PDA

View Full Version : سوال: جذب کاربر برای سایت

taiooo
یک شنبه 09 اسفند 1394, 08:18 صبح
سلام دوستان

من به تازگی یک سایتی طراحی کردم ، تو این سایت می شه عکس و محتوای جالب رو اشتراک گذاری کرد حالا مشکل من اینجاست که چطوری برای سایتم کاربر پیدا کنم و بازدید سایتم رو ببرم بالا ؟

با توجه به نوع کاربری سایت که عکس و متن های سرگرم کننده است ، پیدا کردن کاربر از طریق ایندکس شدن مطالب و مقاله نویسی به درد نمی خوره ، به نظر شما چه راهی برای افزایش بازدید سایت و پیدا کردن کاربر خوبه ؟

در ضمن توجه داشته باشید که بودجه تبلیغاتی ندارم ، به عبارت بهتر می خوام خودم برای سایتم تبلیغ کنم و کاربر پیدا کنم.

bomb23
دوشنبه 10 اسفند 1394, 02:49 صبح
پیدا کردن کاربر از راه ایندکس گوگل مسئله خیلی مهمیه چرا که تقریبا بیس همه چی میشه اون. به نظر من اول خودتو به همه موتورها معرفی کن، بعد لینک سایتتو از طریق سایت های آگهی رایگان به اشتراک بذار، داخل شبکه های اجتماعی و به خصوص فیسبوک صفحه بساز و تبلیغ سایتتو بکن. به هر حال وقتی هزینه تبلیغات ندی کارت سختتره و تلاش بیشتری میخواد.

پیام حیاتی
دوشنبه 10 اسفند 1394, 14:33 عصر
سلام دوستان

من به تازگی یک سایتی طراحی کردم ، تو این سایت می شه عکس و محتوای جالب رو اشتراک گذاری کرد حالا مشکل من اینجاست که چطوری برای سایتم کاربر پیدا کنم و بازدید سایتم رو ببرم بالا ؟

با توجه به نوع کاربری سایت که عکس و متن های سرگرم کننده است ، پیدا کردن کاربر از طریق ایندکس شدن مطالب و مقاله نویسی به درد نمی خوره ، به نظر شما چه راهی برای افزایش بازدید سایت و پیدا کردن کاربر خوبه ؟

در ضمن توجه داشته باشید که بودجه تبلیغاتی ندارم ، به عبارت بهتر می خوام خودم برای سایتم تبلیغ کنم و کاربر پیدا کنم.
مقاله نکات طلایی SEO (http://ahvazsell.ir/Doc.aspx)