PDA

View Full Version : معرفی سرویس Push Notification

ebrahimmm
شنبه 14 فروردین 1395, 16:04 عصر
با سلام و خسته نباشید

لطفا سایتی معرفی کنید برای push notification که ازش بشه به راحتی استفاده کرد !

esse00
یک شنبه 15 فروردین 1395, 07:00 صبح
سلام.
عزیز میتونی از "پوشه" که سرویس ایرانیه استفاده کنی.
اما به شخصه خودم پیشنهاد میکنم از onesignal.com استفاده کن.

البته اگه میخوای برای "بازار" استفاده کنی: من جدیدا که پوش فرستادم بازار این ایمیل رو برام فرستاد:

"
توسعه‌دهنده‌ی عزیز بازار،
سلام.

این اطلاعیه به دلیل نقض قوانین بازار برای شما ارسال شده است.

- عدم توجه به قوانین ذکر شده در سند «راهنمای انتشار برنامه‌ها» به شرح زیر:

۱.۸. تبلیغات نمایش داده شده توسط برنامه نباید گمراه‌کننده و فریبنده باشد و باید کاملاً مشخص باشد کدام برنامه نمایش‌دهندهٔ تبلیغ است.

‍‍‍‍‍۳.۸. برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌تواند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود.

- توضیح بیشتر:

برنامهٔ شما نباید از اعلان‌های سیستمی استفاده کند، مگر در صورتی که اعلان ایجاد شده به طور مستقیم با کارایی برنامه در ارتباط باشد، توجه داشته باشید که استفاده از اعلان‌های چسبان (Ongoing) نیز بجز در مواقعی که برنامه برای عملکرد صحیح به آن نیاز داشته باشد خلاف قوانین است.

توجه داشته‌ باشید که مشاهدهٔ تخلف جدی و یا تکرار تخلف‌ ممکن است منجر به بسته‌ شدن حساب کاربری و عدم تصفیه‌‌حساب با شما شود.

-جهت اطلاع‌ از قوانین بازار می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-publish/guideline

- جهت مشاهدهٔ راهنمای قوانین و سیاست‌های بازار می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-publish/guidelines-and-practices

-دستورالعمل‌ها:

درصورتی که حساب کاربری شما مسدود شده است تمامی برنامه‌های شما از بازار حذف و با توجه به شرایط، هزینه‌ٔ پرداخت شده توسط کاربران به آن‌ها بازگردانده می‌شود. تعلیق حساب کاربری در مرحلهٔ اول ۳۰ روز است که پس از آن مجدداً به پنل توسعه‌دهندگان دسترسی خواهید داشت، برای بار دوم این مورد همیشگی است. در غیر اینصورت:

- اگر وضعیت برنامه تغییر نکرده است تا ۲ روز آینده نسبت به اعمال تغییرات مورد نیاز اقدام کنید.

- درصورتی که برنامه‌ٔ شما در حالت «نیاز به تغییرات» قرار دارد، می‌توانید اصلاحات لازم را انجام داده و جهت انتشار مجدد برنامه «درخواست انتشار» ارسال کنید. توجه داشته باشید در صورتی که پیش از اعمال تغییرات لازم «درخواست انتشار» ارسال شود، ممکن است برنامه در حالت «حذف شده» قرار بگیرد.

- درصورتی که برنامه‌ٔ شما در حالت «حذف شده» قرار دارد، تصمیم قطعی بوده و امکان انتشار مجدد برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد. اگر برنامه به دلیل عدم وجود مجوز انتشار در این حالت قرار گرفته است می‌توانید پس از دریافت تأییدیه‌های لازم با ما مکاتبه کنید.

- اگر به اشتباه این تذکر را دریافت کرده‌اید دلایل خود را از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید؛ همچنین درصورت مشاهده‌ٔ تخلف در سایر برنامه‌ها می‌توانید لینک آن‌ها را جهت بررسی برای ما ارسال کنید.

developers@cafebazaar.ir

"

حالا نمیدونم دوستان دیگه چطور پوش میفرستن که گیری بهشون نمیده بازار.

ebrahimmm
یک شنبه 15 فروردین 1395, 09:39 صبح
سلام.
عزیز میتونی از "پوشه" که سرویس ایرانیه استفاده کنی.
اما به شخصه خودم پیشنهاد میکنم از onesignal.com استفاده کن.

البته اگه میخوای برای "بازار" استفاده کنی: من جدیدا که پوش فرستادم بازار این ایمیل رو برام فرستاد:

"
توسعه‌دهنده‌ی عزیز بازار،
سلام.

این اطلاعیه به دلیل نقض قوانین بازار برای شما ارسال شده است.

- عدم توجه به قوانین ذکر شده در سند «راهنمای انتشار برنامه‌ها» به شرح زیر:

۱.۸. تبلیغات نمایش داده شده توسط برنامه نباید گمراه‌کننده و فریبنده باشد و باید کاملاً مشخص باشد کدام برنامه نمایش‌دهندهٔ تبلیغ است.

‍‍‍‍‍۳.۸. برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌تواند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود.

- توضیح بیشتر:

برنامهٔ شما نباید از اعلان‌های سیستمی استفاده کند، مگر در صورتی که اعلان ایجاد شده به طور مستقیم با کارایی برنامه در ارتباط باشد، توجه داشته باشید که استفاده از اعلان‌های چسبان (Ongoing) نیز بجز در مواقعی که برنامه برای عملکرد صحیح به آن نیاز داشته باشد خلاف قوانین است.

توجه داشته‌ باشید که مشاهدهٔ تخلف جدی و یا تکرار تخلف‌ ممکن است منجر به بسته‌ شدن حساب کاربری و عدم تصفیه‌‌حساب با شما شود.

-جهت اطلاع‌ از قوانین بازار می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-publish/guideline

- جهت مشاهدهٔ راهنمای قوانین و سیاست‌های بازار می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-publish/guidelines-and-practices

-دستورالعمل‌ها:

درصورتی که حساب کاربری شما مسدود شده است تمامی برنامه‌های شما از بازار حذف و با توجه به شرایط، هزینه‌ٔ پرداخت شده توسط کاربران به آن‌ها بازگردانده می‌شود. تعلیق حساب کاربری در مرحلهٔ اول ۳۰ روز است که پس از آن مجدداً به پنل توسعه‌دهندگان دسترسی خواهید داشت، برای بار دوم این مورد همیشگی است. در غیر اینصورت:

- اگر وضعیت برنامه تغییر نکرده است تا ۲ روز آینده نسبت به اعمال تغییرات مورد نیاز اقدام کنید.

- درصورتی که برنامه‌ٔ شما در حالت «نیاز به تغییرات» قرار دارد، می‌توانید اصلاحات لازم را انجام داده و جهت انتشار مجدد برنامه «درخواست انتشار» ارسال کنید. توجه داشته باشید در صورتی که پیش از اعمال تغییرات لازم «درخواست انتشار» ارسال شود، ممکن است برنامه در حالت «حذف شده» قرار بگیرد.

- درصورتی که برنامه‌ٔ شما در حالت «حذف شده» قرار دارد، تصمیم قطعی بوده و امکان انتشار مجدد برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد. اگر برنامه به دلیل عدم وجود مجوز انتشار در این حالت قرار گرفته است می‌توانید پس از دریافت تأییدیه‌های لازم با ما مکاتبه کنید.

- اگر به اشتباه این تذکر را دریافت کرده‌اید دلایل خود را از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید؛ همچنین درصورت مشاهده‌ٔ تخلف در سایر برنامه‌ها می‌توانید لینک آن‌ها را جهت بررسی برای ما ارسال کنید.

developers@cafebazaar.ir

"

حالا نمیدونم دوستان دیگه چطور پوش میفرستن که گیری بهشون نمیده بازار.

ممنون بابت پاسخ شما !
کاری به بازار نداریم ما کلا ! اصلا برنامه ما روی بازار قرار نمیگیره !

OneSignal هم توی اجرا مشکلی داشت که تیکت دادیم ببینم چرا اررور داره و برطرفش کنیم

ebrahimmm
یک شنبه 15 فروردین 1395, 09:46 صبح
پوشه هم از API 16 به پایین پشتیبانی نمی کنه ! بدیش اینه !

esse00
سه شنبه 17 فروردین 1395, 19:42 عصر
سلام
شرمنده یکم دیر جواب میدم :لبخند:

اول این که پوشه تا به 1 هفته قبل که من چک کردم از api 19 پشتیبانی میکنه.
اگه هنوز راه حلی پیدا نکردید اینو بگم که پوشه اونجوری که به من گفتند تا 15-17 هم همین ماه کتابخانه جدیدی میده که از api 9 به بالا ساپورت میکنه. اگه هنوز کتابخانه جدید رو نداده میتونید باهاشون در ارتباط باشید....

arviny
پنج شنبه 19 فروردین 1395, 11:05 صبح
با سلام و خسته نباشید

لطفا سایتی معرفی کنید برای push notification که ازش بشه به راحتی استفاده کرد !

سلام ،
من برای پروژه های خودم از PushBot استفاده میکنم،
اما سرویس های Parse بهتره بجز Push بهت امکانات بیشتر دیگه ای هم میده که پیشنهاد میکنم از این استفاده کنید ،
سرویس ایرانی Baas.ir هم هست اما استفاده نکردم فقط عضو هستم مثل اینکه امکان استریم ویدیو گذاشتن بجز notification

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم