PDA

View Full Version : سوال: مشکل در آپلود عکس هایی که از صفحه نمایش گوشی میگیریم

mahmoodmali
شنبه 01 اسفند 1394, 06:30 صبح
سلام خسته نباشید

در حال ساختن یک برنامه ای هستم که میشه گفت دیگه تکمیل شده و فقط یه جاش گیر کردم
دارم یه برنامه ای میسازم که خرید و فروش بازی محبوب کلش اف کلنز انجام میشه و اونجایی که کاربر یه آگهی جدید درج کنه و تموم اطلاعات رو وارد میکنه و اونجایی که باید عکس از بازیش بگیره و بارگذاری کنه با عکس های معمولی هیچ مشکلی نداره و آپلود میشه توی سرور ولی با عکس هایی که کاربر از بازیش اسکرین شات میگیره و میفرسته توی سرور آپلود نمیشه و بعد از جستوجو در گوگل هیچ چیز بدرد بخوری گیر نیاوردم ولی فهمیدم مشکلش چیه بابت اون تاریخ و ساعتی که هنگام اسکرین شات گرفتن همراه اسم هست گیر میده چون تاریخ و ساعتی که همراه اسم تصویره با اعداد فارسیه و به همین دلیله که آپلود نمیشه به اسم این تصویری که اسکرین شات گرفتم از صفحه گوشیم دقت کنید: Screenshot_۲۰۱۶-۰۱-۰۳-۱۸-۵۰-۰۲ (1).png

میبینید اعداد فارسیه و به همین دلیل آپلود نمیشه ولی یه کد php پیدا کردم که با فارسی مشکل نداشته باشه ولی نمیدونم درست کار نمیکنه تصویر آپلود میشه ولی اون اعدادش رو تبدیل میکنه به چنتا کاراکتر بی ربط ولی به هر حال مشکلم اینجوری حل میشه ولی باز در سمت اندروید به مشکل بر میخورم چون من در قسمت که میخوام آگهی کاربرو به همراه تصویرش نمایش بدم ولی اینجا تصویرش دیگه نمایش داده نمیشه چون عکسی که کاربر انتخاب میکنه اسم اون تصویری رو که انتخاب کرده در دیتابیس ذخیره میکنم موندم چه کنم در ضمن خیلی عذر میخوام که زیادی این مشکلمو کشش دادم و بزرگش کردم فقط میخواستم که لپ مطلبو به عرضتون رسونده باشم حالا هر کسی کدی یا راه جلی برای حل این اینجا قرار بده خیلی ممنون میشم
اگه کدی باشه که از سمت اندروید اسم عکسی رو که کاربر انتخاب کرده رو تغیر بدیم و با همون اسم هم در دیتابیس ذخیره کنم و هم با همون اسم در سرور آپلود کنم خیلی خوب میشه
پیشاپیش ممنون ا پاسخگوییتون

[younes]
دوشنبه 03 اسفند 1394, 14:21 عصر
اولا این سوال مربوط به اندروید میشه نه جاوا بهتره تو تالار مربوط به اندروید بپرسید.

دوما اون بخش از کد های برنامه که خوندن فایل و ارسال به سرور رو انجام میده بزارید ببینیم مشکل چیه.

mahmoodmali
سه شنبه 04 اسفند 1394, 03:31 صبح
ممنون از کمکت داداش مشکلم حل شد.
توی برنامه اندروید باید نام فایلو بگیرم و تغیرش بدم و با همون نامی که خودم درستش کردم آپلودش کنم روی هاستم
این سایته کمک بزرگی بهم کرد
https://www.androidpit.com/forum/626144/android-image-uploading-to-server-from-gallery