PDA

View Full Version : سوال: نحوه ایجاد پست در صفحه جدید در وردپرس

On Moon
پنج شنبه 12 فروردین 1395, 15:52 عصر
سلام به همه

چطور میشه در وردپرس صفحه جدید ساخت و در این صفحه جدید پست های مختلف رو ارسال کرد

همه پست ها در صفحه اصلی ارسال میشن، من میخوام کاری کنم تا صفحه جدید در وردپرس بسازم ، و در این صفحه پست های مختلفی قرار بدم ، مثل انجمن ، که تالار و زیر تالار داره یه همچین کاری رو هم با وردپرس میخوام انجام بدم

pyramid_ali
جمعه 13 فروردین 1395, 14:30 عصر
سلام به همه

چطور میشه در وردپرس صفحه جدید ساخت و در این صفحه جدید پست های مختلف رو ارسال کرد

همه پست ها در صفحه اصلی ارسال میشن، من میخوام کاری کنم تا صفحه جدید در وردپرس بسازم ، و در این صفحه پست های مختلفی قرار بدم ، مثل انجمن ، که تالار و زیر تالار داره یه همچین کاری رو هم با وردپرس میخوام انجام بدم

از طریق ساخت برگه! البته بستگی به تم و پلاگین هایی که استفاده میکنی داره! تم های پیش فرض وردپرس (اسماشون فکر کنم به سال نامگذاری میشه) همچین قابلیتی رو ندارن ولی تم های پرمیوم اکثرا این قابلیت رو دارن! در ضمن میتونم بگم بالای 100 تا پلاگین هم وجود داره که این کار رو بکنه! در ضمن با دست بردن توی کدهای تم هم میشه نحوه ی نمایش رو تغییر داد! توی تنظیمات خود وردپرس هم میشه اینکه کدوم یکی از برگه هاتون به عنوان صفحه ی اصلی قرار بگیره رو تعیین کنید! اگه کارتونم صرفا انجمن هست بهتره از اسکریپت های انجمن ساز قوی مثله وی بولتین استفاده کنید!
سوالتون خیلی کلیه و نمیشه راهنمایی دقیق کرد! ولی امیدوارم تونسته باشم سوالتون رو جواب بدم!

On Moon
شنبه 14 فروردین 1395, 06:17 صبح
از طریق ساخت برگه! البته بستگی به تم و پلاگین هایی که استفاده میکنی داره! تم های پیش فرض وردپرس (اسماشون فکر کنم به سال نامگذاری میشه) همچین قابلیتی رو ندارن ولی تم های پرمیوم اکثرا این قابلیت رو دارن! در ضمن میتونم بگم بالای 100 تا پلاگین هم وجود داره که این کار رو بکنه! در ضمن با دست بردن توی کدهای تم هم میشه نحوه ی نمایش رو تغییر داد! توی تنظیمات خود وردپرس هم میشه اینکه کدوم یکی از برگه هاتون به عنوان صفحه ی اصلی قرار بگیره رو تعیین کنید! اگه کارتونم صرفا انجمن هست بهتره از اسکریپت های انجمن ساز قوی مثله وی بولتین استفاده کنید!
سوالتون خیلی کلیه و نمیشه راهنمایی دقیق کرد! ولی امیدوارم تونسته باشم سوالتون رو جواب بدم!
بازم ممنون که جوابمو دادید

ببین من توی وردپرس میخوام افزونه ای نصب کنم یا کدی رو تغییر بدم تا در صفحه های مختلف بتونم پست ارسال کنم مثلا در صفحه در باره من پستی با همین عنوان بفرستم یا در همین صفحه پستی با عنوان درباره وبسایت بفرستم و نمیخوام که همه این پست ها در صفحه اصلی باشه

این کار رو برای ایجاد فهرست میخوام انجام بدم ، مثلا یکی از عنوان های فهرستی که درست کردم ، آموزش هست، حالا زیر منوی این آموزش نرم افزار های کاربردی هست، این زیر منو رو میخوام که صفحه باشه نه پست ، که بتونم در صفحه نرم افزار های کاربردی همه جور پستی ارسال کنم

اگه افزونه ها رو معرفی کنید که عالی میشه

پوسته هم همینطور

پوسته های وردپرس هم با نام سال قرار داده میشن

تونستم منظورم رو بگم ، سعی کردم دقیقا هدفمو بگم که چی هست ...