PDA

View Full Version : گفتگو: سوال در مورد PHP

hzajkani
سه شنبه 17 فروردین 1395, 19:37 عصر
سلام دوستان تازه فارق التحصیل شدم. شهرستان هستم. میخام ی زبان برنامه نویسی یاد بگیریم و بیام تهران کار کنم.

میخاستم بپرسم یک برنامه نویس PHP تازه کار حدودا چقدر ماهانه میگیره تو تهران ؟؟؟

و سوال دوم اینکه حدودا چقدر زمان می بره تا من به سطح یه PHP کار خوب برسم

مهرداد سیف زاده
چهارشنبه 18 فروردین 1395, 05:59 صبح
حقوق برنامه نویس بر اساس رزومه و میزان توانایی سنجیده میشه. ولی از 1.5 هست تا 5 تومن
البته باید نمونه کار داشته باشید. برای شروع هم برای خودتون یه سایت ساده با php‌درست کنید
بیشتر شرکتها در تهران به سابقه کار خیلی اهمیت میدن که شاید بتونید شرکتی رو پیدا کنید برای کارآموزی و چند ماهی رو با حقوق حداقلی کار کنید.

hzajkani
چهارشنبه 18 فروردین 1395, 07:08 صبح
با تشکر فراوان خوب من ابتدای کار چقدر میگیرم؟؟ همون 1.5 میلیون رو میگیرم ؟؟

بعد پروژه میشه گرفت شخصی جدا از جایی که استخدام می شیم ؟

hzajkani
دوشنبه 30 فروردین 1395, 05:26 صبح
حقوق برنامه نویس بر اساس رزومه و میزان توانایی سنجیده میشه. ولی از 1.5 هست تا 5 تومن
البته باید نمونه کار داشته باشید. برای شروع هم برای خودتون یه سایت ساده با php‌درست کنید
بیشتر شرکتها در تهران به سابقه کار خیلی اهمیت میدن که شاید بتونید شرکتی رو پیدا کنید برای کارآموزی و چند ماهی رو با حقوق حداقلی کار کنید.

باتشکر فراوان از شما دوست عزیز

با توجه به اینکه تنها میخام یک زبان برنامه نویسی خوب یاد بگیرم. و بیشتر به وب علاقه مندم ولی بدم هم نمی یاد اندروید هم کار کنم ، از طرفی هم دوست دارم پروژه های کوچک دوستان برای طراحی سایت را هم انجام بدهم که کمک خرجی بشه برام به نظرتون برم سمت JEE یا PHP ؟؟
آیا با JEE هم میشه مثلا یه سایت کوچیک و شخصی زد ؟؟؟ یا انقدر پیچیده هست که صرفا برای سازمان های بزرگ استفاده میشه ؟؟ یعنی با JEE هم می تونم طراحی سایت کنم و به صورت فری لنسری کار کنم ؟؟؟
با تشکر فراوان از وقتی که می زارید . ممنونم.