PDA

View Full Version : بهترین روش کد نویسی در asp.net

baha_ks
چهارشنبه 11 فروردین 1395, 02:36 صبح
سلام دوستان
بهترین روش کد نویسی در asp.net چی هست؟ منظورم اینه که مثلا اگه قرار باشه از معماری چند لایه استفاده بشه استاندارد کارش چطوریه؟
چه کلاس هایی باید ایجاد بشه و بهترین نوع کد نویسی هم از لحاظ امنیت ، خوانایی و سرعت چی هست؟
سپاسگزارم

nunegandom
جمعه 13 فروردین 1395, 00:00 صبح
سلام
درمورد کپسوله سازی تحقیق کن همه چیز دستت میاد
امنیت هم خود ماکروسافت یه چیزایی براش داده تقریبا
امنیت کلا تحقیق میخواد مقالاست سایت accunetix رو بخون قسمت وبلاگش
کلا asp.net رو هم بیخیال شو برو همون MVC وگرنه بیکار میمونه (جواب اون یکی تاپیک) مگر اینکه شما خودت یه سایتی بزنی و بتونی درآمد باهاش داشته باشی یا برا خودت کار کنی که البته ظاهرا اول کاری و کسی نمیشناستت... گفتنیا رو گفتیم

nunegandom
جمعه 13 فروردین 1395, 00:03 صبح
به عنوان مثال سایت iran20.com رو که ببینی با asp.net نوشته شده بسیار مزخرفه و بعضی آدرسهایی که تویه مسیج هاش میده خودش نمیتونه باز کنه مشکل routing داره سایت چپو راست down میشه ولی خوب... درآمد داره! کلا درآمد مهمه بعد علاقه :) اگه بتونید سایت بسازید و بعد بیاریدش بالا (تبلیغ و خرج پول) اونوقت موفق میشید... مثل همین سایتی که گفتم... نهایت آشغال بودن سایت رو میتونید ببینید کلا قسمت چت رو با float کار میکنه :)) اینگار یه بچه نوشتتش

baha_ks
شنبه 14 فروردین 1395, 07:02 صبح
ممنون مهندس ، بسیار خوب بود ، شما به عنوان با تجربه نحوه کلاس بندی رو چطور پیشنهاد میکنید؟ برنامه هایی که من قبلا می نوشتم سه لایه بود و هر لایه بسته به نوع جدول پایگاه داده براش کلاس تعریف میکردم ، میخوام بدونم استاندارد جدید برای برنامه نویسی تحت وب چی هست؟ من نزدیک به 6 سال هست وقفه افتاده واسه برنامه نویسی ، یکم عقب موندم واسه همین میخوام اطلاعاتم بیشتر شه
ممنونم

it.ip.it
یک شنبه 09 آبان 1395, 02:01 صبح
این سایت iran20.com واسه دست گرمی خوبه این که ازش پول در میاره دیگه خیلی خیلی خوبه ما رو امیدوار تر میکنه :)

notlikeothers
یک شنبه 09 آبان 1395, 11:59 صبح
سلام
معماری جدید مسلما mvcهستش.کارایی خروجی عالیه.
ormهم entityframwork
واسه کلاینت هم حتما bootstrap استفاده کن