PDA

View Full Version : حرفه ای: انتقال یک رکورد به جدول دیگر

mehdiqwerty
سه شنبه 24 فروردین 1395, 16:49 عصر
با سلام خدمت همه عزیزان و مدیران محترم
من دارم یه برنامه می نویسیم جهت وارد کردن اطلاعات افراد در یک جدول و سپس کار روی این دیتابیس انجام میشه
گام به گام با برنامه پیش میریم و نمونه ها هم قرار میدم تا سوالات و مشکلات برطرف بشه
البته من برنامه نویس و کد نویس حرفه ای نیستم و امیدوارم من و امثال من با این مثالها و نمونه ها بتونیم تجربه خوبی کسب کنیم،چیزی که مهمه علاقه و پشتکار هست
خب بگذریم

در فایل پیوست من چند تا جدول دارم که چند کلید اصلی داره و چند تا فرم که اطلاعات رو میگیره و در ذخیره میکنه
حالا میخوام ابتدا مهاجرتی و فوتیها رو با ذکر تاریخ و علت و ... ازجدول اصلی به جدولهای خواسته شده منتقل شود

توضیحات اولیه:
میخوام که با کلیک روی دکمه انجام انتقال شماره ملی را در جدول aza جستجو کند و در صورت موجود بودن کد ملی با پیامی که شامل کد ملی ، نام و نام خانوادگی باشه و با تایید کردن کاربر اطلاعات را در جدول mohajerat همراه با تاریخ و محل جدید منتقل کند.
و سپس همزمان در جدول aza با پیام و تایید کاربر اطلاعات انتقالی را حذف نماید
کدهای ملی تعریف شده جهت انتقال: 11-22-33-44-55-66

با تشکر

ehsanshahi
پنج شنبه 26 فروردین 1395, 09:27 صبح
سلام ...بفرمایید

mehdiqwerty
پنج شنبه 26 فروردین 1395, 18:12 عصر
با سلام
ضمن تشکر از ehsanshahi که منو راهنمایی کردند و فایل رو ویرایش کردند
مشکلی که الان برنامه داره اینه که در قسمت مهاجرت اگه اسم تکراری باشه خطا میده و هنگ میکنه
و شماره خانوار هم انتقال داده نمیشه و خالی هست فقط شماره ساختمان انتقال داده میشه
از کد Rs2.Update ایراد میگیره

mehdiqwerty
جمعه 27 فروردین 1395, 12:35 عصر
مشکل برطرف شد
برا شماره خانوار فیلدی تعریف نشده بود و برا محل مهاجرت در جدول مهاجرت فیلد محل جدید Yes (No Duplicates) تنظیم شده بود که اصلاح گردید