PDA

View Full Version : علت این خطای Cannot open database "..." requested by the login. The login failed چیه ؟

iman.programmer
شنبه 01 اسفند 1394, 08:15 صبح
سلام

من از اس کیو ال سرور 2008 نسخه R2 استفاده می کنم

در زمان کار کردن با دیتا بیس خطای زیر ار به میده . جدیدا هم با این مشکل برخورد کردم

Cannot open database "icog_DB.MDF" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'parak-PC\Administrator'.

در قسمت security هر دو فایل بانک اطلاعاتیم هم کاربرانی که میتونن با این فایل کار کنند را هم تنظیم کردم اما مشکل حل نشد

در ضمن رشته اتصال هم به صورت زیر هستش

SqlConnection objconn6 = new SqlConnection("Data Source=PARAK-PC;Initial Catalog=icog_DB.MDF;Integrated Security=True");

iman.programmer
شنبه 01 اسفند 1394, 11:54 صبح
جالب اینه که از دیتا بیس هایی که از قبل ایجاد کردم هیچ خطایی نمیگیره فقط خطایی که میگیره روی دیتابیس هایی که جدیدا ایجاد میکنم

HosseinP
شنبه 01 اسفند 1394, 11:56 صبح
سلام در رشته اتصال مشکل دارید

iman.programmer
شنبه 01 اسفند 1394, 12:02 عصر
آخه از همین رشته اتصال تو بقیه پروژه هام که از قبل ایجاد کردم هیچ مشکلی وجود نداره . فقط روی بانک های اطلاعاتی که به تازگی دارم ایجاد میکنم این مشکل وجود داره

HosseinP
شنبه 01 اسفند 1394, 12:16 عصر
server name چی گرفتی؟

iman.programmer
شنبه 01 اسفند 1394, 12:53 عصر
server name چی گرفتی؟
همون نامی که موقع اتصال به اس کیو ال در نرم افزار managment استفاده می کنم

ali_md110
شنبه 01 اسفند 1394, 14:26 عصر
User Instance رشته اتصالتون رو ست کنید به True

iman.programmer
شنبه 01 اسفند 1394, 16:23 عصر
User Instance رشته اتصالتون رو ست کنید به True

سلام دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی

لطفا اگر امکانش رشته اتصال را واسم قرار بدین . ممنون

ali_md110
شنبه 01 اسفند 1394, 16:50 عصر
SqlConnection objconn6 = newSqlConnection("Data Source=PARAK-PC; User Instance=true; Initial Catalog=icog_DB.MDF;Integrated Security=True");

davidrobert
یک شنبه 02 اسفند 1394, 03:46 صبح
دوست عزیز اگه دیتابیس که ایجاد شده از ورژن دیگه باشه و بخواهی به این ورژن بدید دیتابیس رو دیتابیس قبول نمیکنه به همین خاطر باید شما به وسیله اسکریپت همون دیتابیس رو ایجاد کنید یا ورژن همون اسکیول سرور رو نصب کنید میاد یا اینکه ممکنه دیتابیس آسیب رسیده باشه.

iman.programmer
سه شنبه 04 اسفند 1394, 13:28 عصر
دوستان مشکلم با تغییر رشته اتصال حل شد .

اما این یه مسئله هنوز حل نشده باقی میمونه و اونم اینه که چرا روی دیتا بیس هایی که از قبل ایجاد کردم هیچ مشکلی وجود نداره، و این مشکلم فقط روی دیتا بیس هایی هستش که اخیرا ایجاد میکنم ؟

ahraar_b
دوشنبه 06 دی 1395, 02:24 صبح
سلام خدمت اساتید و کاربران گرامی
دوستان منم همین مشکل رو دارم و از اونجایی که مبتدی هستم نمیدونم باید باهاش چکار کنم
اگه کسی میتونه ساده تر راهنمایی کنه ممنون میشم !