PDA

View Full Version : Error 404 - > سایت برنامه نویس

manager
سه شنبه 14 شهریور 1385, 23:50 عصر
سلام

ببخشید من یکم عصبانی هستم ... من نمی دونم مسئولین سایت چه هاستی برای این سایت در نظر گرفتن ولی مطمئن هستم از بعد از هک شدن سایت هاست رو عوض کردن ..پهنای باند این هاست خیلی کمه و هاست به درد بخوری نیست .. خیلی حیف این سایت با تمام اطلاعات مفیدش و معروفیت و محبوبیتش به خاطر مسائل مالی مورد بی توجهی قرار بگیره .... اگر کمکی از دست اعضا بر می یاد بگید ... گاهی اوقات یک تفکر مدیرانه و خردمندانه می تونه عده ای رو از چالش بیرون بیاره ...

pooyanm
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 07:24 صبح
دقیقا از همین زمان به بعد روی خوش از سایت ندیدم

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 18:36 عصر
دکتر زیاد عصبانی نشو :) والا من که اصلا" مشکل ندارم !

manager
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 19:30 عصر
دقیقا سایت طی یک ساعات خاص در دسترس هست اتفاقا تو اون ساعات سرعتش هم قابل قبوله ولی در سایر انگار سرور خاموشه !!!!!!!!!!!!!

titbasoft
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 19:50 عصر
ببخشید من یکم عصبانی هستم ... من نمی دونم مسئولین سایت چه هاستی برای این سایت در نظر گرفتن ولی مطمئن هستم از بعد از هک شدن سایت هاست رو عوض کردن ..پهنای باند این هاست خیلی کمه و هاست به درد بخوری نیست .. خیلی حیف این سایت با تمام اطلاعات مفیدش و معروفیت و محبوبیتش به خاطر مسائل مالی مورد بی توجهی قرار بگیره .... اگر کمکی از دست اعضا بر می یاد بگید ... گاهی اوقات یک تفکر مدیرانه و خردمندانه می تونه عده ای رو از چالش بیرون بیاره ... من منکر مشکلات سایت نیستم اما گاها مشکل ISP ها و یا سیستم های امنیتی روی PC ها هم مشکل ساز می شن. من به شخصه اصلا مشکلی ندارم. فکر می کنم زمان ON Line بودنم هم کم نیست.

omid_Ahmadi
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 10:09 صبح
با وجود تمام مشکلاتی که توی تاپیکها درباره ی اتصال به سایت میگن، از زمانی که توی این سایت عضو شدم تا الن به جز زمانی که برای مشکلاتی سایت بسته بود، هیچ موقع دیگه برای کانکت شدن مشکل نداشتم.

moustafa
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 12:20 عصر
چون شما مشکل نداری دلیل نمیشه کسی دیگه هم مشکل نداشته باشه ،چرا قبلا کسی عنوان نمی کرد.این وقایع دقیقا از بعد ان وقفه اتقاق افتاده
اونهم از شهرها وای اس پی های مختلف

omid_Ahmadi
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 12:30 عصر
چون شما مشکل نداری دلیل نمیشه کسی دیگه هم مشکل نداشته باشه

دقت کنید که من چنین حرفی نزدم، فقط می خواستم در تایید حرفهای آقای آل طاها بگم که مشکل از ISP ها و یا سیستم های امنیتی نصب شده روی سیستم عامله.

Armanprogrammer
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 15:57 عصر
من هم هیچ مشکلی ندارم ولی یکی از دوستانم hamed jalili که از کاربران دائم برنامه نویسه الان 1 ماهه که با این مشکل دست و پنحه نرم میکنه و هنوزم هنوزه نمیتونه داخل سایت شه

manager
جمعه 17 شهریور 1385, 00:10 صبح
من مطمئن هستم سایت مشکلی نداره و ایراد از هاست هست... البته ناگفته نمونه که یکی دو مورد با خطای دیتابیس مواجه شدم که چون تعداش کم بود زیاد مورد توجهم قرار نگرفت ...

البته ناگفته نمونه که یکی دو روز سایت خوب شده و مشکلی نداره ... انشاال.. به همین صورت باقی بمونه ...

oxygenws
جمعه 17 شهریور 1385, 07:17 صبح
من مطمئن هستم سایت مشکلی نداره و ایراد از هاست هست این مورد تایید میشه و در حال پیگیری است و داریم رایزنی می کنیم!! (یه چیزی تو مایه های مسائل هسته ای ایران)

mehrzad007
یک شنبه 19 شهریور 1385, 00:11 صبح
این مشکل 404 رو من زیاد دیدم و فکر نمی کنم از سایت یا سرورش باشه . چرا که همون لحظه من سایت رو می تونم با سایت های نو پروکسی ببینم .

alimaker
یک شنبه 19 شهریور 1385, 11:38 صبح
از مدیران سایت تقاضا دارم تا مشکل فوق رو بررسی و در جهت رفع آن اقدام نمایند(لطفا) اینجانب پس از سه روز امکان استفاده از مطالب سایت رو پیدا کردم و بسیاری از مطالب نیز بدون حضور کاربران بحث و بسته شده است .از زحمات شما ممنونم

arash_hemmat
شنبه 25 شهریور 1385, 20:09 عصر
بنده هم با همین مشکل روبرو هستم و مجبورم از پ.ر.و.ک.س.ی برای دسترسی به سایت استفاده کنم.
(نمیخوام دخالت کنم ولی در موردی مشابه من هم بعد از تغییر سرور به همین مشکل نمایش سایت در ساعاتی از روز و عدم نمایش در ساعاتی دیگه مواجه شدم و بعضی از ispها سایت رو نمایش میداد وبعضی نه و آخر سر با تغییر ip سرور مشکل حل شد!)

Ariyan
شنبه 25 شهریور 1385, 20:47 عصر
مشکل از سایت نیست از ISP ها است.
سایت در همان لحظه که Not Found میده با پروکسی باز میشه!!
در همان لحظه برخی ISP ها اونو باز میکنند و برخی نمیکنند(تست کردم).
من خودم یک بار در موقعی که سایت باز نمیشد با ISP تماس گرفتم و اونا مشکل رو حل کردند ولی فردای آن روز دوباره همان آش و همان کاسه!
البته این مشکل با خیلی از سایت های دیگه هم وجود داره که با استفاده از IP به جای آدرس حل میشه ولی در مورد برنامه نویس چون IP اختصاصی نداره نمیشه!

dkhatibi
یک شنبه 26 شهریور 1385, 07:59 صبح
من هم تو خونه مشکل داشتم اما تو دانشگاه نه

alimaker
جمعه 07 مهر 1385, 15:14 عصر
از مسئولین سایت تقاضا داریم این مشکل را حل کنن امروز بعد از ده روز تونستم وارد سایت بشم .:گریه: :گریه: :گریه: :گریه: :گریه: