PDA

View Full Version : سوال: انتخاب فایل متنی و نمایش در datagridview

علی فتحی
یک شنبه 02 اسفند 1394, 17:59 عصر
با عرض سلام من برای نمایش متن در دیتاگرید از کد تصویر استفاده میکنم چرا؟ بعضی از حروف ناخواناست و فقط یک ردیف از اطلاعات نمایش داده میشه؟

139220

علی فتحی
یک شنبه 02 اسفند 1394, 19:52 عصر
در تصویر میبینی تاریخ ورود و خروج در یک ستون ذخیره شده من برای اختلاف دو تاریخ و محاسبه اضافه کاری چ کار کنم؟ البته اگر در دوستون بود با datediff راحت انجام میشد

علی فتحی
یک شنبه 09 اسفند 1394, 19:14 عصر
لطفا مورد اولی را جواب دهید با تشکر
بهتره فایل متنی رو یک فایل شبیه فایل ایکسل یا اکسس در نظر بگیری و بااستفاده از OleDb مدیریتش کنی :
اگه در فایل متنی ستونها رو بوسیله + از هم جدا کردی ، درانتهای رشته اتصال به جای اون ویرگول علامت + رو قرار بده

pbm_soy
دوشنبه 10 اسفند 1394, 06:07 صبح
با عرض سلام من برای نمایش متن در دیتاگرید از کد تصویر استفاده میکنم چرا؟ بعضی از حروف ناخواناست و فقط یک ردیف از اطلاعات نمایش داده میشه؟

139220

فایل متنی را بصورت utf8 ذخیره کنید برای اینکار فایل را در نوت پد باز کنید و سپس save as کنید و در پنجزه save as میتوانید فرمت یا همان encoding فایل را میتوانید تنظیم کنید
حالا که فایل بصورت یونیکد ذخیره شده پس باید آنرا بصورت utf8 هم باید بخوانی برای اینکار در زمان باز کردن فایل میتوانید روش یا encoding خواندن از فایل را مشخص کنید

reza_ali202000
دوشنبه 10 اسفند 1394, 16:46 عصر
سلام دوست عزیز
برا سوال دومی.
شما میتونی COUNT یه فرد خاص رو بگیری. اگه زوج بود خارج شده و اگه فرد بود وارد شده.
حالا اخرین زوج رو از اخرین فرد کسر کنی زمان کاری رو بدست میاری.

علی فتحی
چهارشنبه 05 آبان 1395, 15:53 عصر
تقریبا جواب اقا رضا درست بود نرم افزار همین کارو کرده .اوکده تاریخ مثلا فروردیت رو به تر تیب ثبت کرده و یک در میان اعداد 1و2 رو قرارداده 1 برای ورود و 2 برای خروج .
حالا جایی که تاریخ تقویم با تاریخ ثبت پرسنل همخوانی نداره خالی و نوشته غیبت یا تعطیل کاری. و جایی که فقط یک تاریخ ثبت شده نوشته خروج کارمند ثبت نشده است.