PDA

View Full Version : سوال: مشگل اساسی در طراحی منوی سایت

RezaNumber
یک شنبه 08 فروردین 1395, 06:08 صبح
سلام

یک منوی سایت طراحی کردم که به صورت آبشاری دارای زیر منوهایی هست !
مشگلی که چند روزه منو درگیر خودش کرده درست قرار نگرفتن زیر منوهاا زیر منوی مادرشون هست !
کد رو قرار میدم لطفا دوستان مشگل و خطای بنده رو اعلام کنند !
واقعا چند روزه درگیر این هستم !

<!doctype html><html><head><meta charset="utf-8"><title>Untitled Document</title><style> /* Start TopMenu */.topmenu{ background-color: #232a34; box-shadow: 0 4px 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.1); height: 45px;}.topmenu ul{ float: right; margin-right:-29px;}.topmenu ul li{ list-style:none; float:right; padding:8px 30px 0 0; transition: all 0.5s ease; margin-top:-10px;}.topmenu ul li a{ color:#fff; font-family:'BYekan'; font-size:16px;}.topmenu ul li a:hover{ color:#dbdbdb;}.topmenu ul ul { float: right; top:49px; display:none; width:0; position:absolute; padding:0 0; margin:0;}.topmenu ul li:hover > ul{ display:block;}.topmenu li li {}.topmenu li li a{ float:right; padding:10px; text-align:center; width:125px; margin: 0; background-color: #232a34;}.topmenu li li a:hover { background-color: #6100FF; color:#FFFFFF;}.topmenu ul ul ul { display:none; position:absolute; padding: 0 30px;} /* End TopMenu */ </style></head> <body><!-- ( Start TopMenu ) --><div class="topmenu"> <div class="middle"> <ul> <li><a href="">صفحه نخست</a></li> <li><a href="">وبلاگ</a></li> <li><a href="">فروشگاه</a></li> <li><a href="">خدمات هاستینگ</a> <ul> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه یک</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه دو</a> <ul> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه یک</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه دو</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه سه</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه چهار</a></li> </ul> </li> </ul> </li> <li><a href="">قوانین</a></li> <li><a href="">امکانات</a> <ul> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه یک</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه دو</a> <ul> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه یک</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه دو</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه سه</a></li> <li><a href="#">آیتم زیرمجموعه چهار</a></li> </ul> </li> </ul> </li> <li><a href="">درباره ما</a></li> <li><a href="">تماس با ما</a></li> </ul> </div></div><!-- ( End TopMenu ) --> </body> </html>

عیدتون مبارک !
موفق باشید
درپناه حق تعالی

سعید کشاورز
یک شنبه 08 فروردین 1395, 07:39 صبح
سلام دوست عزیز
برای اینکه دوستان بتونن راهنمایی کنن کدهای خود را به صورت آنلاین قرار دهید

برای آنلاین کردن کدها پست زیر رو بخونید

http://saeedd.blog.ir/1393/10/10/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-jsfiddle

RezaNumber
یک شنبه 08 فروردین 1395, 09:43 صبح
سلام

با کمکتون لطف بزرگی در حقم می کنید واقعا چند روز هست گیر همین قسمت هستم !

https://jsfiddle.net/rezanumber/2g6tdpgg/

میخوام زیر منو یا فرزند دقیقا زیر مادر خودش باشه !

مثلا خدمات هاستینگ زیر منوهاش آیتم زیرمجموعه یک و آیتم زیرمجموعه دوم هست دقیقا زیر مادرش یعنی خدمات هاستینگ باشه !

باز هم میگم خیلی کمک بزرگی میکنید از پس با کدا ورد رفتم مخ کیچه گرفتم !

موفق باشید

دانیال دزفولی
یک شنبه 08 فروردین 1395, 10:35 صبح
https://jsfiddle.net/2g6tdpgg/4/

با توجه به این زیر شاخه بعدی رو هم اوکی کن

تو این چند روز فقط کد اضافه میکردی ؟ :متفکر: