PDA

View Full Version : سوال: آیا میتوان برنامه های که با vb.net نوشتیم به اندروید تبدیل کنیم

nima_8m
یک شنبه 15 فروردین 1395, 09:57 صبح
با سلام
میخواستم بودنم آیا امکان داره برنامه های نوشته شده به vb رو به اندروید تبدیل کرد ؟
اگه امکانش هست چطور
ممنون میشم راهنمایی کنید.

aqm176
یک شنبه 15 فروردین 1395, 14:50 عصر
سلام.
امکانش هستش.
منتهای مراتب باید شما ابتدا با مونو برنامه نویسی کنید.
ینی با پروژه مونو.
میتونید تو همین سایت پیداش کنی.

nima_8m
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396, 14:36 عصر
با سلام
دوستان اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن
xamarin گویا فقط با c# میشه کار کرد ممنون میشم اگه اطلاعاتی هست بفرمایید استفاده کنیم

Mani_rf
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396, 10:36 صبح
توی سایت یک بخش کامل برای زامارین در نظر گرفته شده که اطلاعات کامل در اون قرار داره.
تا اونجایی که من مطالعه کردم هم زامارین و هم Mono هردو فقط با زبان #C هماهنگی دارند و برای VB.Net امکاناتی ندارند.
زبانی به اسم Basic4Android وجود داره که با سینتکس VB برای اندروید برنامه نویسی میکنه اما من اونقدری دانش دربارش ندارم که بتونم راهنمایی درستی به شما ارائه بدم. به نظرم دربارش تحقیق کنید.

در کل بهترین زبان و روش برای برنامه نویسی اندروید استفاده از جاوا و اندروید استودیو هست مگر این که بخواید برنامه های کوچک بنویسید. برای برنامه های کوچیک پلتفرم های متفاوتی و ساده ای مثل Phonegap و titanium وجود داره اما برای برنامه های حرفه ای و بزرگ همه این ها به مشکل جدی میخورند در آخر به سراغ اندروید استودیو میرید.

samiasoft
شنبه 30 اردیبهشت 1396, 22:19 عصر
به نظر من کسی که با وی بی کار کرده به راحتی میتونه B4A اپلیکشن اندرویدی تولید کنه

کدنویسی باهاش خیلی راحته و هرکس میتونه به راحتی یادبگیره..کتابخانه های امادشم که موجوده