باشم.الگوش همونیه که بالا نوشتم ولی نمی دونم چرا جواب نمیده.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.در صورت امکان مثال بزنید.
با تشکر

smh1357
شنبه 01 اسفند 1394, 16:26 عصر
دوستان کسی نمی تونه کمکی کنه؟
با تشکر.

smh1357
شنبه 01 اسفند 1394, 16:27 عصر
سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما.
اگر بخواهم خلاصه بگم. من می خواهم لینکی داشته باشم که با کلیک روی اون لیست تمام مهندسانی که اسمشان حسینی است رو برام نمایش بده. در حقیقت من می خواهم یک کوئری رو توی url داشته باشم.الگوش همونیه که بالا نوشتم ولی نمی دونم چرا جواب نمیده.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.در صورت امکان مثال بزنید.
با تشکر

komeil64
یک شنبه 02 اسفند 1394, 03:43 صبح
توی پیج لودتون با request.querystring متغیر ها رو بگیرید اول هم چک کنید اگر وجود داشت بگیره که وقتی کسی بار اول اومد داخل صفحه دچار مشکل نشه ومقادیر رو داخل کوئریتون بزارید دقت کنید که اگر مقادیر رو فارسی می گیره بهتره قبل از قرار دادن مقدارتون داخل کوئری N رو بزارید حتما
با این روش مشکلی پیش نمیاد اگر نشون نمیده ممکنه مشکل از کوئری شما باشه کد رو بزارید بشه بررسی کرد

smh1357
یک شنبه 02 اسفند 1394, 16:57 عصر
با تشکر
جناب komeil64 با تشکر از پاسخ گویی شما.شاید من درست توضیح ندادم.ببنید بنده به کدهای صفحه فوق دسترسی ندارم.این صفحه متعلق به نظام مهندسی است.بنده می خواهم در یک برنامه موبایل تاریخ و سایر متغیرها رو دریافت کنم و اونها رو از طریق Url به سایت ارسال کنم و رکوردهای برگشتی رو به من در صفحه اینترنت نمایش بده.

komeil64
دوشنبه 03 اسفند 1394, 04:22 صبح
دو تا راهه
اگر این یه نوع api هستش که بحثش جداست
اگر یک صفحست که خود سایت داره متغیر می فرسته و نتایج رو نشون میده شما باید مقادیر رو ارسال کنید و محتوای صفحه رو توی سایت خودتون نشون بدید ضمنا ممکنه اون سایت موقع جستجو و دریافت متغیر های سشن یا کوکی اضافه کنه که با ارسال متغیر ها از سایتی غیر از خودش این کار انجام نشه

اگر api یا وب سرویس باشه که کار راحت تره