PDA

View Full Version : اولین اپلیکیشن من

beh3000
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 09:15 صبح
سلام دوستان

اولین اپلیکیشن من منتشر شد لطفا نظرات خودتون رو بهم بگین

https://cafebazaar.ir/app/ir.masdari.android.sms/?l=fa

Nevercom
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 12:00 عصر
با توجه به توضیحات و تصاویر بنظر میاد که برنامه ی خیلی خوبی باشه، از UIش خیلی خوشم اومد.
امیدوارم فروش خیلی خوبی داشته باشه

EDRIS0131
دوشنبه 24 اسفند 1394, 20:52 عصر
گرافیک برنامه عالی بود
ان شا الله موفق باشید
فقط شماره تافن ها رو نمیشد های لایت میکردی !!!!!
آدم مزاحم و بی شخصیت کم نیستا واسه مزاحمت

ohdsati
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 10:21 صبح
عالــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی بود!!!!!!
واقعاًـعاـلــــــــــــــ ـی بود!!!
موفقــباـشید!!!

Raminab
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 13:46 عصر
میشه بگید چند نفر روی اپ کار کردن ؟ UI و برنامه رو ی نفر زده؟

o0o0okay
جمعه 28 اسفند 1394, 21:28 عصر
سلام دوستان

برنامه از نظر ظاهری واقعا تمیز درست شده
و از دید من نمره اش عالی. ولی بعنوان اولین کار میتونم بگم فوق العاده خوب.

یکسوال دارم، من باید یه بخشی مثل دفترچه تلفن و امکان تماس و پیامک و مدیریت تماس و پیامک به یه پروژه خودم توی اپدیت بعدی اش اضافه کنم.
بدون در نظر گرفتن دیزاین برنامه تون فکر میکنی ساخت چنین قسمت از برنامه که توی مایه های برنامه شماست چقدر طول میکشه؟
(بیشتر از 1هفته؟)

Pam.goudarzi
شنبه 29 اسفند 1394, 06:08 صبح
سلام دوستان

سلام. برنامه کیفیت بالا و مناسبی داره. یک ایمیل به بازار بزنید مبنی بر درخواست قرار گیری در برنامه های تازه برگزیده (البته احتمالا بیفته بعد عید). به احتمال زیاد حمایت بکنن. در ضمن ، بنظرم بهتر بود که برنامه با پرداخت درون برنامه ای می بود چون بر اساس تجربه های خودم و بعضی از همکاران ، درآمد بهتری به شما ارائه می ده.
امیدوارم شاد و موفق باشید.

پ.ن: پیشنهاد می کنیم توضیحات بهتر و جذاب تری برای برنامه تون بذارید.

beh3000
یک شنبه 01 فروردین 1395, 05:45 صبح
ممنون از نظرات خوبتون , پیشنهادات و انتقادادتون ... به چندتا سوال پاسخ میدم

گرافیک برنامه عالی بود
ان شا الله موفق باشید
فقط شماره تافن ها رو نمیشد های لایت میکردی !!!!!
آدم مزاحم و بی شخصیت کم نیستا واسه مزاحمت

شماره تلفنها رو محو نکردم چون نمیخواستم تصویر بهم بریزه با فتوشاپ پاک کردم و یه شماره دیگه گذاشتم که البته این کار هم صحیح نیست میدونم .. دفعه بعد از این جور شماره ها استفاده میکنم ( 09111111111 ) که آقای مزاحم بفهمه این شماره الکیه

میشه بگید چند نفر روی اپ کار کردن ؟ UI و برنامه رو ی نفر زده؟

فقط خودم روی برنامه کار کردم .. هم کدها و هم UI ... قبلا دوتا برنامه نوشته بودم که از نظر طراحی مناسب نبودن و توی کافه بازار هم تائید نشدن بعد از اون تصمیم گرفتم روی UI خوب کار کنم

یکسوال دارم، من باید یه بخشی مثل دفترچه تلفن و امکان تماس و پیامک و مدیریت تماس و پیامک به یه پروژه خودم توی اپدیت بعدی اش اضافه کنم.
بدون در نظر گرفتن دیزاین برنامه تون فکر میکنی ساخت چنین قسمت از برنامه که توی مایه های برنامه شماست چقدر طول میکشه؟
(بیشتر از 1هفته؟)

بستگی به تجربه شما داره دوست من .. به نظر میاد قبلا برنامه نوشته باشی همون یه هفته الی 10 روز

سلام. برنامه کیفیت بالا و مناسبی داره. یک ایمیل به بازار بزنید مبنی بر درخواست قرار گیری در برنامه های تازه برگزیده (البته احتمالا بیفته بعد عید). به احتمال زیاد حمایت بکنن. در ضمن ، بنظرم بهتر بود که برنامه با پرداخت درون برنامه ای می بود چون بر اساس تجربه های خودم و بعضی از همکاران ، درآمد بهتری به شما ارائه می ده.
امیدوارم شاد و موفق باشید.
پ.ن: پیشنهاد می کنیم توضیحات بهتر و جذاب تری برای برنامه تون بذارید.

فکر نمیکنم این ایمیل زدنها روی تصمیم گیریشون تاثیر داشته باشه کسی امتحان کرده ؟؟ چی جواب دادن ؟ تا اینجا که برنامه هیچ فروشی نداشته یا باید تبلیغ کرد یا باید رایگان گذاشت ... چون هیچ پولی هم ندارم تبلیغ کنم احتمالا رایگان منتشر کنم برنامه رو ... توی همین تاپیک اطلاع رسانی میکنم ... توضیحات برنامه رو هم سعی میکنم تغییر بدم

ممنون از همه

madrid-poorya
پنج شنبه 02 دی 1395, 00:47 صبح
خیلی خوب بود دوست عزیز فقط اگه امکان داره فایل xml و axml رو میفرستید برام؟چون من خیلی تو UI ضعف دارم
توی این برنامه م هم مشخصه این ضعف

https://cafebazaar.ir/app/iTrip.eTrip/?l=fa