PDA

View Full Version : امکان اجرا برنامه بدون نصب

mehdi0020
چهارشنبه 12 اسفند 1394, 02:57 صبح
با سلام
من یه برنامه با دیتابیس express2010 دارم آیا امکانش هست بدون اینکه فایل ستاپ بسازم و نصب کنم با کپی در یه سیستم دیگه اجرا بشه؟
اگه امکانش هست راهنماییم کنید

banitaba.ommolketab
چهارشنبه 12 اسفند 1394, 04:01 صبح
اگر محل دیتابیستون در سیستم دیگه شبیه سیستم خودتون باشه تا در اتصال به دیتابیس مشکلی به وجود نیاد امکتنش هست. از پوشه پروژه وارد پوشه دیباگ بشید . فایل exe برنامتون اونجا موجوده.

rezashaban
چهارشنبه 12 اسفند 1394, 05:12 صبح
اگر محل دیتابیستون در سیستم دیگه شبیه سیستم خودتون باشه تا در اتصال به دیتابیس مشکلی به وجود نیاد امکتنش هست. از پوشه پروژه وارد پوشه دیباگ بشید . فایل exe برنامتون اونجا موجوده.
سلام دوستم
خب شدن میشه ولی روی سیستم مقصد باید اون نسخه اسکیوال نصب باشه که بتونه به دیتابیست وصل بشه و باهاش کار کنه و در ضمن باید کانکشن استرینگت هم درست تنظیم بشه؛ برای مسیر فایل دیتابیس هم که دوستمون گفت فایل دیتابیس رو در مسیر برنامه(همونجای فایل اجرایی برنامه) بذار که همیشه در دسترس باشه

mehdi0020
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 03:45 صبح
هیچ راحی نداره بدون نصب کردن برنامه ای بتونم اجراش کنم؟ میخوام این برنامه رو روی سیستم های شرکت نصب کنم محدودیت دارم نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 04:09 صبح
هیچ راحی نداره بدون نصب کردن برنامه ای بتونم اجراش کنم؟ میخوام این برنامه رو روی سیستم های شرکت نصب کنم محدودیت دارم نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم

راه که داره ولی ساده ترین روشش همینه که با استفاده از دسترسی های موجود در شبکه این کار رو انجام بدین ! اتفاقا برا منم همچین مشکلی در صدا سیما پیش اومد و کلی حساسیت نشون دادن که آقا نمیتونیم دسترسی بدینم به سرور‌! خب اگه دسترسی نمیدین برای چی نرم افزار میخواهید؟!! مگه میشه بدون دسترسی از هوا میخواد ارتبطا برقرار کنه ؟!!

و یا اینکه از روش های پیچیده و پر هزینه استفاده کنید مثلا کانکشن رو به صورت آنلاین در اشتراک بزارید که در این صورت هم دسترسی به اینترنت حتما لازم خواهد شد.
کلی راه میشه مثال زد ولی بهترینش همین دسترسی توسط شبمه داخلی هست که شما باید قانعشون کنید که دسترسی از واجباته در غیر این صورت انتظار تحت شبکه بودن نداشته باشن.

mehdi0020
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 07:43 صبح
حداقل فعلا نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم حتی برنامه خودم مجبورم یه راهی پیدا کنم که بدون نصب هیچ برنامه ای اجرا بشه