PDA

View Full Version : اضافه کردن صفحاتی به یک سایت آماده

zinat1356
سه شنبه 31 فروردین 1395, 18:53 عصر
سلام

من یک سایت آماده ساده دارم می خوام به این سایت صفحه ثبت نام اعضا و ورود و خروج اضافه کنم بعد هر کسی که عضو شد رزومه خودش را آپلود کنه بعد از آپلود رزومه رزومه دست مدیریت باشه وقتی اون رزومه را تایید کرد توی سایت نمایش داده بشه خب حالا قسمت ساخت فرم ثبت نام اعضا و ورود و خروج می دونم برای آپلود رزومه هم می خوام افراد تمام رزومه شون را zip یا rar کنن و تو سایت آپلود کنم سوالم اینه که کاربر که رزومه خودش ثبت کرد بعدش رزومه چطور در دست مدیریت بمونه برای تایید ؟؟؟؟؟؟

به نظرتون برای آپلود رزومه چه فرمت هایی در نظر بگیرم .....

aaaaaaaa1
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 05:33 صبح
سلام

من یک سایت آماده ساده دارم می خوام به این سایت صفحه ثبت نام اعضا و ورود و خروج اضافه کنم بعد هر کسی که عضو شد رزومه خودش را آپلود کنه بعد از آپلود رزومه رزومه دست مدیریت باشه وقتی اون رزومه را تایید کرد توی سایت نمایش داده بشه خب حالا قسمت ساخت فرم ثبت نام اعضا و ورود و خروج می دونم برای آپلود رزومه هم می خوام افراد تمام رزومه شون را zip یا rar کنن و تو سایت آپلود کنم سوالم اینه که کاربر که رزومه خودش ثبت کرد بعدش رزومه چطور در دست مدیریت بمونه برای تایید ؟؟؟؟؟؟

به نظرتون برای آپلود رزومه چه فرمت هایی در نظر بگیرم .....

سلام ْ خسته نباشید
اول باید ببینید زبان برنامه نویسی وب سایتتون چیه .
با php میتونید از سایت ها استفاده کنید آموزش های زیادی در مورد ساخت لاگین وجود داره
بصورت zip بگذارید .تمامی مدارک رو در یک فایل زیپ قرار دهند و ارسال کنند.

zinat1356
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 05:37 صبح
ممنون از پاسخ

سایت آماده با وردپرس هست قسمت لاگین که از پلاگین ورد پرس می تونم استفاده کنم قسمت رزومه برام مهمه این که دست مدیریت بمونه و بخواد تایید کنه

Farshid007
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 05:48 صبح
اینی که گفتید خودش یک سایت هست دیگه اون سایت آماده چی چی هست؟؟:افسرده:
می تونید برای هر کاربر یک پوشه با اسم کاربر یا ایدی کاربر درست کنید و کاربر هرچیو که آپلود کرد رو بریزید تو اون پوشه
بعد مدیر هم به اون پوشه دسترسی پیدا کنه
هر کاربر هم فقط بتونه محتویات پوشه خودش رو ویرایش کنه
اینجوری دیگه مهم نیست فایل ها در چه قالبی باشند. میتونه zip آپلود کنه یا png با ...
اون پوشه هارو هم DENY کنید که هر کس و ناکسی زارتی توشو نبینه
فقط مبحث آپلود امنیت یک سایت رو به شدت پایین میاره حواستون به امنیت فایل های آپلود شده باشه و اینکه هر کسی نتونه هر چی که دلش بخواد آپلود کنه

zinat1356
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 05:59 صبح
من منظورتون درست متوجه نشدم من باید دستی برای هر کاربر پوشه درست کنم ؟؟؟؟؟؟
درواقع من اینجوری به این مسپله نگاه کردم که یه صفحه آپلود بسازم بعد لینکش تو سایت بذارم که هر کدام از اعضای سایت روی اون کلیک کرد وارد صفحه آپلود بشه و اطلاعات خود را به صورت zip آپلود کنه حالا من چند تا مشکل با این صفحه دارم

۱- من نمی خوام کاربر یکدفعه یه فایل الکی یا یه چیز بدرد نخور آپلود کنه
۲- رزومه باید دست مدیریت سایت بمونه هر وقت تایید کرد توی لیست نشون داده بشه

Farshid007
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 10:59 صبح
دستی یعنی چی اخه؟
دستی شما ی پوشه درست کن مثلا به اسم uploads
بعد اون پوشه هایی که قراره درست بشن رو تو این پوشه میسازی
فکر کنم تابع mkdir برای این کار مناسب باشه
بازم ی سرچ کنید

یا راه بعدی:
هر فایلی رو که کاربر اپلود میکنه رو با یک نام مشخصی که تو دیتابیس ذخیره میکنیم تو فولدری آپلود کنید
بعد از نام های ذخیره شده در دیتابیس می تونیم بفهمیم که کدوم فایل بره کیه