PDA

View Full Version : سوال: طراحی واکنش گرا بدون اطلاع از کدهای HTML

OmMiD_MtWo
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1395, 16:21 عصر
با سلام خدمت اساتید گرامی
سوالی از خدمتتون داشتم، آیا امکان طراحی سایت واکنش گرا تنها با استفاده از کدهای CSS وجود دارد یا حتما باید کدهای HTML هم در اختیار داشته باشیم؟ در حقیقت بنده از سایت مورد نظر، تنها به کدهای CSS دسترسی دارم و نمیتونم کدهای HTML رو در اختیار داشته باشم!
ممنون از پاسخ گوییتون

mantis95
سه شنبه 07 اردیبهشت 1395, 04:16 صبح
سلام
من هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه ساخت سایت به صورت واکنش گرا ندارم
ایا نرم افزاری هست که بتوانم سایتی را که خودم ساخته ام به حالت واکنش گرا در آورد؟
نرم افزارهایی رو دیدم برا این کار اما اکثرا قالب های آماده خودشون رو استفاده میکنن نه قالب خودم رو.

anvar
سه شنبه 07 اردیبهشت 1395, 04:58 صبح
شما می تونید از کتابخانه های اماده استفاده کنید بعنوان مثال
Bootstrape - getbootstrap.com
و
Fundation - foundation.zurb.com

معروف ترین ها هستند

این کتابخانه های دارای یک سری کلاس و ساختار از پیش تعریف شده هستند - شما فقط باید از اونها در قالبتون استفاده کنید

بعنوان مثال شما 2 تا باکس دارید که باید هر کدوم 50 درصد صفحه رو اشغال بکنند (این دو در تگ div قرار دارند که باید به اون کلاس container بدهید - بعد یک تگ div دیگر درست کنید با کلاس row و در نهایت به هر کدام از باکس ها کلاس col-md-6 میدی تا واکنش گرا بشن) این شکلی از ساختار و کلاس های بوت استراپ بود

anvar
سه شنبه 07 اردیبهشت 1395, 05:02 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی
سوالی از خدمتتون داشتم، آیا امکان طراحی سایت واکنش گرا تنها با استفاده از کدهای CSS وجود دارد یا حتما باید کدهای HTML هم در اختیار داشته باشیم؟ در حقیقت بنده از سایت مورد نظر، تنها به کدهای CSS دسترسی دارم و نمیتونم کدهای HTML رو در اختیار داشته باشم!
ممنون از پاسخ گوییتون

وقتت رو اینجوری تلف نکن

شما می تونید یک فریمورک واکنش گرا بسازید و بعدا فقط css اون رو در اختیار دیگران بگذارید اما به هر حال اونها هم نیاز به قطعه کدی برای مثال دارند

این وضعیت برای شما هم صدق می کنه - خیلی از تگ های html باید دارای کلاس یا آی دی مشخصی باشند تا درست کار کنند

ه هر حال, این کار ممکنه شدنی باشه اما درست از اب در نمییاد - دردسر های بعدیش زیاده