PDA

View Full Version : خطا در فایل Web.Config

zanguiee832004
دوشنبه 13 شهریور 1385, 16:36 عصر
من یه Project دارم که وقتی می خوام Debug ش کنم پیغام خطای زیرو می ده:

asp runtime error:It is an error to use a section registered as
allowDefinition="MachineToApplication" beyond application level.
This error can be caused by a virtual directory not being configured as an
application in IIS.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.

emad4000
سه شنبه 21 شهریور 1385, 23:36 عصر
مطمئن نیستم
ولی فک می کنم شما به یه پوشه آدرس دادین و یا ازش استفاده کردین که به عنوان پوشه مجازی به IIS اضافه نشده
چون هر پوشه ای که ازش استفاده می کنین باید به عنوان یک پوشه مجازی تعریف بشه و به صورت مجازی توی یک شبکه مجازی با پروتوکل های مربوطه کار کنه . حتما می دونین که IIS در واقع یک محیط مجازی با پروتوکل های شبکه اینترنت رو ایجاد می کنه

zoncpp
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 08:20 صبح
چون هر پوشه ای که ازش استفاده می کنین باید به عنوان یک پوشه مجازی تعریف بشه
پوشه ای که ازش استفاده می کنیم منظور همان فولدر پروژه است؟ چطوری باید به عنوان یک پوشه مجازی تعریف بشه؟

emad4000
جمعه 24 شهریور 1385, 07:17 صبح
پوشه پروژه و پوشه هایی که از داخل محیط ویژوال استودیو تعریف میشن به صورت خودکار مجازی شناخته میشن .

manager
جمعه 24 شهریور 1385, 08:50 صبح
مشکل از اونجائی که شما قصد دارید تنظیماتی رو به پوشه ای اعمال کنید که فقط مجاز به اعمال آن به کل Application هستید نه به یک پوشه یا دایرکتوری مجازی.

مثلا شما تنظیمات Authentication رو نمی تونید به یک پوشه در داخل Application اعمال کنید و فقط مجاز به اعلان آن در فایل web.config ریشه و اصلی خود هستید.

zoncpp
یک شنبه 26 شهریور 1385, 09:09 صبح
من فولدرم رو به عنوان فولدر مجازی تعریف کردم ولی باز هم هنگام اجرای برنامه با error مواجه میشم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا شما تنظیمات Authentication رو نمی تونید به یک پوشه در داخل Application اعمال کنید و فقط مجاز به اعلان آن در فایل web.config ریشه و اصلی خود هستید.
بیشتر توضیح میدید؟

manager
یک شنبه 26 شهریور 1385, 11:11 صبح
ببینید یک سری تنظیمات فقط به کل برنامه اعمال می شن نه به یک پوشه خاص چون هنگام تعریف یکسری تنظیمات با عبارت configSection خاصیتی وجود دارد به نام allowDefinition که اجازه تعریف اون section رو محدود به قسمتی خاص می کنه مثلا Everywhere|MachineOnly | MachineToApplication | MachineToWebRoot. مثلا authentication تز نوع MachineToApplication تعریف شده پس نمی تونید Everywhere تعریف کنید.