PDA

View Full Version : سوال: سرعت بسیار پایین در لود صفحات Administrator

asadi.hasan
شنبه 15 اسفند 1394, 08:41 صبح
سلام دوستان؛ من یک Web App رو بر روی سرور داخلی راه اندازی کردم و صفحات Administrator رو به نقش Admin دادم . درزمان اجرا بر روی سیستم Local ، همه چی مرتبه ؛ در زمان اجرای سایت بر روی ویندوز سرور هم همه چی اکی هستش، اما زمانیکه از طریق سیستم های دیگه Login میکنم و میخوام به صفحات ادمین برم ، سرعت لود صفحات ادمین فوق العاده پایینه و هر صفحه 10 الی 12 ثانیه طول میکشه(بقیه صفحات خیلی خوبه). تا حالا کسی از دوستان بوده که همچین مشکلی داشته باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

rezashaban
شنبه 15 اسفند 1394, 12:17 عصر
سلام دوست من
توی صفحات ادمین چون داری داده ها رو داخل گریدویو لود میکنی سرعت لود صفحاتت به میزان اطلاعاتت هم بستگی داره و همچنین کوئری هایی که داری استفاده میکنی روی سرعت تاثیر داره

asadi.hasan
یک شنبه 16 اسفند 1394, 03:52 صبح
نه دوست عزیز،اولا که من فعلا دیتابیس پر محتوای ندارم ،دوما که مثلا صفحه ای دارم که فقط لینک هایی رو به صفحات دیگه داره(یعنی خیلی صفحه ی ساده ای هستش). وقتی بر روی لینکی کلیک میکنم، نزدیک 10ثانیه طول میکشه تا آدرس مورد نظر توی AddressBar بیفته. برام جای تعجب داره که چرا روی سیستم لوکال و بر روی سروری که راه اندازیش کردم همه چیز مرتبه،ولی روی سیستم های دیگه مشکل داره.!!!!!

asadi.hasan
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 03:29 صبح
دوستان لطفا مشارکت کنن و راهنمایی کنند.من خودم فکر میکنم از Authentication باشه .اما نمیدونم چرا؟

rezashaban
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 03:39 صبح
سلام دوست من
این سرعت که میگی اگه در تمام صقحات سایت روی همه ی سیستم ها ایراد داشت میشد گفت که ایراد از سرعت سرور هستش که با وصل شدن چندتا کلاینت به سرور سرعتش میاد پایین ولی اینطور که میگی سرعت لود صفحات ادمین روی سیستم های کاربران کم هستش حتی صفحاتی که داده ای از دیتابیس نمیخونن چیز عجیبیه و یجای کارت میلنگه
در ضمن بگم که اگه سایت رو بعد از هر 15 یا 20 باز میکنی و سایت کند بالا میاد، خود iis بصورت اتوماتیک سایت رو بعد 15 الی 20 دقیقه از کش سرور خارح میکنه و لود اولیه دارای تاخیر هستش و اگر دوباره سایت رو رفرش کنی بعد لود اولیه نباید سایت ایرادی داشته باشه

asadi.hasan
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 05:11 صبح
برای خودم هم خیلی عجیبه،هیچ راهی نیست که ببینیم کجا داره گیر میکنه.من فقط از قسمت.Net توی Inspectorموزیلا میتونم ببینم که تا خود صفحه رو لود بکنه 10ثانیه طول میکشه. راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.