PDA

View Full Version : اضافه کردن کتابخانه

zeyton1199
جمعه 30 بهمن 1394, 08:42 صبح
سلام
من می خوام از کتابخونه در پروژه م استفاده کنم ؟
https://github.com/muhammad-naderi/SunDatePicker

msroid
جمعه 30 بهمن 1394, 08:55 صبح
سلام

به اینترنت وصل باش کد زیر رو در قسمت dependencies در فایل build.gradle وارد کن:

compile 'com.github.muhammad-naderi:SunDatePicker:1.0'

بعدش هم پروژه رو بزن sync بشه و یا rebuild کن

zeyton1199
جمعه 30 بهمن 1394, 13:56 عصر
سلام
این کار رو انجام دادم ولی خطا میده Error:(33, 13) Failed to resolve: com.github.muhammad-naderi:SunDatePicker:1.0<Show in File</a><br><a href="open.dependency.in.project.structure">Show in Project Structure dialog</a>
حتی پروژه هم رو اضافه کردن به برنامه م ولی درست نشد

zeyton1199
جمعه 30 بهمن 1394, 13:57 عصر
من از این کتابخانه برای نمایش فارسی تقویم می خوام استفاده کنم اگر راه دیگری هست ممنون میشم معرفی کنید

zeyton1199
شنبه 01 اسفند 1394, 05:08 صبح
سلام دوستان راهش رو پیداکردم اما همچین خطایی میده کسی میدونه چرا
Error:Connection timed out: connect. If you are behind an HTTP proxy, please configure the proxy settings either in IDE or Gradle.

msroid
شنبه 01 اسفند 1394, 21:48 عصر
سلام

فایل زیپ رو از گیتهاب دانلود کنین. بعد اونو اکسترکت کنین. از داخل اندروید استودیو برین به قسمت File>New>Import Module و برین به آدرس فایلی که اکسترکت کردین. داخل اون فایل یه پوشه هست به نام sundatepicker. همین پوشه رو انتخاب میکنین و به پروژه اضافه میکنین. بعدش وارد قسمت File>Project Structures بشین. در اونجاب روی پوشه app کلیک کنین و وقتی انتخاب شد برین روی آخرین زبانه یعنی dependencies. روی + سبز رنگ کلیک کنین و Module Dependency رو کلیک کنین. از این قسمت میتونین پوشه sundatepicker رو مشاهده کنین و اونو انتخاب و بعدش همه چیز رو تایید میکنین تا به پروژه اضافه بشه و میتونین استفاده کنین.

zeyton1199
یک شنبه 02 اسفند 1394, 06:31 صبح
سلام ممنونم از بابت پاسخگویی
ولی من دقیقا این کارها رو چند بار انجام دادم ولی نه تنها کتابخونه جدید اضافه نمیشه بلکه کتابخونه قبلی هم اضافه کرده بودم به پروژه م رو دیگه نمیشناسه و خطا میده
راستی شما راهی دیگه برای نمایش تاریخ فارسی نمیشناسید خیلی لازمش دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟