PDA

View Full Version : انتقال دامین

samane2900
جمعه 07 اسفند 1394, 10:59 صبح
با سلام
من کاملا مبتدی هستم/ یکی از آشناهای ما برام دامین خریده حالا موندم بگم چطور دامین رو بهم بده یا اصطلاحا انتقال بده یعنی بگم پسورد هم بده کلا چطور ازش بگیرم؟میخوام سایت بزنم با وردپرس تو دامین موندم
با سپاس

پیام حیاتی
جمعه 07 اسفند 1394, 11:05 صبح
سلام
اگر دامین .ir هست در سایت nic.ir ثبت شده که خریدار می تواندد به شخص دیگری انتقال دهد ، اگر هم .com که مشخصات ورود به پنل مدیریت برای خریدار ارسال شده.
بهتر بود زمانی که هاست خریداری می کنید به همان شرکت هم سفارش دامین را می دادید تا زحمت انتقال و یا هزینه رو نداشته باشید.

samane2900
جمعه 07 اسفند 1394, 12:11 عصر
هاست نخریدم فقط دامین برام خریده میخوام سایتم دوتا اسم یا دامین داشته باشه میگه انتقالش سخته راهنمایی دقیق تر میکنید که موفق بشم در ضمن .com هست

پیام حیاتی
جمعه 07 اسفند 1394, 19:36 عصر
زمانی که خواستید هاست خریداری کنید مشخصات پنل دامین خریداری شده + نام دامین جدید رو برای همان شرکت یا سایت ارسال کنید بگید براتون انتقال بدن.

salar_master
سه شنبه 18 اسفند 1394, 07:30 صبح
سلام دوستان نمیدونم ایا در تاپیک درستی سوالم و مطرح میکنم یا خیر ، ولی میخواستم بدونم:
بعد از اینکه سایت را روی هاست اپلود کردیم چطور میتوان تغییرات بعدی را روی ان لحاظ کرد، یعنی اگر بخواهیم یکسری کدها یا html یک صفحه را عوض کنیم چکار کنیم که کل سایت و مجدد اپلود نکنیم.