PDA

View Full Version : حرفه ای: درخواست اظهار نظر درخصوص درجه امنیت و اینترفیس یک برنامه نمونه

alirezabahrami
دوشنبه 03 اسفند 1394, 17:59 عصر
سلام !
چند وقت پیش بنا به درخواست واحد رفاهی سازمان محل خدمتم نرم افزاری جهت انجام قرعه کشی وام پرسنل تهیه و ارائه نمودم ؛ در خصوص نحوه انجام قرعه کشی توسط این نرم افزار تنها به این توضیح بسنده می کنم که مشخصات مورد نظر کل پرسنل در یک فایل اکسل نگهداری میشود ، و از داخل برنامه اطلاعات پرسنل ایمپورت شده و بطور تصادفی و به نسبت تعدادافراد هر مرکز هزینه ، قرعه کشی انجام میشود .
از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند.
کلمه عبور ادمین :bahrami
رمز عبور ادمین :bahrami125

کلمه عبور یوزر:ali
رمز عبور یوزر:123
لطفاً برنامه رااز این لینک (http://s6.picofile.com/file/8241905476/SetupLottery.rar.html) دریافت نمائید !
فیلمی از نحوه نصب و اجرای برنامه در این لینک (http://s7.picofile.com/file/8240945950/Lottery.rar.html)

با تشکر

mobinsaffarpour
دوشنبه 03 اسفند 1394, 19:26 عصر
دوست عزیز فایل اجرائی شما ویروس دارد و آنتی ویروس اجازه نصب را نمی دهد

ضمنا رمز دیتابی اکسس : admin125

alirezabahrami
سه شنبه 04 اسفند 1394, 04:18 صبح
دوست عزیز فایل اجرائی شما ویروس دارد و آنتی ویروس اجازه نصب را نمی دهد

ضمنا رمز دیتابی اکسس : admin125
سلام
برنامه را بر روی سیستم محل کارم هم که مجهز به آنتی ویروس قوی ای است امتحان کردم و بدون اشکال اجراء شد .
ضمناً منظور بنده ورود به محیط خود برنامه است نه دیتابیس آن
با تشکر

mahmooddavoodi
سه شنبه 04 اسفند 1394, 05:03 صبح
سلام جناب استاد بهرامی
من برنامه رو نصب کردم ولی موقع اجرا هر بار یه ارور می ده و در نهایت اجرا نمی شه..مثلا یه بار می گه شبکه قطعه یه بار میگه ورژن 2010 یا بالاتر نصب کنید.ویندوز من 7 و 32 بیتی هست و آفیسم2010.

mahmooddavoodi
سه شنبه 04 اسفند 1394, 05:07 صبح
البته ببخشید که اظهار نظر کردم و قطعا مخاطب شما اساتید هستند..شاید هم ارورهایی که میده در راستای همون امنیتی باشه که مد نظر شماست.ولی به هر حال....

emami.sie
سه شنبه 04 اسفند 1394, 06:19 صبح
با سلام و عرض ادب
بنده برنامه شما رو تست کردم و بسیار برام جالب بود که با اکسس چنین برنامه ای رو طراحی کردید. من خودم فرصت نکردم در برنامه هام از Codejock استفاده کنم ولی اینطور که توی برنامه شما مشاهده کردم استفاده از این کامپوننت زیبایی و امکانات جالبی رو به برنامتون اضافه کرده...
از لحاظ امنیت، برنامه ها با پسوند accde در حال حاضر نفوذ به حالت design (برای من) امکانپذیر نبوده و برنامه شما هم از این قاعده مستثنی نیست. (منظورم اینکه برنامه ای مثل MDE Unlocker هنوز برای فایلهای accde رونمایی نشده یا حداقل من ندیدم...)
نکته جالب دیگه این بود که در Task Manager بخش Process هم هیچ ردپایی از اکسس وجود نداره...
درنهایت باید بگم برنامه در سطح بالایی طراحی شده و بهتون خسته نباشید می گم... (فقط در قسمت تقویم شمسی قبل و بعد از ظهر جابجاست)
یا علی

mobinsaffarpour
سه شنبه 04 اسفند 1394, 06:31 صبح
دوست عزیز برقرار کردن امنیت تنها برای نرم افزار ملاک نیست و شما از اون دیتابیس برای رمز عبور کاربران هم نیز استفاده نموده اید. ضمناً شما میبایست نرم افزار را طوری طراحی نمائید که در هیچ سیستمی دچار اختلال نشود و قاعده پشتیبانی هم همین هست.

لازم بذکر است پاسخی که به بنده دادید اصلاً قانع کننده نیست :
برنامه را بر روی سیستم محل کارم هم که مجهز به آنتی ویروس قوی ای است امتحان کردم و بدون اشکال اجراء شد .

alirezabahrami
سه شنبه 04 اسفند 1394, 07:40 صبح
دوست عزیز برقرار کردن امنیت تنها برای نرم افزار ملاک نیست و شما از اون دیتابیس برای رمز عبور کاربران هم نیز استفاده نموده اید. ضمناً شما میبایست نرم افزار را طوری طراحی نمائید که در هیچ سیستمی دچار اختلال نشود و قاعده پشتیبانی هم همین هست.

لازم بذکر است پاسخی که به بنده دادید اصلاً قانع کننده نیست :

سلام
با تشکر از همکاری و اظهار نظر دوستان
دوستان عزیزی که در اجرای برنامه با خطا مواجه میشوند لطف کنند فایل را مجدداً از لینک پست اول دریافت و سپس نسبت به نصب مجدد و اجرای آن اقدام نمایند .
و اما در پاسخ جناب mobinsaffarpour عزیز باید عرض کنم که نرم افزار فوق از نظر اطلاعاتی آنچنان از اهمیت بالائی برخوردار نبوده که برای عدم دسترسی به اطلاعات دیتابیس آن تدبیری اندیشیده باشم . بنده در برنامه های حساس و مهم . اطلاعات ثبت شده در بعضی جدول ها همچون جدول مربوط به کاربران را بصورت کد شده تبدیل می نمایم .
اگر در دیتابیس فوق که با پسورد admin125 وارد آن شده اید دقت کرده باشید جدولی تحت عنوان T_Status وجود دارد که بنده در این نرم افزار از اطلاعات این جدول استفاده نکرده ام و اگر آن را باز کنید ملاحظه می کنید که اطلاعات آن بصورت کد شده است و به همین صورت می توان اطلاعات جدول کاربران را نیز تغییر داد .
همانطور که در پست اول هم عرض کردم هدف بنده اظهار نظر دوستان در خصوص اینترفیس برنامه و درجه امنیت آن از نظر عدم ورود به تمام بخش های محیط برنامه (Lottery.pip) اعم از جداول ، کوئری ها و ... می باشد .
در ضمن ، فکر کنم ساعت سرور سایت اشتباه می باشد ، چون زمان درج پست ها واقعی نیست .
با تشکر

mahmooddavoodi
سه شنبه 04 اسفند 1394, 08:08 صبح
من مجددا فایل رو دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی همچنان ارور می ده.

nazanin_90
سه شنبه 04 اسفند 1394, 09:12 صبح
سلام
میگم من چند وقتی بود واقعاً تصمیم گرفته بودم که برای همیشه با اکسس خداحافظی کنم ، چون مشکلاتی از جمله اجرا نشدن نسخه mde آن در ورژن های مختلف و عدم استفاده از برنامه ای اکسل بخاطر عدم تغییر درقسمت رفرنس ها در نسخه mde و مواردی دیگر در برنامه هائی که در محیط اکسس تهیه شده اند دیده بودم ، اما دیشب که این نرم افزار بسیار جذاب آقای بهرامی را نصب و اجرا کردم واقعاً از تصمیم قبلی خودم منصرف شدم و وقتی به این موضوع فکر کردم که وقتی با اکسس میتوان اینچنین کارهای زیبا و قشنگی را تهیه نمود چه کاریه که بخواهیم دنبال یادگیری زبان های برنامه نویسی دیگر که دنگ و فنگ زیادی هم دارند برویم .
من این نرم افزار را با ویندوز ایکس و سون و با آفیس های 2007 ، 2010 ، 2013 و حتی 2016 امتحان کردم و در همه نسخه های فوق بخوبی اجراء گردید و به خطای خاصی هم برخورد نکردم . موردی که در این نرم افزار برایم خیلی مهم بود اجرا ی آن در نسخه های بالاتر از 2003 و اجرای فایل اکسل در همه نسخه ها بود .
شاید دوستانی که با ریبون Codejock کار نکرده اند بر این باور باشند که زیبائی بکار رفته در این نرم افزار بخاطر وجود اکتیوایکس Codejock است ولی با توجه به اینکه بنده در محیط وی بی با این ابزار کار کرده ام بخوبی می دانم که اجرای کامپوننت های Codejock در محیط اکسس نیاز به مهارت خاصی در کد نویسی دارد . در این نرم افزار استفاده از اکتیو ایکس Codejock در ساخت ریبون با خلاقیت در ایجاد نوار عنوان که دارای سه دکمه مربوط به بستن ، مینیمایز و کوچک کردن پنجره اکسس است و با پائین نگه داشتن موس بر روی آن قابل جابجائی است به زیبائی بکار برده شده . و مورد خیلی جالبتر در این نرم افزار اجرای گزارش بطور خاص است که با جابجائی و کوچک و بزرگ کردن پنجره اکسس قابلیت ریسایز شدن دارد استفاده از فرم بار گزاری در ابتدا و در خلال اجرای نرم افزار هم به جذابیت برنامه افزوده است .
در کل اگر بخواهم در خصوص این نرم افزار اظهار نظری داشته باشم باید بگویم این نرم افزار شاهکار اکسس است . البته شاید دوستان حرفه ای دیگر هم نمونه چنین کارهائی را انجام داده باشند ولی من ندیده ام .
با تشکر از آقای بهرامی بخاطر ارائه این اثر زیبا که باعث شد بنده از تصمیم خداحافظی از اکسس منصرف شوم.

e601
سه شنبه 04 اسفند 1394, 10:13 صبح
سلام
جناب بهرامی نرم افزار خوبی طراحی کردید. البته دوستان عنوان کردند که این برنامه با اکسس طراحی شده ولی فکر میکنم اشتباه میکنن چون برنامه با vb6 طراحی شده. ضمن اینکه فکر میکنم منظور جناب بهرامی از درجه امنیت، بحث دسترسی کاربران بیشتر مطرح بوده تا بحث هک شدن برنامه.

در مورد اینترفیس برنامه نظرم مثبته. زیبا و مناسبه ولی به شخصه لوگو و آیکون برنامه رو نمیپسندم. مخصوصا آیکون که بهتره با کیفیت خیلی بهتری انتخاب بشه.

در مورد خود برنامه مواردی مشاهده شد که خدمتتون عرض میکنم:

موارد مربوطه به صفحۀ ورود به سیستم:

1. فیلد کلمۀ عبور بصورت کمبوباکس هست و به محض اینکه حرف ابتدای یک نام کاربری رو میدیم باقی حروف نمایان میشه. این به نظر من نباید به این صورت باشه چون مثلا فرض کنید همکار شما میخواد بیاد سراغ سیستم شما و وارد نرم افزار بشه. به محض اینکه حرف b رو تایپ کنه کل نام کاربری نمایان میشه و این یعنی 50% کار ورود غیر قانونی حل شده! به نظر من چون شما گزینۀ یادآوری رمز هم دارید بنابراین بهتره که فیلد نام کاربری بصورت یک تکست باکس ساده باشه.

2. بالای کمبوباکس کلمه عبور، یک تکس باکس خالی هست. البته چون border نداره و بکگراندش سفیده معلوم نیست ولی اگر موس رو اونجا ببریم و کلیک کنیم امکان تایپ وجود داره که به نظرم قشنگ نیست و باید hidden بشه.

موارد مربوط به داخل نرم افزار:

1. دکمۀ close برای من کار نمیکنه و گزینۀ دیگری هم برای خروج ندیدم و با هر بار ورود به برنامه مجبور شدم از alt+f4 استفاده کنم.

2. منوی حساب کاربری باید محافظت خیلی بیشتری داشته باشه. بعنوان مثال گزینه های کاربر جدید، حذف کاربر و تعیین سطوح دسترسی باید فقط مخصوص کاربر admin باشه، و کاربری که بصورت user وارد میشه فقط باید بتونه رمز خودش رو تغییر بده و امکان حذف کاربر یا تعریف کاربر نداشته باشه. در وضعیت فعلی کاربری بنام ali با سطح دسترسی user میتونه کاربری بنام bahrami با سطح دسترسی admin رو حذف کنه!!!

3. در قسمت تغییر رمز، فیلد نام کاربر بصورت کمبوباکس هست که به نظر من اینجا هم نباید همیشه بصورت کمبو باشه. بنظرم بهتره که این فیلد فقط برای کاربر admin بصورت کمبوباکس باشه تا بتونه کاربر مورد نظر رو از لیست انتخاب کنه ولی برای کاربران user ، میتونه بدین صورت باشه که نام کاربر بصورت خودکار درج بشه و امکان تغییر هم نداشته باشه (یعنی enabled=false)

4. بدلیل اینکه در داخل برنامه به فایل دیتابیس اکسس کانکشن زده میشه، زمان خروج از نرم افزار که کانکشن دیتابیس بصورت خودکار بسته میشه، پیامِ وارد کردن پسورد دیتابیس اکسس میاد که زیاد جالب نیست. به نظر من میتونید اصلا پسورد نذارید چون طبق توضیحات خودتون، هم اطلاعات زیاد حساس نیست و هم در صورت نیاز میشه بصورت کد شده ذخیره و بازیابی کرد.

mobinsaffarpour
سه شنبه 04 اسفند 1394, 10:35 صبح
دوست عزیز شما پیشاپیش خدمت شما عرض کنم بنده اهل مشاجره نیستم. شما در پست شماره 1 فرمودید ( از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند. ) بنده هم نظرم رو عرض کردم. ضمناً برای T_Status هم عرض کنم دارم روی اون هم کار میکنم. ان شا الله از صحبت های بنده ناراحت نشده باشید و بیان این موضوعات را صرفاً جهت کمک و آگاهی تلقی نمائید./ باتشکر

ضمناً شما برنامه رو با Xenon پک کردین و به همین دلیل هست که آنتی ویروس هم Error میده و برای بنده هم خطای 3043 نمایش د اده می شود

mhamedm2008
جمعه 07 اسفند 1394, 18:07 عصر
لینک مشکل داره
لطفا دوباره بزارید. برام جالب شد این برنامه و تست کنم

mobinsaffarpour
جمعه 07 اسفند 1394, 20:43 عصر
لینک رو آقای بهرامی حذف کرده اند

ariayekta
شنبه 08 اسفند 1394, 02:12 صبح
سلام و عرض ادب
دوست عزیز لینک کار نمیکنه لطفا اصلاح بفرمائید

alirezabahrami
شنبه 08 اسفند 1394, 15:34 عصر
دوست عزیز لینک کار نمیکنه لطفا اصلاح بفرمائید
سلام
با عرض پوزش از دوستان عزیز از اینکه فایل را از لینک مربوطه حذف کرده بودم ، راستش همون روز ، بعد از دیدن پست جناب مسعودی و بیشتر در خصوص رفع ایراد دوم مربوط به صفحه ورود به سیستم ، فایل را از لینک فوق حذف کردم ولی بعد از اصلاح مورد فوق و اصلاح یکی دو مورد دیگر یادم رفت مجدداً آن را آپلود نمایم .
اما در خصوص اظهارنظر جناب مسعودی که اشاره نموده اند نرم افزار فوق با vb6 طراحی شده باید عرض کنم خیر ، برنامه تحت اکسس 2007 طراحی شده و از vb6 در خصوص تهیه فایل لودر برنامه (Lottery.exe) و فایل مربوط به بارگزاری سیستم ( همان فایل انیمیشن چرخش) با عنوان FrmWate.exe استفاده نموده ام و طراحی برنامه در فایل Lottery.pip صورت گرفته است .
در مورد دکمه Close که آقای مسعودی عنوان کرده اند کار نمی کند نمیدانم این ایراد برای دیگر دوستان که برنامه فوق را نصب و اجرا نموده اند وجود دارد یا نه ولی خودم روی ویندوز ایکس پی و سون و تحت اکسس 2007 و 2010 اجرا نموده ام و این ایراد را مشاهده ننموده ام .
در خصوص موارد دیگر که جناب مسعودی به آنها اشاره نموده اند باید عرض کنم در برنامه فوق فرم های جانبی غیر از فرم اصلی را از برنامه دیگرم که کامل تر است و در آن برنامه بطور کامل برای هر کدام از کاربران سطوح دسترسی به یکایک فرم ها و گزارشات تعریف گردیده به داخل این برنامه ایمپورت نموده ام . مثلاً اگردر منوی فرم اصلی در قسمت حساب کاربری مشاهده بفرمائید گزینه ای تحت عنوان سطوح دسترسی درج گردیده که در این نرم افزار بعلت عدم ضرورت از آن استفاده نکرده ام و آن را غیر فعال نموده ام .
بنده بیشتر منظورم اظهار نظر در خصوص فرم اصلی برنامه می باشد .

از لحاظ امنیت، برنامه ها با پسوند accde در حال حاضر نفوذ به حالت design (برای من) امکانپذیر نبوده و برنامه شما هم از این قاعده مستثنی نیست. (منظورم اینکه برنامه ای مثل MDE Unlocker هنوز برای فایلهای accde رونمایی نشده یا حداقل من ندیدم...)

و اما در خصوص موردی که جناب امامی عزیز به آن اشاره داشته اند (نقل قول بالا) باید عرض کنم منظور بنده از نفوذ پذیری برنامه ، نفوذ به دیزاین برنامه و دسترسی به کدها نبوده بلکه منظورم عبور از پسورد برنامه جهت ورود به محیط اکسس و مثلاً مشاهده جداول و کوئری ها و یاحتی تغییر در دیزاین فرم ها می باشد (در نسخه accde و یا Mde هم میتوان تغییراتی در فرم ها ی به ظاهر تغییر ناپذیر ایجاد نمود )بوده است
راستی جناب mobinsaffarpour (http://barnamenevis.org/member.php?204355-mobinsaffarpour) عزیز ! توانستی در خصوص متن کد شده ستون های جدول T_Status به نتیجه برسید . همانطور که قبلاً هم عرض کردم تمرکز بنده روی دیتابیس نبوده چون بنا به درجه اهمیت پائین اطلاعات برنامه ، در نظر نداشتم که برای امنیت آن تدبیری بیندیشم ؛ علی ایحال از آنجا که ممکن است جنابعالی مجدداً در این رابطه انتقاد نمائید بنده تغییری در دیتابیس و پسورد آن بعمل آورده ام . لطفاً تست بفرمائید ببینید براحتی میتوانید وارد محیط دیتابیس بشوید و اطلاعات آن را ویرایش نمائید .
و مطلب دیگر اینکه برای اجرای بهتر برنامه در دفعه اول بهتر است بعد از نصب برنامه ، سیستم را ریست نمائید ( بعلت بکار رفتن کامپوننت در برنامه بهتر است اینکار صورت گیرد )
و در پایان خواهشی که دارم این است که چنانچه دوستان بزرگوار موفق به کرک و عبور از پسورد برنامه گردیدند در صورت امکان ناحیه آسیب پذیر که عبور و نفوذ به محیط برنامه از آن ناحیه صورت میگیرد را به بنده تذکر دهند .
با تشکر مجدد از همکاری دوستان

ariayekta
دوشنبه 10 اسفند 1394, 22:59 عصر
سلام دوست عزیز
مثل اینکه دوباره اشتباه شده لینک فایل تصویری رست ولی متاسفانه لینک خود برنامه نیست
ممنون میشم بررسی کنید راستش فایل تصویری رو دیدم خیلی کنجکاو شدم خود برنامه رو ببینم و باهاش کار کنم

alirezabahrami
سه شنبه 11 اسفند 1394, 02:51 صبح
سلام دوست عزیز
مثل اینکه دوباره اشتباه شده لینک فایل تصویری رست ولی متاسفانه لینک خود برنامه نیست
ممنون میشم بررسی کنید راستش فایل تصویری رو دیدم خیلی کنجکاو شدم خود برنامه رو ببینم و باهاش کار کنم
سلام
لینک فایل در پست اول مجدداً به روز رسانی شد!
در فایل قبلی در هنگام اجرا و در زمان صدور پیغام ، عنوان microsoft Access بر روی نوار تسک منیجر ویندوز درج میشد که در فایل جدید این مورد برطرف گردیده است.
یا علی

abas1388
سه شنبه 11 اسفند 1394, 10:30 صبح
سلام
پس کجایند دوستانی که همیشه دغدغه پائین بودن امنیت در اکسس را داشته و دارند در خصوص این برنامه اظهار نظر نمایند .
جناب استاد بهرامی ! نرم افزار نمونه جنابعالی از نظر اینترفیس در حد بالائی طراحی شده و بنظر بنده در طراحی آن خلاقیت های خاصی صورت گرفته است .
درجه امنیت آن هم از نظر نفوذ به محیط اکسس در حد بالائی قرار دارد . بطوریکه با هیچ نرم افزاری (به نظر بنده )نمیتوان پسورد هم دیتابیس و هم برنامه اصلی را بدست آورد.
ایکاش جناب استاد پیروز مهر بودند و در خصوص این نرم افزار اظهار نظر می نمودند . قطعاً با توجه به اینکه ایشان در زمینه کرک تخصص و تجربه بالائی دارند نظر ارزشمند ایشان می تواند برای جناب بهرامی که حتماً قصد دارند درجه امنیت برنامه خود را بالاتر ببرند بسیار راهگشا باشد .
یا علی

ariayekta
سه شنبه 11 اسفند 1394, 19:50 عصر
آقا ممنون و متشکر .واقعا عالی زیبا و امنیت 100 . من به یکی از دوستان که کارش کرک و ... بود هم نشون دادم ایشون هم 100
تبارک اله

emami.sie
چهارشنبه 12 اسفند 1394, 05:39 صبح
سلام
پس کجایند دوستانی که همیشه دغدغه پائین بودن امنیت در اکسس را داشته و دارند در خصوص این برنامه اظهار نظر نمایند .
جناب استاد بهرامی ! نرم افزار نمونه جنابعالی از نظر اینترفیس در حد بالائی طراحی شده و بنظر بنده در طراحی آن خلاقیت های خاصی صورت گرفته است .
درجه امنیت آن هم از نظر نفوذ به محیط اکسس در حد بالائی قرار دارد . بطوریکه با هیچ نرم افزاری (به نظر بنده )نمیتوان پسورد هم دیتابیس و هم برنامه اصلی را بدست آورد.
ایکاش جناب استاد پیروز مهر بودند و در خصوص این نرم افزار اظهار نظر می نمودند . قطعاً با توجه به اینکه ایشان در زمینه کرک تخصص و تجربه بالائی دارند نظر ارزشمند ایشان می تواند برای جناب بهرامی که حتماً قصد دارند درجه امنیت برنامه خود را بالاتر ببرند بسیار راهگشا باشد .
یا علی

با سلام
بنده نیز با چند نرم افزار که در بسیاری از موارد قفل برنامه ها رو با موفقیت باز میکردم، موفق به بازکردن پسورد این برنامه نشدم و این موضوع برام خیلی جالبه...
همونطور که جناب بهرامی هم میدونن یکی از دغدغه های اصلی برنامه نویسان اکسس بحث امنیت و جلوگیری از دسترسی به دیزاین برنامشونه...
می خواستم تقاضا کنم اگه استاد صلاح بدونن یکم راجع به متدی که ازش استفاده کردن توضیح بدن تا دیگران نیز از این موضوع بهره مند بشن و با ارائه این مطلب یکی از مشکلات اصلی دوستان تالار اکسس مرتفع بشه...
موفق و موید باشید
یا علی

Access2013
پنج شنبه 13 اسفند 1394, 17:43 عصر
سلام جناب بهرامی

فقط میتونم بگم گل کاشتی
هر چند تصویر نمونه برنامه های قبلی شما را دیده بودم ولی این یه مورد خاص بود که قابل مقایسه هم نبود !!
ناگفته نماند من قنی تو کرک برنامه یا نقوذ بلد نیستم ولی اینکه تونستی با اکسس همچی کاری بکنی شاهکار بود دمت گرم ...

خدایی من به اکسس با این دید نگاه نمیکردم ولی تو این انجمن اساتیدی مثل پیروزمهر و امیری و شخص شما یه نعمت هستید
زنده و پایدار باشید

mobinsaffarpour
پنج شنبه 13 اسفند 1394, 18:54 عصر
جناب آقای بهرامی باسلام

در روش جدیدی که بر روی دیتابیس پیاده سازی نموده اید بنده با نرم افزارهای مختلف بررسی نمودم و با هیچ یک از آنها موفق به پیدانمودن رمز نشده ام که این خود از امتیاز بالائی برخوردار است

ضمناً به شما بابت ذهن خلاقانه ای که دارید تبریک میگویم و به برنامه ای که درست نموده اید از 100 امتیاز 100 میدهم. واقعاً خسته نباشید.

لطفاً در صورت امکان از نحوه تهیه فایلهای PIP و امنیت آنها کمی توضیح دهید. باتشکر

alirezabahrami
جمعه 14 اسفند 1394, 13:09 عصر
سلام
در لینک جدید یک گزینه به قسمت امکانات نرم افزار افزوده ام و آن گزینه مربوط به تنظیمات است که البته بنظر میرسد این عنوان و آیکون مربوطه اش زیادجالب نباشد .
در هرحال در این قسمت سه آیتم در نظرگرفته شده است که ؛ آیتم اول مربوط به انتخاب قرار دادن برنامه در استارت آپ ویندوز میباشد، به عبارتی وقتی درفرم مربوطه اقدام به انتخاب این گزینه می گردد برنامه در استارت آپ ویندوز رجیستری شده و با بالاآمدن ویندوز بطور اتوماتیک اجرا میشود .
آیتم دوم هم برای زمانی در نظر گرفته شده که کاربر برای مدتی از برنامه استفاده نمی کند و میخواهد بعد از مدتی (برحسب دقیقه) که فعالیت روی کیبورد و موس صورت نمیگیرد برنامه بسته شود . و آیتم سوم هم مربوط به اندازه پنجره اکسس در حالتRestore Down می باشد.
انشاءالله اگر عمری باقی بود سعی میکنم هرچند وقت یکبار که وقت داشتم امکاناتی دیگر به نرم افزار فوق ( صرفاً جهت الگو گرفتن دوستان ) بیفزایم .
ضمناً خدمت دوستان بزرگوار که درخواست آموزش دارند عارضم که به دلایلی که بعداً انشاءالله ذکر خواهم کرد از این کار معذورم .
یا علی

Mahmoud Zaad
جمعه 14 اسفند 1394, 13:23 عصر
سلام
اگر ممکنه یکسری اسکرین شات از برنامه قرار بدید چون امکان تست نرم افزار و دانلود فیلم رو ندارم ولی با تعاریف دوستان مشتاق شدم ظاهر برنامه رو ببینم.

alirezabahrami
جمعه 14 اسفند 1394, 14:16 عصر
سلام
اگر ممکنه یکسری اسکرین شات از برنامه قرار بدید چون امکان تست نرم افزار و دانلود فیلم رو ندارم ولی با تعاریف دوستان مشتاق شدم ظاهر برنامه رو ببینم.
سلام
تصاویر ضمیمه

barrai
شنبه 22 اسفند 1394, 07:07 صبح
با سلام
ظاهرا لینک برنامه و ویدیو مربوط به برنامه موجود نیست
در صورت امکان مجددا بارگذاری بفرمایید

Nazir Ahmad
یک شنبه 23 اسفند 1394, 08:07 صبح
سلام !
چند وقت پیش بنا به درخواست واحد رفاهی سازمان محل خدمتم نرم افزاری جهت انجام قرعه کشی وام پرسنل تهیه و ارائه نمودم ؛ در خصوص نحوه انجام قرعه کشی توسط این نرم افزار تنها به این توضیح بسنده می کنم که مشخصات مورد نظر کل پرسنل در یک فایل اکسل نگهداری میشود ، و از داخل برنامه اطلاعات پرسنل ایمپورت شده و بطور تصادفی و به نسبت تعدادافراد هر مرکز هزینه ، قرعه کشی انجام میشود .
از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند.
کلمه عبور ادمین :bahrami
رمز عبور ادمین :bahrami125

کلمه عبور یوزر:ali
رمز عبور یوزر:123
لطفاً برنامه رااز این لینک (http://s6.picofile.com/file/8241905476/SetupLottery.rar.html) دریافت نمائید !
فیلمی از نحوه نصب و اجرای برنامه در این لینک (http://s7.picofile.com/file/8240945950/Lottery.rar.html)

با تشکر
سلام جناب بهرامی عزیز
متاسفانه لینکها هیچکدوم کار نمیکنه

barrai
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 15:14 عصر
دوستان دیگه که این فایل را دانلود کردن امکانش هست که فایل را مجدد قرار بدن ؟

hamed_nour81
سه شنبه 15 تیر 1395, 19:42 عصر
سلام آقای بهرامی
امکانش هست فایل رو مجددا قرار بدید؟ چون هر دو لینک دچار مشکل شدن
خیلی ممنونم

AbbasSediqi
چهارشنبه 16 تیر 1395, 01:10 صبح
با سلام خدمت دوست گلم جناب بهرامی عزیز

بعد از کلی نبودن اومدم

بنده فایل شما رو ندیدم اما باید بگم از لحاظ دیزان بسیار عالیه

برای تست امنیت هم که گفتم فایل رو ندارم

اما با توجه به آشنایی با کار های شما و عدم استفاده از bound دو سوال برای من پیش اومده

برنامه شما در مقابل sqlinjection مقاومه یا نفوذ پذیره؟
خودتون تست کردین این مورد رو

بعدی در مقابل process hack یا همون نقطه ضعف بزرگ فایل های اکسس یعنی Miscellaneous < windows مقاومه . برای این موضوع فکری کردید؟

با حق

AbbasSediqi
چهارشنبه 16 تیر 1395, 01:13 صبح
ادامه

یادم رفت

لودر برنامه رو دوست عزیز encrypt کردید

چون میدونید که disourcer های قوی ای برای vb وجود داره
یا حق

eb_343
شنبه 19 تیر 1395, 23:42 عصر
سلام به همه دوستان عزیز تالار اکسس !
خدمت دوستان عرض کنم که حقیر با نام کاربری جدید eb_343 همان بهرامی با نام کاربری alirezabahrami هستم ؛ و اینکه چرا با نام کاربری جدید آنهم بعد از چند ماه وارد تالار شده ام بماند .
بگذریم ، چند ماهی است که از اکسس به دور بوده ام و باید عرض کنم در آخرین دفعه ای که وارد تالار شدم نمونه را از لینک مربوطه خارج کردم که تغییراتی بر روی آن اعمال نمایم که وقت پیدا نکردم . انشاءالله همان نمونه قبلی با یک تغییر جزئی در روزهای آتی در همین تاپیک قرار میدهم.
تا بعد خدا نگهدار همه

eb_343
چهارشنبه 23 تیر 1395, 23:13 عصر
سلام

نمونه را از این لینک (http://s2.picofile.com/file/8260413992/SetupLottery.rar.html) دریافت نمائید !
ضمناً درهنگام دریافت ، موقتاً آنتی ویروس خود را غیر فعال نمائید.
یاعلی

eb_343
شنبه 26 تیر 1395, 17:16 عصر
با سلام خدمت دوست گلم جناب بهرامی عزیز

بعد از کلی نبودن اومدم

بنده فایل شما رو ندیدم اما باید بگم از لحاظ دیزان بسیار عالیه

برای تست امنیت هم که گفتم فایل رو ندارم

اما با توجه به آشنایی با کار های شما و عدم استفاده از bound دو سوال برای من پیش اومده

برنامه شما در مقابل sqlinjection مقاومه یا نفوذ پذیره؟
خودتون تست کردین این مورد رو

بعدی در مقابل process hack یا همون نقطه ضعف بزرگ فایل های اکسس یعنی Miscellaneous < windows مقاومه . برای این موضوع فکری کردید؟

با حق
سلام جناب صدیقی عزیز!
با توجه به آپلود نمونه در پست قبلی ، لطفاً نظرتان را مطرح بفرمائید !
متشکرم

eb_343
دوشنبه 28 تیر 1395, 14:00 عصر
یعنی موضوع این تاپیک که به دو مورد مهم اکسس (امنیت و ظاهر آن ) پرداخته صرفاً برای چند نفر اهمیت داشته ؟!؟! :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

eb_343
سه شنبه 29 تیر 1395, 22:23 عصر
...............................................

AbbasSediqi
شنبه 02 مرداد 1395, 22:32 عصر
جناب بهرامی عزیز سلام

فایل رو نصب کرددم اما فقط در "صبر کنید" باقی میمونه و هیچ چیزی نمایش داده نمیشه

البته رو دوتا سیستم با ویندوز های 8 و 7 البته هر دو 64 بیت تست کردم

mosaArabi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 09:15 صبح
جناب بهرامی سلام
بنده برنامه را در ویندوز 7 نسخه 32 بیتی اجرا کردم ولی بعد از لطفا صبر کنید که تمام شد هیچ فرمی لود نشد و در اجرای دوباره برنامه پیغام برنامه در حال اجرا میباشد می آید

eb_343
یک شنبه 03 مرداد 1395, 10:14 صبح
سلام
ممنون از عنایت دوستان
متعجبم ، چون خودم فایل را بر روی سیستم xp و سون (نسخه 32 و 64 بیتی ) امتحان کرده ام و بدون ایراد اجرا میشود .
البته در عدم اجرای برنامه یک احتمال وجود دارد و آن اینکه در بعضی از سیستم ها که دسترسی Admin وجود ندارد فایل اکتیوایکس (Codejock.SkinFramework.v15.0.1.ocx) در زمان نصب رجیستری نشده باشد . برای اطمینان از این موضوع ابزاری که در این لینک (http://s1.picofile.com/file/8260973442/Registrator.exe.html) قرار داده شده را در پوشه ActiveX قرار بدهید و بصورت دستی اکتیوایکس فوق را رجیستری نمایند ، مطمئناً اگر دسترسی در حالت ادمین باشد اکتیوایکس فوق بدون مشکل رجیستری میشود .( در این حالت در مقابل اکتیوایکس SUCCEEDED درج میشود در غیر اینصورت FAILED ظاهر میشود )
برای اینکه قبل از اجرای برنامه در صورتیکه اکتیوایکس فوق رجیستری نشده باشد یک پیغام صادر شود و کاربر مطلع شود همین الآن فایل اجرائی با نام Lottery.exe را اصلاح کردم . لطفاً این فایل را از قسمت ضمیمه دریافت و آن را از حالت زیپ خارج و در پوشه برنامه آن را جایگزین فایل قبلی نمائید و برنامه را اجرا کنید
در صورت امکان سایر دوستان هم امتحان بکنند تا معلوم شود که آیا این ایراد کلی است یا موردی
یا علی

mosaArabi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 13:31 عصر
با سلام مجدد
جناب بهرامی سیستم بنده Admin هست . پیرو روشهای شما (بصورت دستی اکتیوایکس فوق را رجیستری نمایند ، مطمئناً اگر دسترسی در حالت ادمین باشد اکتیوایکس فوق بدون مشکل رجیستری میشود .( در این حالت در مقابل اکتیوایکس SUCCEEDED درج میشود در غیر اینصورت FAILED ظاهر میشود )
برای اینکه قبل از اجرای برنامه در صورتیکه اکتیوایکس فوق رجیستری نشده باشد یک پیغام صادر شود و کاربر مطلع شود همین الآن فایل اجرائی با نام Lottery.exe را اصلاح کردم . لطفاً این فایل را از قسمت ضمیمه دریافت و آن را از حالت زیپ خارج و در پوشه برنامه آن را جایگزین فایل قبلی نمائید و برنامه را اجرا کنید) انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد

البته جناب بهرامی با run as admnistrator اجرا شد ول خیلی کند کار میکنه
دفه دوم Save as داد
بعضی مواقع بالا نمیاد

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 17:47 عصر
-----------------

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 17:56 عصر
---------------

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 17:58 عصر
با سلام خدمت دوست خوبم جناب بهرامی عزیز

نکته اول : بنده روی سیستم خودم codejock نصب هست
نکته دوم : activex هم رجیستر شد
نکته سوم : Office 2016 روی سیستم بنده نصب هست

برنامه شما بعد از اجرا چند بار msaccess رو اجرا میکنه ولی دوباره میبنده

البته چیزی بر روی دستکتاپ نمایش نمیده بلکه در process دیده میشه

کماکان روی لود اول میمونه

نمیدونم جناب بهرامی چند تا دیتابیس در این برنامه وجود داره تا الان که 3 تا دیدم

البته اینکه یکی رو به نام Codejock.ini تغییر نام دادید جالبه

به شخصه متوجه نشدم در resource برنامه دیدم

loc_0040A7E4: var_90 = var_4C & "\OtherFiles\Codejock.ini"
loc_0040A8B2: call __vbaVarLateMemSt(Me.OpenCurrentDatabase, "Visible", var_8C)
(loc_0040A904: var_4C = GetSetting("PrjBWin64", "Setting", "BWin64", var_8C
End Sub

یا حق

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 19:20 عصر
پسورد فایل Codejock.ini جناب بهرامی = 125#$piploader

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 19:23 عصر
جناب بهرامی پسورد رو میپذیره اما ارور میده که " این فایل با آفیس 32 بیت ساخته شده و برای باز کردن میباید آفیس 32 داشته باشید "

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 19:38 عصر
مجبور شدم آفیس 32 بیت نصب کردم و وارد شدم

eb_343
یک شنبه 03 مرداد 1395, 19:55 عصر
:متفکر::متعجب::ناراحت:

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 20:03 عصر
سلام جناب بهرامی
پسورد درست بود؟

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 20:06 عصر
من هنوز مشکلم پا برجاست و هنوز برنامه بالا نیومده

eb_343
یک شنبه 03 مرداد 1395, 20:12 عصر
پسورد فایل Codejock.ini جناب بهرامی = 125#$piploader

مجبور شدم آفیس 32 بیت نصب کردم و وارد شدم

سلام جناب صدیقی عزیز !
متوجه نشدم ، آیا وارد محیط نمایشی برنامه شدید ؟
آیامتوجه پسورد فایل اصلی برنامه و بانک اطلاعاتی برنامه هم شدید ؟
راستی با استفاده از روش استفاده از processhacker می توانی وارد محیط برنامه شوید ؟
با تشکر از عنایتتون دوست بزرگوار من

AbbasSediqi
یک شنبه 03 مرداد 1395, 20:18 عصر
جناب بهرامی گفتم من هنوز برنامه شما رو نتونستم اجرا کنم

در لود میمونه و بالا نمی یاد

فقط یه سر به سورس برنامه زدم و اولین چیزی که به نظرم جالب اومد همین فایل بود و پسوردش

فکر کردم پسورد بقیه فایل ها حتما در این فایل وجود داره و دیدم که فقط یه تیبل داره و در اون هم فقط یه ستون با نام a که برای تنظیم خاصی ازش استفاده کردین

هنوز دنبال رفع مشکل بالا نیومدن برنامه هستم

اما خود لودر شما با processhack یه تکست باکس رو نشون میده که در اون آدرس فایل gif قرارداره

برنامه بالا بیاد چشم در مورد همه راه های نفوذ بهتون اطلاع میدم

ولی فکر نمیکنم بشه جلوی processhack رو گرفت

eb_343
یک شنبه 03 مرداد 1395, 20:21 عصر
من هنوز مشکلم پا برجاست و هنوز برنامه بالا نیومده

راستی یادم رفته بود یادآوری کنم که بعلت عدم دسترسی به آفیس 2016 ، این برنامه را نتوانستم تحت آفیس فوق امتحان کنم ؛ ولی مطمئنم این برنامه تحت آفیس 2007 ، 2010 و 2013 بخوبی کار می کند (البته روی سیستم خودم که سون است)
و آلان سخت متعجبم که چرا برنامه بر روی سیستم های دوستان اجرا نمیشود .

eb_343
یک شنبه 03 مرداد 1395, 23:21 عصر
لینک جدید فایل نصبی (http://s1.picofile.com/file/8262742026/SetupLottery.rar.html)

AbbasSediqi
دوشنبه 04 مرداد 1395, 22:41 عصر
سلام جناب بهرامی

اول که الان وقت گردم و فایل رو تونستم اجرا کنم

به خاطر دوتا آفیس بالا نمیومد

فایل شما در عرض کمتر از 30 ثانیه باز شد

بدون هیچ کار خاصی

AbbasSediqi
دوشنبه 04 مرداد 1395, 22:45 عصر
این هم از برنامه

141647

AbbasSediqi
دوشنبه 04 مرداد 1395, 22:46 عصر
فکر کنم در این مورد یک اشتباه وجود داره

و اون هم محل تست فایل و برنامه بوده

AbbasSediqi
دوشنبه 04 مرداد 1395, 22:50 عصر
نکته دیگه که کمی باهاش کار کردم هم اینه که خودتون در ارور های برنامه نام تیبل ها رو ذکر کردید

واین یکی از اشتباهات در sqlinjection هستش

AbbasSediqi
دوشنبه 04 مرداد 1395, 23:02 عصر
جناب بهرامی فایل جدید هم دارای همون مشکلاته

فعلا یا حق

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 00:57 صبح
جناب بهرامی عزیز سلام

ایراد رو پیدا کردید؟

رفع شد؟

eb_343
جمعه 08 مرداد 1395, 10:52 صبح
جناب بهرامی عزیز سلام

ایراد رو پیدا کردید؟

رفع شد؟

سلام جناب صدیقی!
ممنون ازپیگیریتون
راستش نه ؛ برای رفع ایراد نیاز هست نمونه را بر روی چند سیستم با دسترسی ادمین امتحان کنم ، در منزل یک سیستم در اختیار دارم که آن را با این سیستم همه جوره امتحان کرده ام و ایرادی ندیده ام . در محل کار هم متأسفانه این امکام برایم وجود ندارد چون از سوی واحد فناوری اطلاعات دسترسی نصب برنامه بر روی همه سیستم ها بسته شده .
یاعلی

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 13:46 عصر
با سلام مجدد خدمت دوست خوبم جناب بهرامی

برنامه رو وقتی بنده نصب کردم در درایو c و بعد از بالا اومدن متوجه ارور readonly شدم

بنابر این برنامه رو در دسکتاپ نصب کردم چون وقتی فایل اکسس رو در هر نقطه از درایو c به غیر از dacuments و desktop نصب کنی به صورت readonly بالا میاد

نکته قابل توجه این بود که در resource و هم در محل نصب متوجه این امر شدم که فایل شما .accdb هستش بنابراین در اون linktable وجود داره . پس protect نشده است یعنی .accde نیست

خوب این قسمت اول مشکل بود وقسمت دوم وجود hotkey خاصی بود که شما اون رو حذف نکرده بودید و با اون hotkey خاص به راحتی به تنظیمات فایل اصلی دسترسی پیدا کردم و تیک ها رو دوباره

گذاشتم و عکس نتیجه رو براتون قرار دادم

در پیام خصوصی hotkey رو براتون فرستادم

مشکل برطرف شد دوباره نمونه قرار بدید

یاحق

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 13:47 عصر
دلیل این توضیح در اینجا برای بقیه دوستان هست تا بدونن که فایل از کجا ها میشه بهش نفوذ کرد

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 14:03 عصر
اما جناب بهرامی عزیز درمورد processhack بهتون بگم کارتون عالی بود چون فقط کادر access برگشت و منو ها دیده نشد

:تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق::چ مک:

اما در مورد فایل های اجرایی کماکان مشکل decompile وجود دار ه و اون هم به دلیل اینه که شما فایل های اجرایی protect نکردید و با یه برنامه این کار رو انجام بدید بهتره

نکته دیگه اینکه بررسی وجود برنامه برای processhack در خود برنامه هم بهتره تا در فایل های اجرایی چون میشه به راحتی اون فایل های اجرایی رو در processor به حالت تعلیق در اورد بنا براین عمل گراییشون رو از دست میدن

یاحق

eb_343
جمعه 08 مرداد 1395, 19:23 عصر
قسمت دوم وجود hotkey خاصی بود که شما اون رو حذف نکرده بودید و با اون hotkey خاص به راحتی به تنظیمات فایل اصلی دسترسی پیدا کردم و تیک ها رو دوباره

گذاشتم و عکس نتیجه رو براتون قرار دادم

در پیام خصوصی hotkey رو براتون فرستادم

مشکل برطرف شد دوباره نمونه قرار بدید

سلام و درود خدمت دوست صمیمی و خستگی ناپذیر خودم جناب صدیقی عزیز
فایل نصبی جدید در این لینک (http://s2.picofile.com/file/8261688426/SetupLottery.exe.html) قرار داده شد و مشکل hotkey مربوطه در آن برطرف شد ( به نکنه ظریفی اشاره کردید)

نکته دیگه اینکه بررسی وجود برنامه برای processhack در خود برنامه هم بهتره تا در فایل های اجرایی چون میشه به راحتی اون فایل های اجرایی رو در processor به حالت تعلیق در اورد بنا براین عمل گراییشون رو از دست میدن

درمورد جلوگیری از تعلیق فایل اجرائی مربوطه توسط برنامه processhack فکرکنم قبلاً در فایل اصلی یک تیکه کد بکار برده باشم . بررسی بفرمائید چنانچه راه نفوذی در این مورد مشاهده نمودی بفرما تا راهکار را تغییر دهم .
ضمناً جناب صدیقی عزیز ! همانطور که قبلاً هم عنوان کرده بودم بعلت عدم دسترسی به اکسس 2016 این نمونه برنامه را نتوانستم تحت اکسس فوق تست نمایم . لطف بفرما اگر در نمونه جدید که لینک آن را در این پست قرار داده ام مشکل اصلی و اساسی برنامه که همانا بالا نیامدن و عدم نمایش برنامه بود برطرف شده بود در موارد زیر آن را امتحان و اظهار نظر بفرما :
1- اجرای برنامه بدون نصب اکسس (جهت اطمینان از نمایش پیغام عدم نصب اکسس )
2- اجرای برنامه در نسخه 64 بیتی اکسس ( جهت اطمینان از نمایش پیغام عدم اجرای برنامه در نسخه 64 بیتی )
3- اجرای برنامه در نسخه 2003 (جهت اطمینان از نمایش پیغام عدم اجرای برنامه در نسخه های پائین تر از 2007 )
4- اجرای برنامه در نسخه های 2007 و بالاتر
5 - جابجائی بانک اطلاعاتی و اتصال به آن در مسیر جدید
6- اظهار نظر در مورد اینترفیس برنامه (پنجره اصلی برنامه ) و امکانات برنامه
7 -موارد دیگر که از نظر جنابعالی بی اهمیت یا با اهمیت می باشد.
با تشکر فراوان

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 19:37 عصر
جناب بهرامی عزیز سلام مجدد

شرمنده روش رو در process hacke تغییر دادم و بهش نفوذ کردم

این تصویر رو ببینید

141740

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 19:44 عصر
جناب بهرامی منظورم کد برای صرفا یه برنامه نبود چون با برنامه های زیادی میشه فایل اجرایی رو به حالت تعلیق در آورد

برای جلوگیری از این کار بهتره کد برای حالت تعلیق فایل های اجرایی رو در خود برنامه اکسس قرار بدید تا همین که به حالت تعلیق در اومدن برنامه خودش رو ببنده

در مورد اجرا هم باید بگم با آفیس 2016 که تست کردم البته با نسخه 64 بیت هیچ اروری مبنی بر اینکه نیاز به آفیس 32 بیتی باشه نداد

ارور مبنی در جابه جایی بانک اطلاعاتی نمایش داده میشه و وقتی دیتابیس رو با همون نام Data_Lottery.mdb به برنامه ارایه میکنی میشناسه و اجرا میکنه اما زمانی که نام دیتابیس Data_Lottery.mdb تغییر کرده باشه سناسایی نمیشه

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 19:58 عصر
جناب بهرامی در خصوص پنجره اصلی و امکانات باید بگم که عالیه و کار شما واقعا جلب توجه میکنه

اما جناب بهرامی در خصوص بحث تخصصی UI بهتره مسعله باز کنم اگه از نظر شما ایرادی نداره

برای بالا رفتن سطح تاپیک و یا اگر لازمه تاپیک جدید در این مورد ایجاد کنید

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 20:00 عصر
چون اگر بخواهیم به UI این برنامه نمره بدیم ( البته از نظر تخصصی ) با توجه به ریبون و امکانات فکر کنم بالاترین نمره 60 از 100 باشه

اگر مایلید همین جا بگم وگر نه یه تاپیک دیگه ایجاد کنید تا در این مورد تبادل اطلاعات کنیم

یا حق

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 20:02 عصر
بعد در مورد اینکه با چه UI و UX بهتر میشد این برنامه رو تکامل بخشید صحبت کنیم چون همون طور که مطلع هستید به هم تنیده هستند این دو مورد

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 20:19 عصر
جناب بهرامی این عکس هم جهت مزاحه

:چشمک::چشمک::چشمک::چشمک::چشمک:

141742

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 20:36 عصر
نظرتون چیه جناب بهرامی در همین جا توضیح بدم یا تاپیک جدید ایجاد میکنید ؟

eb_343
جمعه 08 مرداد 1395, 21:53 عصر

جناب صدیقی عزیز !اگر مایل بودید و صلاح دیدید راه نفوذ را بصورت فیلم برایم تهیه و ارسال کن تا اگر بشود راهکاری برای جلوگیری از نفوذ بکار ببرم

جناب بهرامی منظورم کد برای صرفا یه برنامه نبود چون با برنامه های زیادی میشه فایل اجرایی رو به حالت تعلیق در آورد

برای جلوگیری از این کار بهتره کد برای حالت تعلیق فایل های اجرایی رو در خود برنامه اکسس قرار بدید تا همین که به حالت تعلیق در اومدن برنامه خودش رو ببنده

همین کار را در خود برنامه انجام داده ام

در مورد اجرا هم باید بگم با آفیس 2016 که تست کردم البته با نسخه 64 بیت هیچ اروری مبنی بر اینکه نیاز به آفیس 32 بیتی باشه نداد

ولی بنده در اکسس 2013 با نسخه 64 بیتی امتحان کردم و جواب داد ؛ لازم شدبزودی آفیس 2016 را هم تهیه و برنامه را با آن امتحان کنم .

ارور مبنی در جابه جایی بانک اطلاعاتی نمایش داده میشه و وقتی دیتابیس رو با همون نام Data_Lottery.mdb به برنامه ارایه میکنی میشناسه و اجرا میکنه اما زمانی که نام دیتابیس Data_Lottery.mdb تغییر کرده باشه سناسایی نمیشه

زمانی که نام دیتابیس تغییر می کند پیغام بانک اطلاعاتی انتخاب شده معتبر نمی باشد صادر میشود و فکر می کنم اینگونه منطقی تر باشد که کاربر اجازه تغییر نام بانک اطلاعاتی را نداشته باشد.
با تشکر

AbbasSediqi
جمعه 08 مرداد 1395, 23:50 عصر
سلام جناب بهرامی

به راه حلی رسیدید؟

در خصوص UI مطلبی گذاشتم که فکر کنم بی ربط با برنامه شما و نوع طراحی تون نباشه

اگر ممکنه مطالعه کنید و نظرتون رو بفرمایید ؟

http://barnamenevis.org/showthread.php?527658-UI-amp-UX

eb_343
شنبه 09 مرداد 1395, 01:27 صبح
جناب بهرامی عزیز سلام مجدد

این تصویر رو ببینید

141740
سلام
فکر کنم در لینک جدید (پست 65) راه نفوذ روش جدید هم بسته شده باشد .
ممنون از ارسال ویدئو

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 01:31 صبح
سلام
فکر کنم در لینک جدید (پست 65) راه نفوذ روش جدید هم بسته شده باشد .
ممنون از ارسال ویدئو

جناب بهرامی این دقیقا تصوی همون فایله در پست 65

eb_343
شنبه 09 مرداد 1395, 02:23 صبح
جناب بهرامی این دقیقا تصوی همون فایله در پست 65

سلام
آقای صدیقی ! لینک 65 آخرین بار توسط eb_343 در تاریخ جمعه 08 مرداد 1395، ساعت 23:53 بعد از ظهر ویرایش شده است (http://barnamenevis.org/posthistory.php?p=2333062)
آیا باویرایش و لینک جدید امتحان کردی؟

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 13:49 عصر
سلام
آقای صدیقی ! لینک 65 آخرین بار توسط eb_343 در تاریخ جمعه 08 مرداد 1395، ساعت 23:53 بعد از ظهر ویرایش شده است (http://barnamenevis.org/posthistory.php?p=2333062)
آیا باویرایش و لینک جدید امتحان کردی؟

سلام مجدد جناب بهرامی

فایل رو دوباره دانلود کردم

اما این بار به جای MicrosoftProcessorExplorer از SystemExplorer 7.1 استفاده کردم و دوباره بهش نفوذ کردم

یاحق

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 13:54 عصر
جناب بهرامی عزیز

در این زمینه برنامه بسیار زیاده و حتی اگر تمامی آنها رو هم در لیست قرار دهید باز هم خودم یه برنامه در همین زمینه می نویسم اون وقت چی؟

در فایل زمینه یه برنامه نوشتم برای همین

فقط اسم فایل اجرایی بون پسوند .exe رو بهش بده و به حالت تعلیق در میاره و هم بر میگردونه

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 18:11 عصر
جناب بهرامی به این ویدئو نگاه کنید و نظرتون رو بفرمایید

https://mega.nz/#!4EJHRA4S!wBfpbFpHa-HWd8iproX5sSIIDtOVLXViQpG0ugiNse8

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 20:00 عصر
جناب بهرامی ویدئو رو مشاهده کردید؟

نظرتون چیه

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 20:03 عصر
141788

منظورم اینه

eb_343
شنبه 09 مرداد 1395, 22:24 عصر
جناب بهرامی عزیز

در این زمینه برنامه بسیار زیاده و حتی اگر تمامی آنها رو هم در لیست قرار دهید باز هم خودم یه برنامه در همین زمینه می نویسم اون وقت چی؟

در فایل زمینه یه برنامه نوشتم برای همین

فقط اسم فایل اجرایی بون پسوند .exe رو بهش بده و به حالت تعلیق در میاره و هم بر میگردونه
سلام آقای صدیقی
خود فایلی که ضمیمه کرده اید اگزه است و نیاز به اضافه کردن پسوند exe به آن نیست ، اما همین فایل هم بر روی سیستم بنده در زمان اجرا باخطای نیاز به Net FrameWorke Erorr مواجه میشود که بعد از نصب برنامه Net FrameWorke همین خطامجدداً صادر میشود
یا علی

eb_343
شنبه 09 مرداد 1395, 22:31 عصر
جناب بهرامی ویدئو رو مشاهده کردید؟

نظرتون چیه
سلام
بله مشاهده کردم و برام جالب بود و البته جالبتر زمانی خواهد بود که خودم با این نرم افزار که تصویر آن راقرار داده اید کار کنم . آیا نرم افزار فوق را میتوان از اینترنت دانلود نمود ؟ در اینصورت ممکن است لینک دانلودنرم افزار فوق را ذکر بفرمائید.
با تشکر

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 23:50 عصر
سلام
بله مشاهده کردم و برام جالب بود و البته جالبتر زمانی خواهد بود که خودم با این نرم افزار که تصویر آن راقرار داده اید کار کنم . آیا نرم افزار فوق را میتوان از اینترنت دانلود نمود ؟ در اینصورت ممکن است لینک دانلودنرم افزار فوق را ذکر بفرمائید.
با تشکر

خیر جناب بهرامی این برنامه رو خودم نوشتم ، فکر کردم متوجه visual studio شده باشید

در ضمیمه قراردادم

البته جناب بهرامی هردو برنامه نیاز به net framework 4 دارن

AbbasSediqi
شنبه 09 مرداد 1395, 23:56 عصر
این فایل های ضمیمه هم همین دو برنامه با Net Framework 3هستند که فکر کنم دیگه از ویندوز 7 به بعد روی همه سیستم ها نصب هست

منتظر نظرتون هستم

ariayekta
پنج شنبه 14 مرداد 1395, 19:04 عصر
اشتباه بود

AbbasSediqi
پنج شنبه 14 مرداد 1395, 20:42 عصر
اشتباه بود

چه چیزی اشتباهه ؟