PDA

View Full Version : خطا eclipse

p30online
چهارشنبه 05 اسفند 1394, 05:35 صبح
دوستان برای چه من دکمه ای را درگ می کنم روی فرم خطا میدهد
139257

msroid
چهارشنبه 05 اسفند 1394, 06:02 صبح
سلام

این خطا نیست فقط یک هشداره.
شما وارد پوشه res>values میشی و فایل strings.xml رو باز میکنی. بعد متنی که برای اون ویو مورد نظر میخوای رو به صورت زیر وارد میکنی:

<string name="ye_esme_lazem_dare">matn ro inja vared mikoni</string>
حالا میای داخل کد و اینجوری کد رو تغییر میدی:
android:text="@string/ye_esme_lazem_dare"

بعدش اون هشدار هم رفع میشه.

electrico
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 10:40 صبح
با سلام و خسته نباشید بار ها هنگام اپدیت کردن پلت فرم های اکلیپس پیفام Done. nothing was installed رو میگیرم چندین ماه منو گرفتار کرده. وسط دانلود قطع میشه. یعنی مشکل چیه؟ :ناراحت: کسی راه دیگه ای برای اپدیت اکلیپس سراغ داره؟ اینترنت من 512 و ویندوزم 8.1 هست . این شرایط کافی هست.
من دارم برنامه نویسی اندروید رو شروع می کنم اما هنوز اول راه گیر کردم. خیلی ممنون میشم اگر عزیزی راهنمایی کنه.

godofphp
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 13:06 عصر
با سلام و خسته نباشید بار ها هنگام اپدیت کردن پلت فرم های اکلیپس پیفام Done. nothing was installed رو میگیرم چندین ماه منو گرفتار کرده. وسط دانلود قطع میشه. یعنی مشکل چیه؟ :ناراحت: کسی راه دیگه ای برای اپدیت اکلیپس سراغ داره؟ اینترنت من 512 و ویندوزم 8.1 هست . این شرایط کافی هست.
من دارم برنامه نویسی اندروید رو شروع می کنم اما هنوز اول راه گیر کردم. خیلی ممنون میشم اگر عزیزی راهنمایی کنه.
به خاطر محدودیت های موجود برای آی پی های ایران هست با وی پی. ان وصل شید

electrico
دوشنبه 06 اردیبهشت 1395, 00:28 صبح
به خاطر محدودیت های موجود برای آی پی های ایران هست با وی پی. ان وصل شید

ممنون دوست عزیز.من از lantern و hotspot استفاده می کنم. lantern که در مواقع نفض کپی رایت کار نمی کنه! hotspot رو استفاده می کنم اونم مدام مابین کار قطع میشه اگر هم قطع نشه خود نرم افزار دانلودش موفق نیست. از چه v p n ای استفاده کنم؟

hamed9090
دوشنبه 06 اردیبهشت 1395, 05:26 صبح
یا از ف ری گیت استفاده کنید یا یکی بخرید ماهیانه 4 و 5 هزارتومن هس

electrico
سه شنبه 21 اردیبهشت 1395, 09:47 صبح
من قبل از نصب اندروید استدیو این لینک رو با هیچ فیلتر شکنی نتونستم دانلود کنم :(

با ip امریکا ...ژاپن و هر کشور دیگه ای سعی کردم بازم منو تشهیص میداد! اگرچه من خودم تو اینترنت چک می کردم ip عوض شده بود.

کسی میدونه باید چه کار کنم؟ :عصبانی++::گریه:

http://tools.android.com/download/studio/builds/1-4-0