PDA

View Full Version : خرید پکیج آموزش ساخت کتاب

fateme-hd
یک شنبه 02 اسفند 1394, 05:55 صبح
این تایپیک بسته شد

rooterror
یک شنبه 02 اسفند 1394, 07:13 صبح
اره بابا تو ایران تا سر چهار نفر کلاه نزاری به جایی نمیرسی

بعد ادعا مردمان با فرهنگ و با شخصیت هم داریم

fateme-hd
یک شنبه 02 اسفند 1394, 07:28 صبح
من ک همش فکر میکردم پول میدم زودتر یاد میگیرم ولی الان فهمیدم این سایتا (البته نه همه اکثرا) فقط دنبال پول هستن و بیشتر هدف گمراهی دارن تا یادگیری

pbm_soy
یک شنبه 02 اسفند 1394, 08:50 صبح
مقصر اصلی خودتون هستید!
بهتر بود حداقل تو همین سایت یک تحقیق کوچیک میکردید!
نظرات در مورد محصولات مختلف اینجاهست هرچند که من خودم چندین بار گفتم آموزشهای فارسی زیاد جالب نیستند مانند همین pdfهایی که چندین ساله که درحال پابلیش شدن هستند
آموزشهای فارسی سرفصل درستی ندارند ویا میبینی فقط چیزی که بلد هستند را آموزش میدهند تازه اونم خیلی مبهم و گنگ ویا خیلی وقتها میبینی مدرس فن بیان ندارد ویک ساعت تمام کلا منو من میکند!
طرف مدرس نیست روش تدریس بلد نیست قاعدتا برای همچین کاری چندسالی تجربه تدریس لازم است چون میخواهی آموزشی را تهیه کنی که کاملا یکطرفه است و مخاطب نمیتواند سوال کند و رفع ابهام کند پس کار مدرس کمی سختتر و پیچیده تر میشود نسبت به یک کلاس درس معمولی!

حدالمکان از کتب خارجی استفاده کنید و فیلمهای آموزشی خارجی فوق العاده هستند و مطمین باشید با کمی تلاش نتیجه میگیرید
ویا اگر میخواهید سریعتر یادبگیرید از کلاسهای آنلاین استفاده کنید با teamviewer , skype , یا هر نرم افزار دیگر در بستر اینترنت یک کلاس آموزشی خصوصی برقرار کنید فکر میکنم خیلی بهتر باشد اگر هزینه اش بالا میشه چند نفری اینکار را انجام بدهید
به این ترتیب از علم اساتیدی میتوانید استفاذه کنید که واقعا میتواند به شما کمک کند
البته پیش نیاز را هم نادیده نگیرید چون اگر پیش نیاز را بلد نباشید بهترین اساتید هم درس بدن باز هم یاد نمیگیرید!

fateme-hd
یک شنبه 02 اسفند 1394, 09:13 صبح
کاملا حق با شماست ولی من نظرم اینه اون ک فرضا میتونه با 4 خط دستور دیتابیس متصل کنه جرا 4 ساعت براش آموزش میزاره. به هر حال من رشتم و تخصصمم کلن خیلی فرق داره بیشتر تمایل داشتم آموزشای فارسی ببینم ک موفق نشدم.