PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در مورد ایجاد پست بدون نمایش ان در سایت ، فقط جهت اندکس شدن در گوگل

safa55
سه شنبه 24 فروردین 1395, 06:00 صبح
با سلام
دوستان چطور میتونم پستی (صفحه ای) در سایت ایجاد کنم (صفحه به صورت یک رکورد در دیتابیس ذخیره شده) که در سایت نمایش داده نشود ولی در گوگل اندکس شود. همچین کاری میتوان انجام داد ؟ چطور

یک سوال دیگر : ایجاد صفحه به صورت دیتابیسی بهتر است یا ایجاد صفحه به صورت معمولی (یعنی واقعا فایل اش وجود داشته باشه) نه اینکه با کمک .htaccess انجام شده و از دیتابیس کمک گرفته شده.

سعید کشاورز
سه شنبه 24 فروردین 1395, 06:18 صبح
خوب این چه کاریه که گوگل ایندکس کنه ولی توی سایت نمایش داده نشه؟ مگه داریم ؟ مگه میشه؟
درباره سوال دومت بگم برای گوگل فرقی نداره از دیتابیس بخونه یا به صورت دستی کد رو وارد کرده باشی مهم اون اطلاعاتی هست که در مرورگر کاربر به نمایش در میاد.

safa55
سه شنبه 24 فروردین 1395, 07:02 صبح
خوب این چه کاریه که گوگل ایندکس کنه ولی توی سایت نمایش داده نشه؟ مگه داریم ؟ مگه میشه؟
درباره سوال دومت بگم برای گوگل فرقی نداره از دیتابیس بخونه یا به صورت دستی کد رو وارد کرده باشی مهم اون اطلاعاتی هست که در مرورگر کاربر به نمایش در میاد.

مرسی دوست عزیز
من خودم هم میدونستم که همچین کاری درست نیست. یک نفر همچین کاری کرده بود و با قاطعیت میگفت که بهتر است که این کار رو کنیم.
بهر حال ممنون بابت جوابتون

پیام حیاتی
سه شنبه 24 فروردین 1395, 09:16 صبح
مرسی دوست عزیز
من خودم هم میدونستم که همچین کاری درست نیست. یک نفر همچین کاری کرده بود و با قاطعیت میگفت که بهتر است که این کار رو کنیم.
بهر حال ممنون بابت جوابتون
این روش بسیار قدیمی هست ، الگوریتم های گوگل در حال حاضر این روش ها را به سرعت شناسایی می کنند و به سایت مربوطه امتیاز منفی تعلق خواهد گرفت.