PDA

View Full Version : کمک در مورد خطا اجرا

msh_gold
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 04:09 صبح
با سلام با تشکر از کلیه دوستان من برای مشکل تغییر رزولیشن از کامپونت resize.net استفاده کردم که با این خطا روبرو شدم لطفا دوستان کمک کنن

rezashaban
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 04:41 صبح
سلام دوست من
این که میگه این فایل که داری استفاده میکنی پشتیبانی نمیشه
مشکلت در کل چی هست که داری از این فایل استفاده میکنی؟

msh_gold
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 04:59 صبح
سلام ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز من می خواستم مشکل تغییر فرم و کنترلها رو زمانی که رزولیشن صحفه نمایش تغییر می کنه حل کنم از این کامپوننت استفاده کردم

rezashaban
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 06:28 صبح
سلام ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز من می خواستم مشکل تغییر فرم و کنترلها رو زمانی که رزولیشن صحفه نمایش تغییر می کنه حل کنم از این کامپوننت استفاده کردم
یعنی میخوای اندازه شون متناسب با رزولوشن تغییر کنه?

msh_gold
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 07:09 صبح
آره یعنی توی مانیتورهای دیگه با رزولیشنهای مختلف هم برنامم به هم نریزه جالبه که از رفرنس پاکش کردم از پوشه debug هم پاکش کردم ولی بازم خطا میده و برنامم اجرا نمیشه

rezashaban
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 07:15 صبح
میتونی از مشخصه Anchor هز کنترل استفاده کنی تا موقعیت خودش رو در اندازه های متفاوت فرم حفظ کنه و نیازی به استفاده از کامپوننت نیستش

msh_gold
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 02:29 صبح
ممنون من تازه کار با c# رو شروع کردم ، الان چی کار کنم که این خطا حذف بشه و برنامم برگرده به حالت اول یعنی اجرا بشه

rezashaban
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 02:34 صبح
به نظرم اگه از داخل فایل Assembly پروژه ت به خطی که خطا میده حذفش کنی اکی میشه ولی باز هم برای اطمینان از کارت متن خطا رو داخل گوگل بزن جواب میگیری