PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کاربا قالب وردپرس

marziehamani
دوشنبه 24 اسفند 1394, 07:12 صبح
با سلام و عرض خسته نباشد
من یک سایتی را بصورت لوکال بالا آورده ام مشکلی که دارم در رابطه با پوسته است که وقتی پوسته را فعال می کنم
محتوای پوسته اصلی حذف شده و محتوای خودم را می آورد در حالی که من می خواهم محتوای اصلی قالب را بالا بیاورد و بتوانم آن را ویرایش کنم.
منتطر جواب های کامل و قانع کننده تان هستم
با تشکر فراوان

mostafae
دوشنبه 24 اسفند 1394, 13:51 عصر
متوجه منظورتون نشدم ... منظورتون از محتوای پوسته محتوای سایت هست؟

AmirHz.ir
دوشنبه 24 اسفند 1394, 15:50 عصر
پوسته همراه خودش محتوایی نداره

marziehamani
دوشنبه 24 اسفند 1394, 16:36 عصر
چرا محتوا دارد
مثلا یک قالب انگلیسی را نصب می کنند و فقط متن ها را فارسی و جمله ها را مرتبط با سایت تغییر می دهند
وقتی بک پوسته را فعال می کنم سایتم دفرمه می شود
پس چه را حلی دارد
آیا باید افزونه نصب کنم؟
امیدوارم منظورم را انتقال داده باشم
marziehamani
دوشنبه 24 اسفند 1394, 16:38 عصر
من احسای می کنم چون سایتم لوکال است به این صورت می شود

saeid236
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 09:45 صبح
سلام خسته نباشید , یه سوال داشتم اونم اینکه وقتی wordpress رو به صورت لوکال نصب کردیم توی مرورگر باید چه آدرسی رو بزنیم تا پنل مدیر رو بیاره , آخه من میزنم سایت رو تو حالت نمایش میاره

anvar
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 15:23 عصر
بهتر بود سوالتون رو جدا مطرح می کردید تا با سوال قبلی قاطی نشه
نام فایل لاگین wp-login.php هست - پس بصورت زیر میشه

localhost/yoursite/wp-login.php

yoursite هم اسم سایت شما بر روی سرور لوکال هست

anvar
پنج شنبه 27 اسفند 1394, 15:29 عصر
با سلام و عرض خسته نباشد
من یک سایتی را بصورت لوکال بالا آورده ام مشکلی که دارم در رابطه با پوسته است که وقتی پوسته را فعال می کنم
محتوای پوسته اصلی حذف شده و محتوای خودم را می آورد در حالی که من می خواهم محتوای اصلی قالب را بالا بیاورد و بتوانم آن را ویرایش کنم.
منتطر جواب های کامل و قانع کننده تان هستم
با تشکر فراوان

بعضی از قالب ها دارای اطلاعات پیش فرضی هستن (همان محتوی اصلی) که در فایل xml ذخیره شده اند و قابل ایمپورت به قالب هستن - اگر قالب شما همچنین چیزی همراهش داره باید بصورت دستی اطلاعات فایل xml رو بر روی قالب لوکال ایمپورت کنید

بصورت پیش فرض با فعال کردن قالب جدید, سایت از همان اطلاعات موجود در دیتابیس قبلی (محتوی خود شما) استفاده می کند

marziehamani
یک شنبه 15 فروردین 1395, 04:37 صبح
ممنون از انوار
دقیقا منظورم همان بود
حال پطور این کار را انجام دهم؟
anvar
یک شنبه 15 فروردین 1395, 05:39 صبح
در پنل ادمین وردپرس در منوهای سمت راست - دنبال منوی ابزارها و زیر منوی درون ریزی بگرد

با کلیک بر روی زیر منوی درون ریزی به صفحه ای منتقل میشی که برای ایمپورت اطلاعات از منابع مختلف بکار میره. این منابع در صفحه لیست شده اند شما باید بر روی وردپرس کلیک کنی

برای نصب افزونه ای که وردپرس برای ایمپورت نیاز داره باید به اینترنت متصل باشی - بعد از دانلود و نصب افزونه می تونی فایل xml خودت رو انتخاب کنی تا عمل درون ریزی انجام بشه (ممکنه در بعضی از نسخه ها نیازی به نصب افزونه نباشه)

بعضی از از فالب ها عکس های دمو رو ضمیمه فایل xml نمی کنن - در چنین حالتی عکس ها از سرور سازنده قالب دانلود میشن در چنین موردی برای درون ریزی کامل نیاز به اینترنت و احتمال IP غیر ایرانی دارید (به IP های ایرانی اجازه دسترسی داده نمیشه)- اگر تمامی فایل ها بصورت افلاین در کنار فایل xml باشن - عملیات درون ریزی سریع صورت می گیره

aaligoli
یک شنبه 15 فروردین 1395, 08:13 صبح
مشکل از فراخوانی لینک ها هم میتونه باشه.

marziehamani
دوشنبه 16 فروردین 1395, 07:41 صبح
تشکر می کنم بخاطر پاسختان
اگر کسی در رابطه با همین قالب و xml و ویرایش آن فایل آموزشی دارد لینک را بگذارد ممنون میشوم