PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد نمودار

magic92
یک شنبه 29 فروردین 1395, 06:39 صبح
سلام
من یه مشکل توی C# برای ایجاد نمودار دارم .
یه برنامه کوچیک نوشتم که یک نمودار با اعداد اعشاری رسم میکنه داده هارو توی کد نویسی وارد کردم و نمودار را برام رسم میشه اما مشکل من اینجاست که من میخوام داده هارو کاربر وارد کنه و نمودار برام رسم شه
نمونه سورس را براتون میزارم اگه ممکنه کاملش کنید برام ممنون
خیلی بهش نیاز دارم

دانلود سورس (http://www.uplooder.net/files/ece83b0990e4c9a962e803cd5b160617/WindowsFormsApplication5.rar.html)

reza_ali202000
یک شنبه 29 فروردین 1395, 08:25 صبح
سلام دوست عزیز
بنا به سلیقه خودت تغییراتی درش ایجاد کن

magic92
یک شنبه 29 فروردین 1395, 09:47 صبح
سلام
ممنون از اینکه براش وقت گذاشتین اما مشکل من بازم حل نشد چون من میخوام نمودار با اعداد اعشاری رسم شه این فقط اعداد صحیح میگیره
اگه داخل سورس من نگاه کنید اعداد اعشاری هستن و با زدن دکمه رسم نمودار اعداد از داخل کد خوانده شده و روی نمودار نمایش داده میشه حالا من میخوام بجایی که اعداد اعشاری از داخل کد خوانده بشه از کاربر دریافت شه و نمودار اعداد اعشاری رسم شه ورودیم اون 6 تا تکس باکس باشن .
ببخشید من تازه کار هستم تازه C# شروع کردم ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی زیاد بهش احتیاج دارم :ناراحت:

reza_ali202000
یک شنبه 29 فروردین 1395, 15:55 عصر
سلام
ممنون از اینکه براش وقت گذاشتین اما مشکل من بازم حل نشد چون من میخوام نمودار با اعداد اعشاری رسم شه این فقط اعداد صحیح میگیره
اگه داخل سورس من نگاه کنید اعداد اعشاری هستن و با زدن دکمه رسم نمودار اعداد از داخل کد خوانده شده و روی نمودار نمایش داده میشه حالا من میخوام بجایی که اعداد اعشاری از داخل کد خوانده بشه از کاربر دریافت شه و نمودار اعداد اعشاری رسم شه ورودیم اون 6 تا تکس باکس باشن .
ببخشید من تازه کار هستم تازه C#‎‎‎ شروع کردم ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی زیاد بهش احتیاج دارم :ناراحت:
دوست عزیز حداقل یه تست میکردین ببینین میشه اعداد اعشاری هم زد یا نه!:متفکر: