PDA

View Full Version : نوتیفیکشن وصل شدن به وایفای در گوشی و باز کردن صفحه ی دلخواه

mehrdadfgh
دوشنبه 02 فروردین 1395, 03:23 صبح
سلام
خسته نباشید
ما یک رووتر وایفای داریم که به یک سرور متصله حالا میخوایم وقتی کسانی که اطراف روتر هستن وقتی وایفای گوشیشون رو روشن کردن یه نوتیفیکشن بیاد که به وایفای فلان وصل شید
بعد که متصل به وایفای شدن صفحه ای که ما میخوایم براشون دیده بشه
حالا نمیدونم چطور میتونم این کار رو کنم
ممنون میشم دوستان در این رابطه توضیح بدن

silverfox
دوشنبه 02 فروردین 1395, 06:07 صبح
قسمت اول در صورتی که بخواهید پیام دلخواه ارسال کنید با توجه به پروتکل 802.11 شدنی نیست (در صورتی که wifi شما روی مود open باشه بعضی دستگاه ها به کاربر یک notification می دهند که می تونه به این وای فای متصل بشه و یا اینکه کاربران نرم افزار شما رو نصب کرده باشند از قبل و وقتی در range وای فای قرار گرفتن اون نرم افزار بهشون notification بده)، در مورد اینکه بعد از وصل شدن به صفحه دلخواه شما برن راه های مختلفی وجود داره یکیش می تونه استفاده از نرم افزار های accounting باشه.

mehrdadfgh
دوشنبه 02 فروردین 1395, 06:31 صبح
قسمت اول در صورتی که بخواهید پیام دلخواه ارسال کنید با توجه به پروتکل 802.11 شدنی نیست (در صورتی که wifi شما روی مود open باشه بعضی دستگاه ها به کاربر یک notification می دهند که می تونه به این وای فای متصل بشه و یا اینکه کاربران نرم افزار شما رو نصب کرده باشند از قبل و وقتی در range وای فای قرار گرفتن اون نرم افزار بهشون notification بده)، در مورد اینکه بعد از وصل شدن به صفحه دلخواه شما برن راه های مختلفی وجود داره یکیش می تونه استفاده از نرم افزار های accounting باشه.
منظور شما از مد Authentication Type هستش(همون سکریتی مد؟)
و اینکه اگر نخوام از نرم افزار اکانتینگ استفاده کنم چه راه های دیگه ای وجود داره
ممنون

silverfox
دوشنبه 02 فروردین 1395, 07:31 صبح
بله منظورم همونه، در مورد راه های دیگه باید بیشتر توضیح بدی چه دیوایس هایی داری و gateway کدومه مثلا اگر mikrotik داشته باشی می تونی یک صفحه دلخواه به کاربر نشون بدی برای دفعه اول که می خواد به یک سایتی بره. (لینک (http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=41694))

mehrdadfgh
سه شنبه 03 فروردین 1395, 04:50 صبح
بله منظورم همونه، در مورد راه های دیگه باید بیشتر توضیح بدی چه دیوایس هایی داری و gateway کدومه مثلا اگر mikrotik داشته باشی می تونی یک صفحه دلخواه به کاربر نشون بدی برای دفعه اول که می خواد به یک سایتی بره. (لینک (http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=41694))

ممنون ولی من نمیخوام برا نشون دادن صفحه از میکروتیک و نرم افزارهای اکانتینگ استفاده کنم
ممنون میشم راه دیگه ای بگید

mehrdadfgh
پنج شنبه 05 فروردین 1395, 03:45 صبح
ممنون ولی من نمیخوام برا نشون دادن صفحه از میکروتیک و نرم افزارهای اکانتینگ استفاده کنم
ممنون میشم راه دیگه ای بگید

دوستان کسی جواب بنده رو میدونه

hassanmosavi
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395, 08:28 صبح
سلام
.........

hassanmosavi
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395, 08:45 صبح
میکروتیک بهترین کزینست

prans68
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395, 10:18 صبح
با سلام
اگر قصد شما جعل ssl هست یا فیشینگ کردن هست - بهتره از dns spofing استفاده کنید و هر کاربری که میخاهد به هر ادرسی دسرسی پیدا بکنه به یه ادرس خاصی هدایت بشه - برای اینکه مطلب زیادتر روشن به بهتر هست کلمه mitm attack رو از دکتر گوگل بپرسید