PDA

View Full Version : لینک برنامه اکسس به صفحه وب (فرونت پیج)

انگوران
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 14:29 عصر
دوستان سلام ـ چطوری می شه از طریق برنامه front page به بانک اکسس وصل بشم و ورود یا مشاهده اطلاعات بانک اکسس رو داشته باشم .
امیدوارم نگین مربوط به این بخش نمی شه .

سنبله کار
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 15:14 عصر
با ساختن Data access page می تونید اونو با فرونت پیج ویرایش کنید.
البته این قسمت از اکسس یک مقوله خیلی مفصله که متاسفانه هنوز بهش خوب پرداخته نشده .

انگوران
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 09:59 صبح
ممنونم - منظورم ساخت صفحه html تو اکسس نیست من این سئوال رو چند روزی می شه قسمت طراحی صفحات وب گذاشتم ولی تا حالا کسی جواب نداد . چطور می تونم از طریق برنامه front page به این بانک ساخته شده اکسس لینک بشم . ( هر چند این سئوال مربوط به این بخش نیست ولی گفتم شاید دوستان بتونن راهنمائی کنن ) .

samaneh_h
یک شنبه 19 شهریور 1385, 13:27 عصر
با Asp می‌تونی اینکار رو انجام بدی.باید از زبانهای برنامه نویسی پایگاه داده تحت وب ستفاده کنی مثل ASP

سنبله کار
دوشنبه 20 شهریور 1385, 09:21 صبح
ممنونم - منظورم ساخت صفحه html تو اکسس نیست من این سئوال رو چند روزی می شه قسمت طراحی صفحات وب گذاشتم ولی تا حالا کسی جواب نداد . چطور می تونم از طریق برنامه front page به این بانک ساخته شده اکسس لینک بشم . ( هر چند این سئوال مربوط به این بخش نیست ولی گفتم شاید دوستان بتونن راهنمائی کنن ) .
فکر می کنم علت جواب ندادن درست نبودن سوال باشه چون شماباید ابتدا داخل صفحه وب دستوراتی رو برای کانکت شدن بنویسید نه (لینک شدن) در مورد کانکت شدن هم راهنمایی زیاد داره .
توی منوی Tools قسمت Websetting رو باز کردن و database‌ رو add کنید .
اینجا یک توضیحاتی داده http://www.frontpagehowto.com/asp/page00003.htm

انگوران
دوشنبه 20 شهریور 1385, 16:27 عصر
اگه اشتباه نکنم از این طریق به بانک اکسس مربوطه کانکت می شم و با خود بانک اکسس کار می کنم ولی نمی تونم مثلاً فرم اکسس رو به عنوان یکی از صفحات سایت داشته باشم .
شاید هم منظورم رو بد می رسونم چون از front page هم اطلاعات زیادی ندارم .
ولی در هر صورت از راهنمائی شما متشکرم .

سنبله کار
سه شنبه 21 شهریور 1385, 08:06 صبح
اکسس فرم داخل خودشو به برنامه دیگری برای انتشار روی صفحات وب نمی ده .
برای اینکار همون راه اول رو باید طی کنید ابتدا صفحه رو در اکسس بسازید سپس با Frontpage اونو edit کنید .

moalla
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 15:20 عصر
ابتدا باید یک سرور asp روی ویندوزتون نصب کنید که توضیحش مفصله (نصب iis)
سپس باید از فرانتپیج به دیتابیس وصل بشید که اولا به این سادگی ها هم نیست دوما اصلا انعطاف نداره و مثل فرمهای اکسس نیست که سریع هرچی خواستین از توش دربیارین. یکسری صفحات آماده از دیتابیس شما میسازه.
اگر واقعا به این کار علاقه دارین توصیه میکنم از dreamwaver استفاده کنید. ویزاردهای ساده ای داره اما از عهده همه چیز بر میاد. بصورت خیلی شیرین تمام زبانهای برنامه نویسی تحت وب رو یاد میگیرین.( برای من که خیلی شیرین بود. من ابتدا از asp و php چیزی نمیدونستم. اینقدر با دریم ویور صفحه ساختم و به کداش نگاه کردم تا بالاخره راه افتاده. هنوز هم بصورت کامل خودم کدی نمینویسم. بلکه از ویزارهای دریم ویور استفاده میکنم و اگر تغییری میخواد بعدا خودم مقداری کدها رو تغییر میدم)
امیدوارم توضیحات براتون مفید باشه

انگوران
شنبه 25 فروردین 1386, 06:26 صبح
ضمن تشکر لطفاً راجع به dreamwaver کمی بیشتر توضیح بدین آیا برای طراحی یک سایت جامع نرم افزار کاملی هست و ...؟

صبا9841
دوشنبه 27 فروردین 1386, 11:31 صبح
دوستان سلام ـ چطوری می شه از طریق برنامه front page به بانک اکسس وصل بشم و ورود یا مشاهده اطلاعات بانک اکسس رو داشته باشم .
امیدوارم نگین مربوط به این بخش نمی شه .

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa140027(office.10).aspx

mazhabasi
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 23:13 عصر
سلام دوست من از قسمت اکسس بخشtools گزینه option قسمت page شما به این قسمت از فرونت پیج ارتباط پیدا می کنید با تشکر mazhabasi

ادريس حيدرنژاد
دوشنبه 04 آذر 1387, 14:40 عصر
من مي خواهم همچنانكه در فرمها از ساب فرم استفاده نمايم در وب پيج ها نيز استفاده نمايم
توضيح بيشتر: صفحاب وب اكسس قابليت نمايش تمامي اطلاعات مورد درخواست كاربر را نسبت به فيلد خاص داشته باشد.
نمونه فايل ضميمه را لطفاً مشاهده نمائيد.

javad12345
دوشنبه 16 بهمن 1391, 12:46 عصر
سلام من به یه مشکلی برخوردم اگه کسی میتونه برام بگهممنون میشم .

1 - من زمانی که می خوام یه صفحه وب تو اکسس درست کنم پیغام خطا میده مشکلش چه طوری حل میشه :

اینم پیغام : To Register the OLE Server , reinstall it

2- جناب mazhabasi میشه توضیحی که دادین رو به طور کامل بیان کنید ممنون میشم .