PDA

View Full Version : سوال: چگونه هاست رایگان بگیرم و سایتم رو روش آپلود کنم؟

mehdiweber
دوشنبه 03 اسفند 1394, 18:31 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان گل...

میخواستم بدونم که چجوری میتونم یه هاست رایگان بگیرم و سایتی رو گه در حد مبتدی ساخته ام را با فایل هام روش اپلود کنم؟؟
اصلا چه نوع هاستی بیرم؟ از چه ادرسی باشه؟
در ضمن.سایتم چیزه خواسی نداره..میخوام فقط روزانه چنتا خبر ورزشیو عکس بزارم با تعدادی اهنگ اپلود کنم روش.
خیلی به کمکتون نیاز دارم دوستان..
ممنون میشم کاملا راهنماییم کنید.با تشکر از دوستان گل.

pbm_soy
دوشنبه 03 اسفند 1394, 19:08 عصر
با چه تکنولژی سایت را برنامه نویسی کردید asp .net یا php؟
حالا باید هاست رایگان پیدا کنید میتوانید از شرکتهای ایرانی بگیرید یا خارجی فقط یکی از عبارات زیرا در گوگل جستجو کن تا سایتهایی که هاست رایگان میدهند را پیدا کنید
هاست رایگان برای php
هاست رایگان برای asp .net
Php free web host
Asp .net free web host
پس انتخاب یکی از این سایتها وارد آن میشوید و فرم عضویت را پر میکنید احتمالا ایمیل تاییدیه ارسال میکند وارد ایمیل خود شوید و در ایمیل رسیده بروی لینک تاییدیه کلیک کنید تا عضویت شما کامل شود پس از آن وارد بخش کاربری خود شوید در آن سایت و نامی برای فضای خود انتخاب کنید در برخی شسایتها انتخاب نام برای سایت در همان زمان که فرم عضویت را پر میکنید از شما درخواست میشود و برخی سایتها هم نام کاربری انتخابی در زمان عضویت را به عنوان نام سایت شما در نظر میگیرد
به عنوان مثال اگر نام سایتی که فضای رایگان میدهد test.com باشد و نام انتخهابی شما برای سایتتان xxxباشد در آنصورت آدرس سایت شما xxx.test.com میشود معولا در زمان عضویت و یا در زمان انتخاب نام برای سایت راهنمایی کامل در مورد نحوه اتصال به ftp سایت و یا به دیتابیس سرور و یا به کنترل پنل سایت را به شما نشان میدهد

اگر انگلیسی براتون دشوار است میتوانید از سایتهای فارسی استفاده کنید که تعدادشون کم نیست! مانند zgig.com
Pregig.com
Fagig.com
Gigfa.com
خیلی هستند جستجو کنید
سایت فارسی برای اینکار زیاد است و راهنمایی خوبی هم دارند ولی از کیفیت و میزان تعهد سایتهای فارسی خبر ندارم

سعید کشاورز
سه شنبه 04 اسفند 1394, 04:01 صبح
توی سایت parspack.com
میتونی ثبت نام کنی و بهت هاست رایگان بده
البته اینجا هاست PHP میده بهتون.برای کارهای استاتیک بسیار مناسبه

Ali0Boy
سه شنبه 25 اسفند 1394, 01:45 صبح
سلام.

سایت زیر هاست و VPS رایگان می دهد به اضافه ی دامنه رایگان com برای هر ip فقط یک دامنه رایگان می دهد.
دارم ازش استفاده می کنم.
خیلی خوبه حتی بعنوان تجاری هم می تونی بدین به مشتریانتون.
برو داخل این سایت Guhot (http://guhat.info/aff.php?aff=511)و عضوش شو.
هاست و سرور مجازی ویندوز / لینوکس با سرعت بالا و مناسبی می دهد.

موفق باشید.

رضا ملکی
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 05:04 صبح
منم هاست های پارس پک (parspack.com) رو پیشنهاد میکنم
پنلش هم دایرکت ادمینه