PDA

View Full Version : سوال: نصب نرم افزار ساده بدون پیش نیاز

hahaie
دوشنبه 23 فروردین 1395, 09:07 صبح
سلام
آقا من یه نرم افزار خیلی ساده درست کردم که فقط یه فایل رو کپی میکنه و نیازه رو 250 سیستم نصب کنم.ولی متاسفانه روی بعضی سیستم ها نیازه که .netFrameWork نصب کنم.
راهی نیست که نیازی به نصب netFrameWork نباشه؟
حتی راهی نیست که برنامه فقط یه فایلexe داشته باشه که بشه رو سیستم ها اجرا کرد و نیازی به نصب نرم افزار نباشه؟
ممنون

Davidd
دوشنبه 23 فروردین 1395, 09:16 صبح
سلام. میشه کاری که کرد برنامه نیاز به نصب نداشته باشه یعنی portable بشه اما در این صورت هم باز باید .NetFrameWork نصب باشه.

xman_dj
دوشنبه 23 فروردین 1395, 09:59 صبح
میتونید یک ستاب برای هر دو بسازی با نرم افزارهای ستاپ ساز.
مثل setup factory اینیستال شیلد

hahaie
دوشنبه 23 فروردین 1395, 16:02 عصر
سلام. میشه کاری که کرد برنامه نیاز به نصب نداشته باشه یعنی portable بشه اما در این صورت هم باز باید .NetFrameWork نصب باشه.

خب چطوری؟؟

hahaie
دوشنبه 23 فروردین 1395, 16:03 عصر
یعنی هیچ راهی وجود نداره که نیازی هم به .netframework نباشه؟

winner1
دوشنبه 23 فروردین 1395, 16:37 عصر
یعنی هیچ راهی وجود نداره که نیازی هم به .netframework نباشه؟
نسخه دات نت دو رو همه نسخه های ویندوز نصبه پس اگه از دات نت دو استفاده کنی نیاز به نصب دات نت نداری منتها دات نت دو زیاد نمیتونه جواب گو باشه

reza_ali202000
دوشنبه 23 فروردین 1395, 17:43 عصر
سلام دوست عزیز
اگه برنامه واقعا ساده هست به نظرم با زبانی بنویس که فقط exe نیاز باشه. مثلا با c++
با سی شارپ نوشتن اینجور برنامه هایی مثل ماین میمونه که ادم بخواد غذا بخوره حالا هم میتونه با قاشوق بخوره هم با با کفگیر.

محمد آشتیانی
دوشنبه 23 فروردین 1395, 19:14 عصر
سلام دوست عزیز
اگه برنامه واقعا ساده هست به نظرم با زبانی بنویس که فقط exe نیاز باشه. مثلا با C++‎
با سی شارپ نوشتن اینجور برنامه هایی مثل ماین میمونه که ادم بخواد غذا بخوره حالا هم میتونه با قاشوق بخوره هم با با کفگیر.

این دیگه چه استدلالیه دوست من!

دوتا راه هست
همونطور که دوستمون winner اشاره کردن ، اگر از امکان خاصی در فریم ورک های بالاتر از ۲ استفاده نمی کنید ، برنامتون رو با ورژن ۲ کامپایل کنید ، اینجوری برنامه شما ، روی طیف گسترده ای از ویندوز ها قابل اجرا خواهد بود (البته ویندوز ۱۰ بصورت پیش فرض دات نت فریم ورک ۲ رو نداره)

راه دوم اینکه از نرم افزار spoon studio که اسم نسخه های قبلیش xenocode هست استفاده کنید و برنامتون رو پرتابل کنید ، اینجوری نیاز به نصب فریمورک ندارید.

موفق باشید.

mhsmity
چهارشنبه 25 فروردین 1395, 03:56 صبح
سلام
تاپیک بچه ارو خوندم بدک نمبود
ولی یه چیز بگم می خوای تح تح سوالت باشه ؟
محیط safe mode رو که حتما می دونین چیه ؟ برنامت در این محیط هم اجرا میشه و کار خواهد کرد.

Mini Visual Basic V6 رو نصب کنن و دستوارت ساده خودت رو بنویس
100 درصد تضمینی پرتابل پرتابل