PDA

View Full Version : راهنمایی برای پیدا کردن ایده برای راه اندازی سایت کاربردی با php

alasht
دوشنبه 02 فروردین 1395, 16:36 عصر
با سلام خدمت دوستان بنده چند سالی هست PHP کار میکنم و تسلطم بد نیست به این زبان اما دیگه از کار کردن برای این و اون خسته شدم و دوست دارم پروژه ای رو استارت بزنم که درآمدش زودگذر نباشه و از طریق سایتم بتونم درآمدزایی کنم
من از لحاظ فنی مشکلی ندارم میتونم هر ایده ای رو پیاده سازی کنم در حد حرفه ای ولی مشکل اینه که اصلا ذهن خلاقی ندارم گاهی اوقات یکسری سایتا رو میبینم که با یه ایده ساده دارن کلی پول درمیارن ولی من که چنیدن ساله تو این کارم هنوز نتونستم برای خودم یه سایت با ایده جدید و درآمدزا راه بندازم
از دوستان میخوام که تجربشون رو در اختیار من بزارن و راهنماییم کنن که چیکار کنم ؟
(اگر از دوستان کسی هست ایده خوبی داره و تمایل به شراکت داره برای راه اندازی پروژه از طریق پیام خصوصی بهم اطلاع بدن)

abbas3zaar
دوشنبه 02 فروردین 1395, 19:40 عصر
راه موفقیت اینه که یک مسیر رو بگیری تا آخرش بری و فقط تمرکزت رو روی اون بزاری. من برنامه نویس میشناسم هر سایتی رو میبینه جو میگیره میره ادیتورش رو باز میکنه و شروع میکنه مثل همون سایت رو ساختن! هدفش مشخص نیست، نمیدونه میخواد چیکار کنه! شما ببینید چه راهی رو دوست دارید همون راه رو برید و تلاش کنید.
منظور از راه یعنی مثلا من اگر به صنعت اتومبیل علاقه دارم سایتی راه اندازی کنم در رابطه با خودرو و تلاشم رو کنم و روز به روز ایده های جدید و نو به سایت اضافه کنم

0xEHSAN
سه شنبه 03 فروردین 1395, 06:29 صبح
با اجازه استارتر عزیز درود عزیزان سوال منم همین بود تو برنامه نویسی خانواده سی و سی شارپ و php ضمیمه کاریم هست نمیدونم با این مهارت ها چجوری میشه درآمد زایی کنم یا همون کسب و کار خودمو بسازم سوال دومی که دارم اینه حداقل استاندارد مهارت یک برنامه نویس و طراح سایت چیه؟و اگه بخوام تو ضمیمه برنامه نویس به درجه حرفه ای برسم باید چه مهارت هایی داشته باشم ممنون عذر خواهی میکنم از استارتر عزیز که تو اینجا این مسله رو مطرح کردم