PDA

View Full Version : Restore

m_zi
یک شنبه 12 شهریور 1385, 13:53 عصر
سلام
خسته نباشید
من می خوام یک نسخه از Backup ام که روی سرورA است را بر روی server B , بازیابی (Restore)نمایم چگونه در پنجره Restore مسیر فایل Backup که بر روی سرور A‌است را بنویسم
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .

مرسی

hamed1358
یک شنبه 12 شهریور 1385, 16:40 عصر
فایل backup موجود بر روی سرور A را share کنید و در سرور B با انتخاب گزینه Restore Database و سپس کلیک برروی From Device مسیر فایل Share شده را انتخاب کنید .

m_zi
دوشنبه 13 شهریور 1385, 08:29 صبح
با تشکر . ولی من می خوام مستقیما مسیر فایل را روی سرور بنویسیم . میشه لطف کنید یک مثال بزنید .

ali_divsalar
دوشنبه 13 شهریور 1385, 13:11 عصر
1-اگه از داخل برنامه تون می خواهید اینکار رو انجام بدید فولدر share شده رو از طریق ابزارهای انتخاب دایرکنوری و فایل نرم افزار برنامه نویسی تون انتخاب کنید و تو دستورتون اسفاده کنید.

2-اگه خودتون می خواهید مستقیما تایپ کنید می تونید تا اونجایی که به یاد دارم مسیر محل فایل backup رو بشکل زیر معرفی می کنید
مسیر share شده\\نام کامپیوتر\\
برای اینکه به اشتباه نیفتید و مطمئن بشید توصیه می کنم یه بار روش 1 رو امتحان کنید و پس از انتخاب فایل backup نام فایل انتخابی (شامل مسیر و نام فایل) را از طریق توابع صدور پیغام و یا از طریق trace کردن ببینید و عینا روی سرور دوم ازش استفاده کنید

hamed1358
سه شنبه 14 شهریور 1385, 08:35 صبح
برای دادن آدرس فولدر share شده از طریق برنامه میتونین آدرس رو به صورت زیر تنظیم کنی :
نام فولدر share شده \نام کامپیوتر \\

mohebbi_en
سه شنبه 21 شهریور 1385, 11:05 صبح
سلام
اگه مشکلت حل نشده بگو تا راه حل رو بهت بگم.