PDA

View Full Version : سوال: برنامه ای برای ویرایش کدهای هاست (لطفا برای درک سوال متن تاپیک را بخوانید)

vahidmoghadam
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 09:17 صبح
سلام ...

بنده میخواستم بدونم که آیا برنامه ای برای کدنویسی PHP (مثل php storm , dreamweaver , sublime , ...) هست که بشه بهش یوزر پسورد هاست و یا اف تی پی رو داد و فایل های پروژه رو از اونجا بخونه و ما هم به عنوان برنامه نویس بتونیم مستقیما فایل رو روی سرور اصلی تغییر بدیم و با هربار تغییر و save کردن یه راست فایل روی سرور ادیت بشه و برای دیدن نتیجه هم با لوکال هاست کاری نداشته باشیم و مستقیم از روی سایت تغییرات رو ببینیم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. باتشکر

Farshid007
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 11:39 صبح
تو صفحه استارت اپ دریم ویور روی گزینه site setup کلیک کنید
تنظیمات ftp داره
البته تا به حال تست نکردم بنده
ولی فکر کنم بشه همچین چیزی

arta.nasiri
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 16:44 عصر
سلام ...

بنده میخواستم بدونم که آیا برنامه ای برای کدنویسی PHP (مثل php storm , dreamweaver , sublime , ...) هست که بشه بهش یوزر پسورد هاست و یا اف تی پی رو داد و فایل های پروژه رو از اونجا بخونه و ما هم به عنوان برنامه نویس بتونیم مستقیما فایل رو روی سرور اصلی تغییر بدیم و با هربار تغییر و save کردن یه راست فایل روی سرور ادیت بشه و برای دیدن نتیجه هم با لوکال هاست کاری نداشته باشیم و مستقیم از روی سایت تغییرات رو ببینیم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. باتشکر

سلام.
همه برنامه هایی که نام بردید امکان اتصال به FTP رو دارند. روش اتصال رو هم میتونید با جستجو تو گوگل پیدا کنید.

hamedarian2009
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 17:05 عصر
بهترین نرم افزار برای کار با ftp که سرعت بیشتری نسبت به بقیه داره NetBeans هست

#Elahe#
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395, 20:50 عصر
معمولا IDE ها این امکان رو دارن و چیز عجیبی نیست

ولی بهتره همیشه یه بکاپ قبل از سینک شدن کدها داشته باشید

saeedvir
جمعه 03 اردیبهشت 1395, 10:48 صبح
این هست ، من دو سه جا ازش استفاده کردم

http://codiad.com